dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyk

Grunwald,Poznań

244 000 zł38 m² 6 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego przy ul. Promyk w Poznaniu. Mieszkanie do remontu. Forma własności: pełna własność założona kw. Okna wymienione, blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

322 074 zł56 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Poznań - Mieszkanie na flipa/ inwestycję, do zamieszkania dla rodziny - pełna własność z kw - Kamienica przy ul. Głogowskiej blisko Międzynarodowe Targi Poznańskie I Avenida Poznań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

289 000 zł38 m² 7 541,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

568 752 zł78 m² 7 335,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry. Zapraszam Państwa do zakupu mieszkania w ulubionej przez Poznaniaków lokalizacji - Grunwald. Lokal znajduje się przy ulicy Smardzewskiej. -Termin realizacji ll kwartał 2020r. -Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

4 190 000 zł308 m² 13 603,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

City Park - najlepsza miejscówka w Poznaniu. Apartament - jeden z najpiękniejszych w Poznaniu. Nie będę tego opisywać , to koniecznie trzeba zobaczyć. Prezentacja tylko po weryfikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zorza

Grunwald,Poznań

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Planujesz zainwestować w nieruchomość przynoszącą comiesięczny przychód? Szukasz mieszkania w świetnym punkcie komunikacyjnym? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy jasne, kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

451 700 zł60 m² 7 494,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w zasięgu ręki, szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Małeckiego

Św. Łazarz,Poznań

485 000 zł88 m² 5 488,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1909

Zapraszam do prezentacji przestronnego i funkcjonalnego mieszkania przy ul. Małeckiego. Mieszkanie idealne pod inwestycję! coraz więcej inwestorów lokuje swój kapitał W pewne nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

436 560 zł56 m² 7 830,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

269 000 zł40 m² 6 775,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania z zielonym widokiem, ale blisko centrum. Jeśli chcesz mieć w pobliżu tramwaj i autobus. Jeśli zależy Ci na niezależnym układzie pomieszczeń. To mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

365 000 zł53 m² 6 873,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

! rezerwacja oferty! oferta dostępna tylko U nas! Jeśli szukasz miejsca dla siebie i dla swojej rodziny to zmień swój adres na Rycerską 33. Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

269 000 zł40 m² 6 775,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania z zielonym widokiem, ale blisko centrum. Jeśli chcesz mieć w pobliżu tramwaj i autobus. Jeśli zależy Ci na niezależnym układzie pomieszczeń. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmońskiego 21. W ofercie mieszkania od ok 40m2 do 80 m2. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana przy ulicy Chełmońskiego 21 w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

392 586 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyk

Grunwald,Poznań

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

524 628 zł67 m² 7 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

643 200 zł90 m² 7 163,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu czteropokojowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na ulicy Smardzewskiej. Lokal usytuowany na parterze, na powierzchni 89,60 m2 znajdują się: 1. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

349 000 zł41 m² 8 446,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do zakupu mieszkanie typu apartament w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Małeckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie rewitalizowanego Rynku Łazarskiego. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu słoneczne, komfortowe, dwupokojowe mieszkanie (ok 56m2 + miejsce w garażu podziemnym) w doskonałym, bardzo cenionym położeniu - grunwald marcelin. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, zapraszam do wynajęcia 2-pokojowego ustawnego mieszkania na Grunwaldzie, ul. Raszyńska na 2 pietrze z windą, w którego skład wchodzą: - duży jasny salon (meble, tapczan, stół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, ul. Ognik na poznańskim Grunwaldzie, usytuowane, na 1 piętrze w niskim bloku (budynek 4 piętrowy) z lat 70. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

356 082 zł42 m² 8 390,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu kompaktowego mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na ulicy Smardzewskiej. Lokal usytuowany na parterze o powierzchni 42,44 m2, w jego skład wchodzą: 1. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Grunwald,Poznań

679 000 zł88 m² 7 758,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowiec inwestycyjny w ramach którego są 3 kawalerki pod klucz, osobne liczniki. Lokale gotowe na październik idealne do dalszego wynajmu. Cena uwzględnia pełne wykończenie i wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 050 zł53 m² 38,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i jasne 2 pok.53m2 mieszkanie z garażem w cenie oraz z balkonem na Grunwaldzie. Rezerwacja do 01.09.2020 W skład mieszkania wchodzą: - słoneczny salon 22 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

405 000 zł59 m² 6 809,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,48 m2 znajdujące się w nowopowstającym budynku mieszkalnym przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Budynek stanowi drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Jeleniogórska - do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie z miejscem w hali garażowej oraz komórką. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyk

Grunwald,Poznań

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1 września! Polecam do wynajęcia bardzo ładne, umeblowane,2-pokojowe mieszkanie na Os. Kopernika. Mieszkanie - powierzchnia ok. 45 m2 - na pierwszym piętrze bloku przy ul. Galileusza, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

5 000 zł133 m² 37,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu, funkcjonalnie zaprojektowane, bardzo zadbane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93,4 m2 plus 40 m2 taras, położone na najwyższym piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promyk

Grunwald,Poznań

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kącik

Łazarz,Poznań

442 552 zł62 m² 7 137,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty Kącik 3 to nowa kamienica położona w centrum Poznania przy płycie Rynku Łazarskiego. Niewielka odległość od Rynku Łazarskiego sprawia, że jest to okolica tętniąca życiem,.

Szczegóły ogłoszenia