dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Górczyn

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Górczyn,Poznań

349 000 zł72 m² 4 857,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż duże, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w III-piętrowej kamienicy przy ul. Zgoda na poznańskim Górczynie. Na powierzchnię 71,85 m2 składają się: - 3 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

359 900 zł50 m² 7 226,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na ulicy Górczyńskiej. Lokal znajduje się na parterze w wysokim 10 piętrowym bloku z windą. Opis lokalu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

369 000 zł50 m² 7 410 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego, położonego na poznańskim Górczynie przy ul. Górczyńskiej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczynek

Górczynek,Poznań

260 000 zł42 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Poznaniu na Górczynie o pow. ok. 42 m2. Lokal składa się z korytarza (1,8m2), pokoju z aneksem kuchennym (21,23 m2), łazienki (3,37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicza

Górczyn,Poznań

469 000 zł65 m² 7 200,98 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kup to mieszknaie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego"-więcej informacji udzielimy telefonicznie. Szukasz mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Górczyn,Poznań

759 150 zł88 m² 8 578 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przewidywany termin zakończenie inwestycji IV kwartał 2024r. Brak podatku pcc Brak prowizji [układ mieszkania:] Mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok. 37,2 m składa się z: 1 Pokój (ok. 15 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Górczyn,Poznań

364 800 zł38 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przewidywany termin zakończenie inwestycji IV kwartał 2024r. Brak podatku pcc Brak prowizji [układ mieszkania:] Mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok. 37,2 m składa się z: 1 Pokój (ok. 11,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Górczyn,Poznań

364 240 zł38 m² 9 535 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przewidywany termin zakończenie inwestycji IV kwartał 2024r. Brak podatku pcc Brak prowizji [układ mieszkania:] Mieszkanie dwupokojowe o metrażu ok. 38,2 m składa się z: 1 Pokój (ok. 11,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Górczyn,Poznań

345 200 zł37 m² 9 280 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

389 000 zł36 m² 10 805,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż nieruchomość położną w ładnej i spokojnej okolicy przy ulicy Knapowskiego blisko (400m) przystanku tramwajowego sielska/głogowska. Jednopokojowe nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kup to mieszkanie na kredyt - bez wkładu własnego! więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jedocześnie w sąsiedztwie terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal Realizacja z profesjonalnym, indywidualnym projektem i nadzorem Zupełnie nowy, nigdy niezamieszkały Salon z aneksem kuchennym i wyspa, sypialnia z Zastosowana wiele ciekawych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kuźnicza

Górczyn,Poznań

469 000 zł65 m² 7 200,98 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Kup to mieszkanie na kredyt - bez wkładu własnego! więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz mieszkania w cichej i spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górczynek

Górczyn,Poznań

573 742 zł64 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Polecamy na sprzedaż duże mieszkanie w nowej inwestycji. Kameralne i innowacyjne osiedle powstaje na poznańskim Górczynie. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój a także bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczyńska

Górczynek,Poznań

369 900 zł50 m² 7 428 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Górczyn,Poznań

348 500 zł41 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe pow. 41m2 + piwnica 3,9m2 Lokalizacja: górczyn,ul.Ściegiennego jedno z okien sypialni usytuowane od strony ul.Piotra Ściegiennego ,pozostałe od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Górczyn,Poznań

520 000 zł71 m² 7 366,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Uwaga: w cenie mieszkania obecny właściciel - architekt - oferuje projekty prezentujące przykładowe aranżacje wnętrza mieszkania! Jeżeli nie przepadasz za przeludnionymi osiedlami zapełnionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

499 900 zł65 m² 7 658,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 65,27 m2. Mieszkanie ma przestronny salon, sypialnię z garderobą, dużą toaletę i osobne wc. Mieszkanie od strony południowej z balkonem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

639 000 zł76 m² 8 364 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Serdecznie zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Górczynie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górczynek

Górczyn,Poznań

875 155 zł96 m² 9 135,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, oferujemy Państwu na sprzedaż przestronny oddany już apartament w naszej nowej inwestycji zlokalizowanej na Górczynie. Lokal 4 pokojowy (95,80m2) z dwoma tarasami zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

499 900 zł65 m² 7 658,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, na sprzedaż oferujemy Państwu ustawne mieszkanie w skończonej inwestycji. Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Dmowskiego w Poznaniu. Cechy oferty (M.36): - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krauthofera

Górczyn,Poznań

2 350 zł52 m² 44,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia funkcjonalnie, elegancko wykończone, w pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie w nowszym budynku przy ul. Krauthofera na poznańskim Górczynie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daleka

Górczyn,Poznań

1 899 zł29 m² 65,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A do 15.09.2022. Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w 2019r. całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Górczyn,Poznań

369 000 zł35 m² 10 512,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie jest zarezerwowane. Eleganckie wnętrza z dużym tarasem w świetnej lokalizacji Jeśli właśnie poszukujesz mieszkania, w którym po zakupie od razu zamieszkasz lub aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pogodna

Górczyn,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Duża kawalerka Z piwnicą do wynajęcia W dobrym punkcie! Kawalerka położona na trzecim piętrze w niskim, trzypiętrowym bloku. Budynek ocieplony, nowe elewacje zewnętrzne. Powierzchnia 34.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Górczynek,Poznań

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

***funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe O niezależnym układzie, na parterze Z dużym balkonem*** Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczyńska

Górczyn,Poznań

659 000 zł85 m² 7 775,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Nowoczesne mieszkanie 3 sypialnie (jedna z prywatną łazienką) salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, łazienka o powierzchni 84,75 m2. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

518 100 zł66 m² 7 851,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 65,99 m2 - 3 pokoje i dwa balkony. Mieszkanie ma przestronny salon, 2 sypialnie, osobną wc i łazienkę. Mieszkanie ma sporo okien, a jego rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ściegiennego

Górczyn,Poznań

3 000 zł129 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niezależne piętro domu o powierzchni około 130m2. Dzielnica Grunwald, górczyn. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z kominkiem oraz wyjściem na 30m2 taras, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górczyn

Górczyn,Poznań

479 000 zł66 m² 7 257,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie pod inwestycje 4 pok/66 m2 z balkonem, górczyn, poznań. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 10 kondygnacyjnego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - jasny, dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczyn

Górczyn,Poznań

499 900 zł65 m² 7 656,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy mieszkanie na małym i kameralnym osiedlu - Górczyn/ Łazarz. małe i eleganckie osiedle - jedynie 50 mieszkań w budynku. winda i hala garażowa 4 min do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Górczyn,Poznań

620 000 zł80 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1904 roku. Mieszkanie o powierzchni 80m2, znajduje się na wysokim parterze w odrestaurowanej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Górczyn,Poznań

1 690 zł51 m² 33,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowoczesne nieumeblowane mieszkanie 2pok/51m2 z balkonem Górczyn,Poznań. Rezerwacja Polecam bardzo ładne nieumeblowane mieszkanie (umeblowana kuchnia) w bardzo dobrej lokalizacji ul.Daleka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Biedrzyckiego

Górczyn,Poznań

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaproponować Państwu mikro-kawalerkę o pow. 20m2 z lokalizowaną na 1 pietrze w odrestaurowanej willi miejskiej na ul. Biedrzyckiego w Poznaniu. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczynek

Górczynek,Poznań

231 800 zł38 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży lokal użytkowy znajdujący się w Poznaniu na Górczynie o pow. ok. 38 m2. Lokal składa się z korytarza , pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górczyn

Górczyn,Poznań

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i komfortowe 2 pok. 40 m2 z balkonem, górczyn, poznań. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze nowego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - salon z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górczynek

Górczynek,Poznań

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Częstochowska

Górczyn,Poznań

499 000 zł71 m² 7 068,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego dwupoziomowego mieszkania o funkcjonalnym układzie z przynależnym balkonem z widokiem na Park Górczyński. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Górczynek,Poznań

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Poszukujesz nieruchomości w przyjaznej części Poznania? Pragniesz funkcjonalnego układu mieszkania z balkonem? A może marzysz o własnym zakątku w doskonałym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Knapowskiego

Górczyn,Poznań

1 800 zł61 m² 29,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie bezczynszowe 2 pokojowe położone na Łazarzu, przy ul. Knapowskiego. Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkania 61m2. Budynek o charakterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij