dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Św. Łazarz,Poznań

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu eleganckie i nietuzinkowe mieszkanie położone w nowoczesnej kamienicy przy ul. Grottgera w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, ma powierzchnię ok. 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Łazarz,Poznań

780 000 zł88 m² 8 856,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja! Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość To więcej niż mieszkanie, to fragment poznańskiej historii a dziś wyjątkowa przestrzeń, w której klasyka spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

359 000 zł31 m² 11 618,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia ustawną kawalerkę położoną na V piętrze w wysokim XI-piętrowym bloku z II windami przy ul. Newtona na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 31m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

454 000 zł36 m² 12 611,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka z balkonem | ul. Wojskowa 9g | 35,9 m | 2 piętro | świetna lokalizacja (grunwald) Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35,9 m , położona na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

663 000 zł60 m² 11 087 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

1 600 000 zł70 m² 22 698,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Cavalia. Wysokosć lokalu 3m. - apartament o powierzchni 70,49 m2, 3 pokojowy, położony na ostatnim piętrze w budynku B10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szylinga

Św. Łazarz,Poznań

860 000 zł90 m² 9 576,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne 4 pokoje w kamienicy | Centrum Poznania | 89,8 m | I piętro | Zielone podwórko | Garaż Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iłłakowiczówny

Łazarz,Poznań

1 490 000 zł86 m² 17 400,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji Grunwaldu. Słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone w willi, idealne zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

2 300 zł50 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie 2-pokojowe z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Nieruchomość zlokalizowana na poznańskim Grunwaldzie. Budynek z windą, halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. ok.25m2 położona na parterze w budynku w Poznaniu przy ul. Niegolewskich. ( z balkonem) Kawalerka po kapitalnym remoncie. Umeblowana i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jest wolne od zaraz. Biuro Nieruchomości poleca do najmu kawalerkę przy ul.Głogowskiej 157 Mieszkanie jest na 4 piętrze z windą. Powierzchnia 38m2 : -jasna kuchnia - wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

530 000 zł50 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Bukowskiej w Poznaniu. Na powierzchnię 50m2 składają się: - 3 pokoje, z jednego wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

485 555 zł35 m² 13 873 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe - rewelacyjny kompleksna Grunwaldzie, ul. Rynarzewska. Budynek wybudowany w 2009 roku (przez dewelopera: ataner). Piętro II - niski blok, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łazarz,Poznań

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane przy ul. Marcina Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 000 zł28 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkania na pierwszym piętrze w budynku z windą. Lokalizacja: ulica Marcelińska numer 98, dzielnica Grunwald, bliskie sąsiedztwo lasku Marcelińskiego. Powierzchnia mieszkania 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

348 000 zł24 m² 14 204,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka gotowa do wprowadzenia - łazarz, ul. Lodowa - idealna na start lub inwestycję Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

369 000 zł32 m² 11 403 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie zarezerwowane! Na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na II piętrze w niskim II-piętrowym bloku z 2001r przy ul. Przepiórczej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 32,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Łazarz,Poznań

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na II piętrze w niskim bloku z windą z 2000 roku przy ul. Krauthofera na poznańskim Grunwaldzie (górczyn). Na powierzchnię 34 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Poznań, grunwald Polecam do wynajęcia od zaraz przytulne i wyjątkowo zadbane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

800 000 zł61 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską | Łazarz, ul. Morawskiego | przy Parku Kasprowicza Są miejsca w mieście, gdzie codzienność ma spokojniejszy rytm. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

521 500 zł36 m² 14 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, oferowane w ramach kameralnej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Ogromną zaletą inwestycji jest stylowy projekt z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grunwald,Poznań

2 400 zł39 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe w zielonej dzielnicy Poznania. Świetna lokalizacja z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej, oraz terenami zielonymi. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca pkp, targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Łazarz,Poznań

1 500 zł22 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Mieszkanie dla studenta. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

512 000 zł31 m² 16 264,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kontakt: szanowni Państwo, z przyjemnością dzielę się z Państwem naszą nową ofertą mieszkania do sprzedaży. Lokalizacja bułgarska/grunwald. Wyjątkowa oferta sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

834 250 zł73 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Są miejsca, które pozwalają naprawdę odpocząć po dniu pełnym obowiązków, a jednocześnie pozostają blisko wszystkiego, co oferuje miasto. Taką kameralną przestrzeń oferuje nasza firma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Św. Łazarz,Poznań

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

677 000 zł60 m² 11 294,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Totalny rabat- promocja ograniczona czasowo gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa:   Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkania! Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Bezpośrednia obsługa:   Na sprzedaż gotowe trzy pokoje na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

429 000 zł45 m² 9 543,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Agent prowadzacy ofertę 64-25-48-52. Polecam do kupna mieszkanie położone w spokojnej części Grunwaldu przy ul. Grochowskiej. Blok z 1964roku, i piętro w niskim bloku, cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

627 300 zł51 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kameralna Willa na Grunwaldzie | 3 pokoje, 2 balkony | Klucze od zaraz! Szukasz bezkompromisowego rozwiązania, które połączy pulsujące życie miasta z upragnionym spokojem po pracy? Zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Grunwald,Poznań

2 000 zł37 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem | 36,8 m | osobna kuchnia | klimatyzacja | piwnica | ul. Modra | poznań nowe standardy reklamy: oprócz tradycyjnych zdjęć: wirtualna wizyta w mieszkaniu 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Łazarz,Poznań

948 000 zł88 m² 10 738,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1897

Na sprzedaż ostatni lokal użytkowy o powierzchni 88,28 mkw w pięknie zrewitalizowanej willi miejskiej w Poznaniu, pod jednym z najlepszych adresów w mieście- ul. Elizy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Grunwald,Poznań

564 836 zł40 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,49 m , położone na 1. piętrze, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie jest gotowe do odbioru (inwestycja oddana do użytku). Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

623 000 zł46 m² 13 534,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2