dowolna

Mieszkania do remontu Poznań - Oferty sprzedaży i najmu

186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Garbary

Garbary,Poznań

699 000 zł90 m² 7 766,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje x 90 m2 x II piętro duża loggia x co gazowe komórka lokatorska x parking w pobliżu drewniane podłogi x sztukaterie .kilka minut pieszo wszędzie i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! doskonała okazja W świetnej cenie 320 000 złotych do negocjacji! Do zaprezentowania mam dla Państwa mieszkanie z ogromnym potencjałem które znajduje się na Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

490 000 zł76 m² 6 450,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Topowa lokalizacja I kamienica Z historią. Zabytkowa kamienica będąca w rankingu top10 najładniejszych kamienic w Poznaniu. Poznań ul. Chełmońskiego 22 - Mieszkanie pod flipa/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

550 000 zł106 m² 5 206,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głuszyna

Głuszyna,Poznań

335 000 zł49 m² 6 837 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z dużą otwartą kuchnią z salonem przerobione z 3 pokoi i osobnej kuchni. Możliwość zabudowania i powrotu do 3 pokoi i osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

419 000 zł66 m² 6 300,75 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, ustawne 3-pokojowe (z potencjałem na 4 pokoje!) mieszkanie z balkonem na wygodnej do życia dzielnicy Poznania - Winogradach, osiedle Wichrowe Wzgórze. [ważne: wynagrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

365 000 zł47 m² 7 766 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego na os. Kosmonautów (winogrady) w Poznaniu. Idealne mieszkanie dla rodziny jak również jako inwestycja. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrówek

Stare Miasto,Poznań

229 000 zł30 m² 7 763 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam udziały w kamienicy mieszczącej się na ul. Ostrówek 7. W skład udziałów wchodzi kawalerka mieszcząca się na parterze w 5 kondygnacyjnej kamienicy. Kawalerka o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

325 000 zł64 m² 5 118 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Polecam na sprzedaż bardzo interesujące mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Zwycięstwa 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

375 000 zł60 m² 6 281,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

:rezerwacja Witaj! Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji ? Chcesz mieć dostęp do dużego balkonu ? Pragniesz szybko zamieszkać i otrzymać natychmiast klucze ? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Winogrady,Poznań

289 000 zł37 m² 7 810,81 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam okazję przedstawić ofertę 2 pokojowego mieszkania do remontu o łącznej powierzchni 37 m2, położonego w cichej i spokojnej okolicy na Os. Przyjaźni na rozchwytywanych, poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Wielkopolskich

Poznań,wielkopolskie

410 000 zł48 m² 8 525,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie 2 pokojowe 48m2, ul. Powstańców Wielkopolskich cena 410 tys zł, do remontu centrum Poznania sprzedaż mieszkania 2 pokojowego , 48m2, stan do remontu cena: 410.000,-zł Oferujemy wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

390 000 zł53 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz słonecznego, trzypokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji ta oferta jest dla Ciebie! Niezależny układ pomieszczeń umożliwia zorganizowanie indywidualnej przestrzeni dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Falista

Rataje,Poznań

410 000 zł65 m² 6 278,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania otoczonego zielenią, z pięknym widokiem z okien? Pod ręką chcesz mieć tramwaj, który daje możliwość szybkiego dojazdu do centrum? Pragniesz samodzielne zaaranżować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

288 000 zł64 m² 4 521,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na poznańskich Jeżycach. Lokal o powierzchni 64 mkw. położony jest na parterze kamienicy przy ul. Polnej. Składa się z 2 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małeckiego

Poznań,wielkopolskie

370 000 zł106 m² 3 493,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamienicy czteropiętrowej na drugim piętrze. Składające się z trzech niezależnych pokoi do których są wejścia z korytarza, a również obecnie istnieje układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

419 000 zł101 m² 4 148,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Witam i polecam przestronne mieszkanie 5 pokojowe, na Jeżycach - przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie w budynku z cegły- kamienica z lat przedwojennych- w trakcie rewitalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

260 000 zł85 m² 3 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Witam i polecam unikatowe mieszkanie 3 pokojowe - 85 mkw, na Grunwaldzie - w pobliżu ul. Hetmańskiej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze - 3 piętrowej kamienicy, ( u góry jest jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

97 000 zł24 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 24m2, położone na II piętrze w oficynie III piętrowej kamienicy przy ul. Rybaki, w samym centrum Poznania, w połowie drogi pomiędzy Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rybaki

Stare Miasto,Poznań

107 000 zł24 m² 4 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grottgera

Grunwald,Poznań

750 000 zł298 m² 2 520,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1900

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest lokal o pow. 300m2 zlokalizowany na III pietrze w kamienicy przy ul. Grottgera. Lokal składa się z 8 dużych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam przestronne mieszkanie 2 pokojowe, w niskim bloku z cegły z lat 60 ych- zadbany budynek w trakcie termoizolacji. Lokal na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym, całość ma 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

1 000 zł93 m² 10,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszczący się w przyziemiu(kilka stopni w dół)w kamienicy przy ulicy Wierzbięcice,w dzielnicy Wilda.Lokal do całkowitego remontu.Ogrzewanie w tej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

159 000 zł37 m² 4 308,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

142 000 zł36 m² 3 966,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow.36m2 usytuowany na parterze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Lokal jest sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

207 000 zł52 m² 3 950,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o pow.52m2 usytuowany na II pietrze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

226 000 zł57 m² 3 951,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe o pow.57m2 usytuowany na III pietrze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

216 000 zł54 m² 3 963,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o pow.55m2 usytuowany na I pietrze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

395 000 zł101 m² 3 910,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta na biuro lub kancelarie prawne. Mieszkanie 3-pok. o pow.101,20m2 położone w rejonie ulic Słowackiego/Sienkiewicza. Wysoki parter w kamienicy wybudowanej w 1936r. Pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Grunwald,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w latach 50-tych. Budynek ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródka

Śródka,Poznań

249 000 zł70 m² 3 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 70 M trzy pokoje śródka! Mamy do sprzedaży duże ładne mieszkanie na cele inwestycyjne w dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje sie przy Rondzie Śródka na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piątkowo

Piątkowo,Poznań

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż 2pok. 50m2 - Os.B.Śmiałego - niski budynek CENA: 230 000 (do negocjacji ) - spółdzielcze własnościowe - 1p./4k. budynek 1989r. płyta - czynsz 350zł - loggia - okna wsch. -zach. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródka

Śródka,Poznań

249 000 zł70 m² 3 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 70 m2 - Śródka Mieszkanie składa się z 3 pokoi, okna 2 pokoi na ulicę i tereny zielone, 3 pokój z oknami na podwórze kamienicy. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł110 m² 3 161,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy- wilda! stylowe mieszkanie O powierzchni 110,39M2 możliwość przekształcenia mieszkania na lokal biurowy. Świetna lokalizacja, w okolicy znajduje się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł100 m² 12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie do remontu w kamienicy.Mieszkanie położone na 2 piętrze z balkonem z widokiem na Stary Browar.Kamienica zadbana,na parterze i piętrze działające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł71 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie (udział ze wskazaniem na lokal) w kamienicy 71 m2 - wilda. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, okna 2 pokoi na ulicę, 3 pokój z oknami na zielone podwórze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

225 000 zł44 m² 5 148,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, na os. Powstań Narodowych, przestronne pokoje 16 i 14 mkw, dają duże możliwości aranżacji, jasna oddzielna kuchnia, umeblowana, nowe drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Winogrady,Poznań

227 000 zł47 m² 4 860,81 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pilna sprzedaż Oferuję mieszkanie 2 pokojowe na 15 piętrze. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko sklepy, pawilony usługowo - handlowe, pasaż, a nawet ryneczek ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

210 000 zł64 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do niewielkiego remontu. Mieszkanie ma 64,5 m2, mieści się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy i składa się z pokoi, dużej dużą kuchni (12m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Południowa

Dębiec,Poznań

205 000 zł50 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w kamienicy znajdującej się przy ulicy Południowej na Dębcu. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Każdy z pokoi jest niezależny. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł98 m² 3 162,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Okazja! Atrakcyjnie położone w centrum miasta mieszkanie w kamienicy wybudowanej z cegły ceramicznej przy ul. Dąbrowskiego , o powierzchni użytkowej 98,03 m2, znajdujące się na 1.