dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald Południe

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

335 000 zł31 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gwarantujemy bezpieczną transakcję Z pośrednikiem! Dzień dobry, mam na imię Zuzia i jestem Specjalistą ds. Sprzedaży Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Kopernika,Poznań

680 000 zł67 m² 10 149,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Szanowni Państwo, skoro trafiliście na to ogłoszenie, to znaczy że poszukujecie Państwo czegoś oryginalnego i nietuzinkowego. Wobec tego zapraszam do zapoznania się z ofertą ekskluzywnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Grunwald Południe,Poznań

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie urządzone przez architekta. Doskonale zaplanowana przestrzeń oraz prywatny ogródek sprawią że z pewnością poczujesz się tu jak w domu. Dostępne od 1.04. Wymagana umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

380 000 zł53 m² 7 169,81 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. nieruchomości i inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy z dobrym dostępem do komunikacji miejskiej? Szukasz mieszkania z niezależnym układem, osobną kuchnią i pięknym widokiem? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

360 000 zł42 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Gwarantujemy bezpieczną transakcję Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Poznań

730 000 zł67 m² 10 895,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

360 000 zł42 m² 8 530,81 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferuję na sprzedaż słoneczne, mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze przy ulicy Galileusza. Dwuklatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

465 000 zł76 m² 6 118,42 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, cichego, 4-pokojowego mieszkania z loggią, położonego na parterze XI -piętrowego bloku na zielonym Oś. Kopernika, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Kopernika,Poznań

495 000 zł51 m² 9 709,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży domu lub mieszkania. Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raszyn

Raszyn,Poznań

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 - pokojowe, dwustronne mieszkanie, położone na I piętrze, w niskim bloku z cegły. Wszystkie pomieszczenia oddzielne. 2 pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

350 000 zł45 m² 7 746,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku przy ul. Raszyńskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 45,18m2 składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

465 000 zł75 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

465 000 zł74 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

1 699 zł31 m² 54,81 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jugosłowiańskiej 52 - osiedle Kopernika. Mieszkanie po gruntownym "liftingu" w 2020r. .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 września! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane,2-pokojowe mieszkanie na Os. Kopernika. Mieszkanie, na pierwszym piętrze bloku przy ul. Galileusza, składa się z : Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od września! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane,2-pokojowe mieszkanie na Os. Kopernika. Mieszkanie, na dziewiątym piętrze bloku ( 2 windy ) przy ul. Galileusza, składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald Południe,Poznań

456 000 zł60 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie, okolice ul. Palacza/promienistej. Mieszkanie dwupoziomowe położone na I piętrze z powierzchnią ok. 60m i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babimojska

Grunwald Południe,Poznań

439 000 zł62 m² 7 103,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uniwersalne mieszkanie z wieloma możliwościami. Wynagrodzenie dla biura pokrywa sprzedający. Lokal o powierzchni 62 m2, położony w spokojnym zakątku przy ul. Babimojskiej na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Raszyn,Poznań

1 200 zł44 m² 27,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia pokój! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w funkcjonalnie urządzonym mieszkaniu zlokalizowanym w Poznaniu na ul. Słonecznej. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald Południe,Poznań

299 000 zł43 m² 6 979,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

: dla kogo ? : Nieruchomość skierowana jest dla młodych osób ceniących sobie mieszkanie w centrum miasta. Doskonałe rozmieszczenie pomieszczeń pozwoli na zagospodarowanie przestrzeni zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kopernika

Kopernika,Poznań

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem bezpośrednio od właściciela, 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 536m , usytuowane na 5 piętrze bloku w Poznaniu na Osiedlu Kopernika. Jest to idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

445 000 zł77 m² 5 809,40 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta zarezerwoaana Serdecznie zapraszam do kupna przestronnego i klimatycznego mieszkania 4-pokojowego usytuowanego na 1 piętrze w 11-piętrowym bloku na Osiedlu Kopernika. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald Południe,Poznań

369 900 zł50 m² 7 472,73 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe, świeże mieszkanie po generalnym remoncie. Lokalizacja mieszkania: jugosłowiańska , Poznań otoczenie i lokalizacja Blisko parki, las oraz pełna infrastruktura niezbędna w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald Południe

Grunwald Południe,Poznań

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z sypialni, większego pokoju z wyjściem na duży słoneczny balkon, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do dyspozycji także piwnica. Mieszkanie jest umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Kopernika,Poznań

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, słoneczne mieszkanie o pow. 56 m z piwnicą. W projekcie mieszkania 3 pokoje, obecnie 2 pokoje (15m2 + 11m2) + kuchnia otwarta na jadalnię i korytarz (ok20m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

429 000 zł63 m² 6 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentacje atrakcyjnej nieruchomości na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie przeszło remont i jest godne polecenia. Układ niezależny, wysoki parter i przestronna loggia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kopernika

Kopernika,Poznań

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok.53 m2 z balkonem Grunwald, Poznań. Lokal znajduje się na 5 pietrze wysokiego bloku na os. Kopernika. W skład mieszkania wchodzą: - duży pokój ok. 20 m2 z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Senatorska

Grunwald Południe,Poznań

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowe mieszkanie urządzone przez architekta. Doskonale zaplanowana przestrzeń oraz prywatny ogródek sprawią że z pewnością poczujesz się tu jak w domu. Układ: - przedsionek - 2 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Keplera

Grunwald Południe,Poznań

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe i przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji Bądź pierwszym Najemcą odnowionego, przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji! Lokalizacja Zamieszkując tu zyskasz dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald Południe,Poznań

1 200 zł42 m² 28,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji Jeśli szukasz umeblowanego i przestronnego mieszkania, to jest to propozycja właśnie dla Ciebie! Lokalizacja Zamieszkując tu zyskasz dużo komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Raszyn,Poznań

349 000 zł46 m² 7 586,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świeżo wyremontowane i dostępne od zaraz przestronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Wysockiego 6 w niskim bloku z cegły. Rewelacyjna okolica, obfitująca w pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

319 000 zł49 m² 6 471 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! *** kupuj bezpiecznie *** ***oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji*** Nowa oferta! Polecam mieszkanie 2 pokojowe położone na Grunwaldzie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kopernika,Poznań

359 000 zł53 m² 6 773,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią na osiedlu Kopernika w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku z windą. Atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald Południe,Poznań

355 500 zł48 m² 7 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji dla klienta kupującego - wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam 2 - pokojowe mieszkanie położone w Poznaniu na Grunwaldzie - ul. Wolska / Palacza opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedaję bezpośrednio. Forma własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2012r. położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 września! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane,2-pokojowe mieszkanie na Os. Kopernika. Mieszkanie - powierzchnia ok. 45 m2 - na pierwszym piętrze bloku przy ul. Galileusza, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

1 349 zł31 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jugosłowiańskiej 52 - osiedle Kopernika. Mieszkanie po świeżym, gruntownym "liftingu" .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald Południe,Poznań

396 300 zł48 m² 8 244,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenny rozkład pomieszczeń - bardzo ustawne mieszkanie. Własny ogródek - dobrze doświetlone pokoje. Cicha i spokojna okolica. Prezentujemy zgrabne i ustawne mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kosynierska

Grunwald Południe,Poznań

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia umeblowana kawalerka. Do ceny najmu w wysokości 950 zł należy doliczyć stały ryczałt za opłaty administracyjne w wysokości 250 zł, oraz koszt prądu wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rynarzewska

Raszyn,Poznań

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Okazja - Apartament - ul .Rynarzewska 3pok. 74m2 Vp./VIIp. 550tyś Atrakcyjne mieszkanie w atrakcyjnej cenie i lokalizacji. Idealne dla rodziny jak i na inwestycje. Doskonała jakość.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Poznań, Grunwald, Grunwald Południe

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij