dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Łazarz,Poznań

799 000 zł73 m² 10 945,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Dostępne od zaraz! Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w zadbanym, modernistycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

335 000 zł35 m² 9 563,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1885

Mam ogromną przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży mieszkania do remontu z ogromnym potencjałem znajdującego się na poddaszu kamienicy, wybudowanej w latach 80-tych XIX wieku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

597 000 zł65 m² 9 198,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania? Marzy Ci się nieruchomość położona w zielonej, malowniczej okolicy ale z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? bingo! lokalizacja: serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zygmunta Starego

Zygmunta Starego,Poznań

2 150 zł48 m² 44,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! mieszkanie nie jest adresowane do studentów/studentek Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o metrażu 48 m2, położony na parterze w niskim bloku na os. Zygmunta Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

562 998 zł57 m² 9 954 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duża promocja! Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz mieszkania dla siebie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 3 pokojowego apartamentu z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym centrum Poznania! Dla singla, pary. Kamienica przy ul. Św. Marcin 77, tuż przy przystanku tramwajowym., naprzeciwko Centrum Kultury Zamek - jedno z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

2 300 zł55 m² 42,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowszym zamkniętym osiedlu położonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

726 000 zł65 m² 11 205,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Osiedle w Centrum Miasta - gotowe do zamieszkania Szukasz komfortowego mieszkania w zielonym sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Inwestycja została ukończona i oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Bolesława Chrobrego,Poznań

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę atrakcyjnie zlokalizowaną kawalerkę - Os.Bolesława Chrobrego, mieszkanie przeszło gruntowny remont, jest w pełni umeblowane i wyposażone ( pralka, zmywarka, naczynia w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla studentów! Przestronne, 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem - idealne dla studentów! Serdecznie polecam - do wynajęcia mieszkanie na IV piętrze, o powierzchni ok. 53m2, z balkonem, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Jeżyce,Poznań

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta, na którą warto spojrzeć! Lokalizacja najpiękniejsza ulica na jeżycach - ul. Staszica ptak nieruchomości to agencja z 28-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości! > duże studio ||.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mieszkanie nie jest przewidziane dla studentów Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 38 m2, położony na 9 piętrze budynku mieszkalnego, przy ul. Jeżyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Górki

Górczyn,Poznań

1 290 zł33 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Sympatyczne, jednopokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 położone na drugim piętrze (winda) kilkunastoletniego budynku zlokalizowanego przy ul. Górki na Górczynie w Poznaniu. Ciche i spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mokra

Stare Miasto,Poznań

1 599 zł34 m² 47,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Poznania, przy ul. Mokrej , niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 34m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

619 000 zł65 m² 9 537,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukasz przestrzeni w jednej z najlepszych dzielnic Poznania? Marzy ci się dobra komunikacja a jednocześnie otoczenie zielenią? bingo! lokalizacja: serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Winogrady,Poznań

699 000 zł54 m² 12 944,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania gotowego od zaraz? Marzy ci się komfortowa przestrzeń? A może zależy ci na świetnej lokalizacji? bingo! To lokum łączy wszystkie Twoje potrzeby! lokalizacja: polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stablewskiego

Św. Łazarz,Poznań

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, umeblowane, 2 pokoje (17 i 18 m.kw.) niezależne, kuchnia (lodówka, kuchenka gazowa), łazienka (pralka), internet + tv. kablowa, blisko centrum (2 przystanki od pkp P-ń Zachodni, 3 od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

447 550 zł40 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Duża promocja! Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 2 pokojowego apartamentu od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

444 825 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania na cele inwestycyjne? A może potrzebujesz małego mieszkania na początek? Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego 2 pokojowego apartamentu od wschodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem przytulne mieszkanie poddaszowe, 2 pokojowe, usytuowane na poznańskich Winogradach, przy ul. Koronnej (tuż przy ul. Piątkowskiej). Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

2 400 zł55 m² 43,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

443 240 zł40 m² 11 106 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagrowska

Żegrze,Poznań

669 804 zł71 m² 9 485,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie narożnikowe o powierzchni 70,61 m2 na 3 piętrze na Ratajach. Lokal posiada dwa balkony, aneks kuchenny z oknem pozwala na wydzielenie kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca ofertę: , tel. Gorąco polecam komfortowe, nowe mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w prestiżowej inwestycji firmy nickel `kamienicy za Teatrem`. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Żegrze,Poznań

700 000 zł66 m² 10 646,40 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj od Zaraz w Sercu Miasta! Nowe, komfortowe mieszkania na wyciągnięcie ręki - inwestycja właśnie została oddana do użytkowania! Oszczędzaj, kupujesz bez Prowizji i Podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka Po Remoncie | 27m2 I Poznań I Śniadeckich Polecam do wynajęcia Kawalerkę świeżo po remoncie, znajdującą się na trzecim piętrze w kamienicy przy urokliwej ulicy Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piątkowo,Poznań

749 000 zł74 m² 10 190,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy na Dzień Otwarty 10 września (środa) godzina 17:30 18:30. Z myślą o spokojnej i indywidualnej prezentacji proszę o kontakt telefoniczny w celu rezerwacji konkretnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

2 400 zł50 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji mieszkanie dostępne od 1 października. Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę w wysokim standardzie o pow. 30m2 w samym centrum Poznania. Jeśli marzysz o mieszkaniu w sercu miasta, ale cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

614 522 zł41 m² 14 926,50 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji Poznania? Sprawdź tę wyjątkową ofertę na Jeżycach! Kupujesz bez pcc 0% prowizji Nowe mieszkanie prosto od dewelopera Dlaczego warto? *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilczak

Wilczak,Poznań

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | 30m2 I Poznań I Winogrady I Wilczak 20 Polecam do wynajęcia kawalerkę znajdującą się na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z windą, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bezposrednio,bez prowizji wynajmę Kawalerkę o pow.31 m na 2 piętrze.Pokój z dużym balkonem ,osobną kuchnią,łazienka,przedpokój na osiedlu "Przylesie Marcelin"ul Jeleniogórska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Na Miasteczku

Nowe Miasto,Poznań

414 880 zł26 m² 15 956,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie idealne dla inwestora. Osoba kupująca nie płaci prowizji, ani pcc Inwestycja jest położona w bliskim sąsiedztwie Politechniki Poznańskiej, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Piątkowska

Winiary,Poznań

595 000 zł64 m² 9 296,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 7. piętrze w budynku przy ul. Piątkowskiej, w sercu Poznania, w bezpośredniej bliskości Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 370 zł20 m² 68,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesne studio z aneksem kuchennym i łazienką przy ul Wierzbięcice 43a w Poznaniu Nieruchomość: powierzchnia 20 m2 Parter Miejskie ogrzewanie Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jeżyce,Poznań

612 329 zł52 m² 11 775,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji brak pcc 3 pokoje | 51 m | balkon | idealne pod wynajem | jeżyce Świetna okazja inwestycyjna! Mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na Jeżycach, które dzięki układowi pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Milczańska

Rataje,Poznań

1 800 zł36 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

okazja! Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( budimex ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 800 zł26 m² 67,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka dla singla lub pary w doskonałej lokalizacji. Do wynajęcia kawalerka 26,5 m2 przy ulicy Wojska Polskiego 6 na parterze. Idealne dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 450 zł24 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia sympatyczna kawalerka w świetnej lokalizacji - Grunwald, ul. Rycerska/ Grochowska. Mieszkanie na ivp w niskim bloku z cegły. Spokojna, zielona okolica z bardzo łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szczepana

Dębiec,Poznań

1 800 zł22 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 22 m na wynajem - Poznań, zielony Dębiec Oferujemy na wynajem nowoczesną i przytulną kawalerkę o powierzchni 22 m , położoną w pięknej, kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

950 zł9 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam pokój 9 m2 w wyremontowanym mieszkaniu. Oferta przeznaczona wyłącznie dla studentów do 28 r. życia. Lokalizacja: poznań, os. Stare Żegrze 7. Blisko (3 min) do przystanku tramwajowego lub.