dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

750 000 zł99 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowej kamienicy na poznańskim Łazarzu przy ul. Wyspiańskiego. Kamienica położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

299 000 zł34 m² 8 743 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Zachęcam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży, 1 pokojowego mieszkania (kawalerki) o powierzchni 34,2 m2, na poznańskim Grunwaldzie os. Kopernika, przy ulicy Międzyborskiej, 600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

516 000 zł67 m² 7 663,75 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe niedaleko lasku Marcelińskiego Mieszkanie bez żadnych prowizji! 5 min od King Cross Marcelin. W okolicy tereny rekreacyjne, szkoły. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

365 000 zł43 m² 8 454,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim, IV-piętrowym bloku przy ul. Marcelińskiej na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 43m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

515 000 zł70 m² 7 394,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż duże, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Grunwaldzkiej (tuż przy ul. Wojskowej) na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

330 000 zł38 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 38,5m2 składają się: - dwa niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

320 000 zł38 m² 8 488,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w VI-piętrowym bloku z windą przy ul. Jutrzenka na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 37,7m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

465 000 zł36 m² 12 902,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękna kawalerkę usytuowane na parterze w IV piętrowej bloku z 2018 roku przy ulicy Gąsiorowskiej 4 na poznańskim Łazarzu. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

373 000 zł48 m² 7 852,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w wysokim 10-piętrowym bloku przy ul. Palacza na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 47,5m2 składają się: - trzy niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

320 000 zł38 m² 8 488 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, przy ulicy Jutrzenka w Poznaniu-zaznaczam jeszcze raz mieszkanie do remontu! Budynek po modernizacji, ocieplony, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

389 000 zł48 m² 8 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedamy Tobie mieszkanie. Jakie? - 2-pokoje z kuchnią. Powierzchnia - 48 m2 mieszkanie Gdzie? - ul. Kolejowa w Poznaniu, łazarz W kamienicy. Po gruntownym remoncie. Powierzchnia! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

374 059 zł38 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomity metraż! Komfortowy dojazd! Idealne pod wynajem! Pełna własność z księgą wieczystą! Sprzedaż bezpośrednia - oszczędzasz 7000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górki

Grunwald,Poznań

455 000 zł49 m² 9 323,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w VI-piętrowym bloku z 2007r. z windą przy ul. Górki na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 48,8 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Płomienna

Grunwald,Poznań

319 000 zł27 m² 11 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na II piętrze w niskim IV-piętrowym bloku przy ul. Płomiennej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 27m2 składają się: - pokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim bloku przy ul. Promienistej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 43m2 składają się: - dwa niezależne pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie czteropokojowe usytuowane na I piętrze w IV piętrowej kamienicy przy ulicy Głogowskiej na poznańskim Łazarzu. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w wysokim XI-piętrowym bloku z windą przy ul. Jugosłowiańskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 49.50m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na IV piętrze w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Kasprzaka na poznańskim Łazarzu. Powierzchnia mieszkania wynosi 80m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowy lokal usługowy przygotowany jako mieszkanie na najem krótkoterminowy, usytuowane na parterze przy ulicy Orzeszkowej na Grunwaldzie. Na powierzchnię 50,5m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

479 000 zł56 m² 8 630,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze ostatnim) w wysokim bloku z dwiema windami przy ul. Ściegiennego na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 55,50m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

555 000 zł59 m² 9 422,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim IV-piętrowym budynku z 2017r. przy ul .Kamiennogórskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 54,7m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

3 100 zł83 m² 37,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Wojskowej w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 83 m2 położone jest w V piętrowym bloku z windą na piętrze I. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górki

Grunwald,Poznań

525 000 zł55 m² 9 545,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze z windą przy ul. Górki na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 54,56m2 składają się: - jasna kuchnia - 3 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Łazarz,Poznań

351 000 zł49 m² 7 192,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: bardzo dobra lokalizacja - ul. Bogusławskiego w Poznaniu. Kameralny, nieduży, niewysoki budynek z cegły z lat 50-tych. stojący lekko w głębi. Duża działka, zielono przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

299 000 zł31 m² 9 645,16 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż ustawną 2 pokojową kawalerkę położoną na VII piętrze w wysokim X-piętrowym bloku z windą przy ul. Newtona na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 31m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Raszyn,Poznań

350 000 zł45 m² 7 746,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim bloku przy ul. Raszyńskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 45,18m2 składają się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pogodna

Grunwald,Poznań

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze w niskim X-piętrowym bloku przy ul Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 47m2 składają się: - salon - pokój 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

438 000 zł48 m² 9 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe niedaleko lasku Marcelińskiego Mieszkanie bez żadnych prowizji! 5 min od King Cross Marcelin. W okolicy tereny rekreacyjne, szkoły. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

339 000 zł35 m² 9 576 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Szamotulskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

599 000 zł80 m² 7 534,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Polecam na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskiej III-piętrowej kamienicy przy ul. Hetmańskiej, tuż przy skrzyżowaniu z ul. Kasprzaka na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: bardzo ładne dwupokojowe, umeblowane mieszkanie przy ul. Promienistej Duży balkon! pierwsze piętro, winda. Budynek 15-letni. Pokój dzienny połączony jest z aneksem kuchennym. Osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

421 000 zł53 m² 7 894,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,33m2 położone na Grunwaldzie przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

849 000 zł75 m² 11 254 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Kontakt: marcelin to dzielnica w zachodniej części Poznania. Od północy ogranicza ją ul. Bukowska, od zachodu os. Bajkowe, od wschodu natomiast ul. Bułgarska. W dzielnicy położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 550 zł61 m² 25,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. Poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2. Na 61 m2 składa się: - sypialna - Salon z aneksem kuchennym - Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

445 000 zł51 m² 8 725,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kup to mieszkanie na kredyt hipoteczny bez wkładu własnego! Skorzystaj z programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" - więcej informacji udzielimy telefonicznie Szukasz przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

450 000 zł53 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokoje, 53,40 m2, balkon, poznań Grunwald. Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe usytuowane bloku na poznańskim Grunwaldzie, w cichym miejscu w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

499 000 zł64 m² 7 784,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania ustawnego i gotowego do wejścia? Z pięknym widokiem oraz duża ilością zieleni ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

551 490 zł59 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

360 000 zł53 m² 6 792,45 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje 48m2 Grunwald okol. Grochowskiej. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi (16, 12, 8 m2), oddzielnej kuchni ( 4 m2), łazienki z wanną ( 3 m2), korytarza (4 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

549 000 zł58 m² 9 654,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 57,5 m2 - 3 pokoje ok. ul. Głogowskiej. Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy z cegły z lat 60-tych. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem.