dowolna

Mieszkania dla studentów Poznań - Oferty najmu mieszkań

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hulewiczów

Piątkowo,Poznań

514 zł32 m² 16,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na spokojnym zamkniętym osiedlu, monitoring

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Bramką

Stare Miasto,Poznań

775 000 zł66 m² 11 742,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Top lokalizacja | 66,10 m2 | 3 niezależne pokoje + kuchnia + pom. gospodarcze + piwnica (rzut w załączeniu) ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Sołacz,Poznań

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu komfortową kawalerkę o powierzchni 30 m , usytuowaną na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Półwiejska

Stary Rynek,Poznań

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, poznań, centrum Oferujemy do wynajmu kawalerkę w samym sercu Poznania, przy ul. Półwiejskiej na Starym Mieście. Fenomenalna lokalizacja tego mieszkania ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 530 zł22 m² 69,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 w Poznaniu. -Nieruchomość- powierzchnia 22 m2. Piętro 2. Ogrzewanie gazowe. -Lokalizacja- atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

1 200 zł28 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na 7 piętrze zlokalizowaną w wysokim budynku z windą na os. Kosmonautów 1. Mieszkanie jest umeblowane i odmalowane. Na podłodze panele, kuchnia z pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Rynek,Poznań

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1850

Top lokalizacja | 66 m2 | 4 pokoje + pom. gospodarcze + piwnica ptak nieruchomości - 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! top lokalizacja | Centrum | ul. Za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hawelańska

Winogrady,Poznań

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka w kilkuletnim budynku połozonym na prawie nowym osiedlu przy ulicy Hawelańskiej 15 (winogrady- naramowice). Mieszkanie starannie wykończone, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

749 000 zł66 m² 11 348,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Top lokalizacja Centrum | 66 m2 | 2. piętro | 4 pokoje + pom. gospodarcze + piwnica ptak nieruchomości - 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Oferta, na którą musisz spojrzeć! top lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 000 zł36 m² 56,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżyce / Poznańska Polecam na wynajem Super Kawalerkę, zadbany blok w centrum Jeżyc przy ul. Poznańskiej. Świetna lokalizacja, wszędzie blisko, doskonałe miejsce dla studenta lub osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Jeżyce,Poznań

3 750 zł94 m² 39,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam nietuzinkowe mieszkanie w loftowym stylu usytuowane na 4-tym (ostatnim) piętrze zrewitalizowanej kamienicy w samym sercu Jeżyc, przy Rynku Jeżyckim. Powierzchnia 94,23m2 - open space.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

610 000 zł42 m² 14 472,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż stylowe, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w nowym budownictwie przy ul. Mateckiego w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł31 m² 42,35 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem bardzo ładną kawalerkę o powierzchni ok. 31 m2, składającą się z 1 pokoju z umeblowanym aneksem kuchennym (meble, lodówka), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Nowe Miasto,Poznań

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 25 m na ul. Żelaznej - Nowe Miasto! Szukasz przytulnego, zadbanego mieszkania w dobrej lokalizacji? Oferuję kawalerkę o powierzchni 25 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

2 800 zł36 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w centrum Poznania, świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia. To funkcjonalna przestrzeń, która idealnie sprawdzi się dla singli, par, studentów oraz firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Malta,Poznań

1 699 zł32 m² 53,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronną, ponad 30metrową kawalerkę położoną w cichym i spokojnym miejscu nad poznańską Maltą - przy. ul. Katowickiej. Mieszkanie po zakończonym właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bohaterów II Wojny Światowej

Bohaterów II Wojny Światowej,Poznań

1 900 zł47 m² 40,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem | os. Bohaterów II Wojny Światowej | rataje | Selgros | dostępne od zaraz! nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł35 m² 62,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia luksusową kawalerkę w centrum Poznania Najlepsza lokalizacja Ogródek w centrum miasta 200m od Galerii Stary Browar Wokół liczne uczelnie Kawiarnie, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

2 885 zł30 m² 96,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu kawalerki o powierzchni 30m2, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w hali garażowej, położonej na ul. Kościelnej. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Łazarz,Poznań

409 000 zł32 m² 12 781,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Przedstawiam Państwu atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 32 m2, położoną na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Chociszewskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest w idealnym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Łęgi Dębińskie,Poznań

1 500 zł29 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę kawalerki do wynajęcia, położonej w Poznaniu na Wildzie - ul. Jana Umińskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze bloku z cegły. Teren wokół bloku ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fabryczna

Wilda,Poznań

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem przytulna kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Wildzie w Poznaniu. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

2 295 zł42 m² 54,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nie jest adresowane do studentów/studentek! Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Włodkowica

Grunwald,Poznań

580 000 zł50 m² 11 531 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja znakomita inwestycja W nieruchomość mieszkalną! stopa zwrotu ok 10% W stosunku rocznym! Na sprzedaż kameralne, aż 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 50 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 790 zł22 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - ul. Św. Marcin 77, poznań - widok na ck Zamek Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym sercu Poznania, przy ul. Św. Marcin 77 , wyjątkowe miejsce tuz przy Centrum Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 850 zł34 m² 54,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leonarda

Winiary,Poznań

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Super oferta! 3 oddzielne pokoje - bardzo dobra lokalizacja! św. Leonarda W poznaniu/ Winiary Miejsce postojowe w cenie. Oferta skierowana do osób pracujących bez dzieci, studentów. Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Wichrowe Wzgórze,Poznań

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje z balkonem | świetny układ | parking | Wichrowe Wzgórze. Do wynajęcia funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

999 000 zł101 m² 9 910,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

*Please scroll down for the English version* #brak prowizji dla biura# Szukasz dużego, komfortowego mieszkania dla Twojej rodziny. Takich ofert jak ta na Piątkowie nie ma wiele! opis nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jeżyce,Poznań

349 000 zł33 m² 10 543,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Świetna kawalerka Z widokiem na park Z miejscem parkingowym ul szptalna, obok ogród botaniczny Jasne i ustawne mieszkanie (33,10 mkw), salon, kuchnia, łazienka, korytarz, 3 piętro, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w maju 2022r całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dolna Wilda

Dolna Wilda,Poznań

1 899 zł31 m² 61,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Jeżyce,Poznań

1 450 zł25 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną w zrewitalizowanej kamienicy na Poznańskich Jeżycach. Lokal znajduje się przy ul. Słowackiego 37, nieopodal ul. Kraszewskiego i Rynku Jeżyckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wojciech

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł26 m² 71,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowa kawalerka - 26 m2 w Poznaniu , ul. Św. Wojciech - Centrum| Kamienica po rewitalizacji| Blisko przystanków mpk nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

1 460 zł16 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne studio przy ul. Strusia 11 (łazarz) w Poznaniu. Nieruchomości: powierzchnia 16,5 m2. Pietro 1. Ogrzewanie centralne. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

580 000 zł57 m² 10 158 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1959

Rezerwacja chcesz zarabiać ponad 9,3% W skali roku? ta inwestycja daje takie możliwości. Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne położone w znakomitej lokalizacji na Starym Grunwaldzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kraszewskiego

Jeżyce,Poznań

500 000 zł27 m² 18 201,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Jedyny dostępny apartament poniżej 30m2 w inwestycji Epika Jeżyce! / Cena niższa niż u dewelopera/ Wysoki vat! / Atrakcyjny harmonogram płatności/ 0% prowizji/ Brak pcc/ Dlaczego to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łozowa

Dębiec,Poznań

1 800 zł24 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Przytulna, ciepła kawalerka dostępna do zamieszkania od 1 kwietnia 2026 r. Przed wynajęciem planowany jest mały remont zdjęcia przedstawiają obecny stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Rataje,Poznań

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem przestronne,3-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym bloku na Ratajach - na os. Jagiellońskim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żydowska

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Polecam na wynajem budżetową [1400zł całość+p ] , kompaktową mikrokawalerkę zlokalizowaną w samym sercu Poznania, przy ul. Żydowskiej, niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego.