dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

699 000 zł77 m² 9 077,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Najwyżej usytuowane, przestronne mieszkanie, przy ul. Międzychodzkiej, w kompleksie jednego z najlepszych Poznańskich deweloperów: ataner. W cenie garaż W hali garażowej zamykany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

1 350 zł34 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 199 zł38 m² 31,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Firma Inventum Nieruchomości posiada w swojej ofercie na wynajem przytulne dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku (2 piętro) na ul. Ognik 4. Mieszkanie, całkowicie wyposażone i dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe, eleganckie mieszkanie przy ul. Wojskowej obok city parku, wysoki standard 3500 pln + media Do wynajęcia ładne, przestronne, umeblowane 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 60m2 (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiej

Hetmańskie,Poznań

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu wynajem 3-pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 47 m2, położonego w Poznaniu w nowoczesnym apartamentowcu Atanera przy przy zbiegu ulic Klaudyny Potockiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Grunwald,Poznań

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia fajna kawalerka na Grunwaldzie. Mieszkanie umeblowane , do wynajęcia od zaraz. W mieszkaniu pralka,zmywarka, lodówka, wersalka, zabudowa szafy. W cenie wynajmu czynsz! mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Głogowskiej 45 w Poznaniu - na przeciwko Parku Wilsona, bardzo blisko Targów Poznańskich, dworca Zachodniego i linii tramwajowej. Lokal umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

449 820 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu przytulnych mieszkań w odnowionej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy dzielnicy Łazarz, w okolicy która urzeka wyjątkową architekturą pięknych kamienic. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

413 808 zł59 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

289 000 zł31 m² 9 386,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Rezerwacja oferty Oferujemy do zakupu kompaktową, funkcjonalną i przytulną kawalerkę w odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy przy ul. Małeckiego, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Grunwald,Poznań

485 520 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie wykończone pod klucz - bez kuchni. Lokal mieszkalny na I piętrze w nowym budynku 5 kondygnacyjnym. Przestrzenny rozkład, miejsce na garderobę lub montaż szafy komandor. Zamykana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

354 500 zł47 m² 7 477,33 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w pakiecie z miejscem w hali garażowej praktycznie w cenie samego lokalu. Już dziś możesz nabyć prawa do przeniesienia własności tego lokalu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

249 900 zł37 m² 6 735,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

! oferta dostępna tylko U nas! wynagrodzenie pośrednika pokrywa właściciel nieruchomości! Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie - ul. Bułgarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

344 960 zł45 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowa rewitalizacja położonej przy ul. Chełmońskiego kamienicy, a więc w znanym i cenionym kompleksie Maxa Johova - rejonie Poznania słynącym z pięknych, secesyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

374 500 zł47 m² 7 899,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

289 000 zł50 m² 5 742 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kolejowej na poznańskim Łazarzu. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca PKP, Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Św. Łazarz,Poznań

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie blisko skrzyżowania głogowska/hetmańska - ul. Załęże 7. Lokal znajduje się w odnowionej, ocieplonej kamienicy. Mieszkańcy mają możliwość korzystania z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Grunwald,Poznań

442 650 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0 % Mieszkanie stan deweloperski, gotowe do odbioru. Niska, kameralna zabudowa, bliskość szkół, sklepów. 800 m od ulicy głogowskiej. Budynek wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 150 zł31 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania dwu pokojowe i kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul.Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

614 380 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkań w kamienicy przy ul. Chełmońskiego 21. W ofercie mieszkania od ok 40m2 do 80 m2. Lokalizacja: kamienica zlokalizowana przy ulicy Chełmońskiego 21 w historycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

561 000 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralny 3-kondygnacyjny budynek, położony w dzielnicy Grunwald, w przyjemnym otoczeniu zieleni i eleganckich willi. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, obiekty sportowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

950 zł25 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Zdjęcia pochodzą z kilku identycznie wykończonych mieszkań w tym budynku. Lokalizacja: blisko linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Grunwald,Poznań

396 300 zł48 m² 8 244,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenny rozkład pomieszczeń - bardzo ustawne mieszkanie. Własny ogródek - dobrze doświetlone pokoje. Cicha i spokojna okolica. Prezentujemy zgrabne i ustawne mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

589 000 zł85 m² 6 922,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Poznań - Mieszkanie pod flipa/ inwestycję/ do zamieszkania - pełna własność z kw Kamienica przy ul. Głogowskiej blisko Międzynarodowe Targi Poznańskie , Avenida Poznań. , dworzec Główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

484 500 zł57 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

529 000 zł74 m² 7 148,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

405 000 zł45 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

442 650 zł57 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle - jedynie 14 mieszkań. Położone 10 min od Centrum Poznania. Funkcjonalny rozkład - przestrzenne pokoje i osobna kuchnia z oknem. Zielone tereny - bliskość parku Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca przestronne 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Bezpiecznie i bez zbędnych kosztów. bez podatku pcc - oszczędzasz 2%, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

736 450 zł113 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Poznaniu. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 113,3 m2, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Grunwald,Poznań

504 426 zł65 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonałą lokalizacja - szkoły, sklepy, apteki w zasięgu wzroku. Wysoki standard budynku- garaż podziemny, dbałość o szczegóły. Kameralna okolica - niska zabudowa. Bliskość centrum - ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłuszyńska

Grunwald,Poznań

578 000 zł68 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

946 360 zł121 m² 7 808,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowy rozkład pomieszczeń - 5 niezależnych pokoi, zamknięta kuchnia z oknem, dwie łazienki. Mnóstwo przestrzeni i światła - mieszkanie ma aż 4 balkony i taras z zielenią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

479 000 zł82 m² 5 820,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

432 100 zł55 m² 7 812,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia 55 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i balkonem, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

661 050 zł102 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Poznaniu. Idealne pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 101,7 m2, zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

577 000 zł50 m² 11 607 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Niezwykłe, piękne, nowoczesne, nowe mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji poznańskiego Grunwaldu. - mieszkanie o powierzchni 49,71m2 na które składa się: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 990 zł67 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu apartament 67 m położony w Poznań City Park ul. Wyspiańskiego. Apartament na I piętrze z balkonem z widokiem na ogród / strona południowo zachodnia/ składa.