dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Św. Łazarz,Poznań

329 000 zł52 m² 6 266,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! 2 lub 3 pok. Parking + Garaż + Piwnica okazja! Rata kredytu już od 1050 zł gratis ubezpieczenie mieszkania na rok! Cena 329 000! Rewelacyjna lokalizacja w Centrum Poznania blisko Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 650 zł42 m² 38,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka ul. Grunwaldzka 224 Nowoczesna kawalerka do wynajęcia o pow.: 42,5m2, umeblowana, wyposażona. Budynek z 2007 r., ocieplony 3 piętrowy z windą. 1 pokojowe, umeblowane +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Calliera

Łazarz,Poznań

575 000 zł78 m² 7 381,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cicha, spokojna ulica. Bliskość komunikacji miejskiej. Niezależny układ. Gotowe do wprowadzenia. Czy to są cechy Twojego wymarzonego mieszkania? Jeśli tak, to zapraszam Cię na poznański Łazarz, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

214 000 zł30 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu kawalerki z balkonem na Grunwaldzie - Południe przy ul.Arciszewskiego Lokal znajduje się na 2 piętrze Ekspozycja okien: zachód. Mieszkanie wymaga remontu. Oka pcv, blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

314 zł35 m² 8,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia ciche, ekskluzywnie urządzone dwupokojowe mieszkanie na parterze na ul. Gąsiorowskich 4 w Poznaniu. Powierzchnia apartamentu to 35 m2. Do apartamentu należy prywatny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Kopernika,Poznań

219 000 zł31 m² 7 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Poznań Grunwald, os. Kopernika Bardzo atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31 m2, usytuowane na IX piętrze wysokiego budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

449 000 zł51 m² 8 856,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

Kamienica o charakterze hotelowym. Kawalerka i mieszkanie dwupokojowe na jednej kw. Mieszkanie dla inwestora - pod gotowiec inwestycyjny - w standardzie pod klucz. Świetna inwestycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

750 zł34 m² 22,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

DO wynajęcia mieszkanie, 2 pokoje, poznań ul.RYNEK ŁAZARSKI ze stałym meldunkiem, bez odstępnego, bez czynszu administracyjnego Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 mieści się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

360 474 zł52 m² 6 905,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zakupu przytulnych mieszkań w odnowionej zabytkowej kamienicy przy głównej ulicy dzielnicy Łazarz, w okolicy która urzeka wyjątkową architekturą pięknych kamienic. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni umeblowane mieszkanie z balkonem przy ul. Jawornickiej na poznańskim Grunwaldzie. Całkowita powierzchnia lokalu wynosi 49,5 mkw i składają się na nią pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Łazarz,Poznań

339 000 zł50 m² 6 793,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe, jasne, gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na sprzedaż Oferujemy Państwu do sprzedaży duże, przestronne i jasne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu na wynajem luksusowy oraz stylowy apartament o powierzchni 60 m2 usytuowany w prestiżowym kompleksie City Park przy ul. Wyspiańskiego 26. Apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

R e Z E R W A C J A ! Posiadam do wynajęcia piętro domu położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie. Powierzchnia lokalu 70m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

279 000 zł37 m² 7 459,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie 37,40 m2 z balkonem i piwnicą ul. Szamotulska/poznań. Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, bardzo cichej i zielonej, blisko centrum. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

323 036 zł46 m² 6 950 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,48 m2 wraz z balkonem około 6 m2 w Poznaniu przy ulicy Dmowskiego. Ostatnie dostępne mieszkanie W II etapie! atrakcyjna cena! Termin oddania IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

294 000 zł38 m² 7 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38m2 położone w Poznaniu w budynku przy ul. Dmowskiego. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 10 cio piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

343 000 zł41 m² 8 311,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta prosto od developera. Bez dodatkowych kosztów! Polecam mieszkanie 2-pokojowe na poznańskim Grunwaldzie. Powierzchnia 41 mkw., a w tym: salon z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grunwald,Poznań

345 000 zł57 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przestronne - pierwsze piętro - grunwald cena do negocjacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 57 m2. Cena sprzedaży wynosi 345,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald Południe,Poznań

1 250 zł31 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukacie kompaktowego mieszkania z łatwym i szybkim dojazdem do Centrum? Zależy Wam na dobrym standardzie i pełnym umeblowaniu? W takim razie mam dla Was coś specjalnego - oryginalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia: kawalerka 25 m2 (jeden pokój, łazienka i aneks kuchenny); dogodna lokalizacja (okolice przystanku głogowska/hetmańska); koszt: 1100 zł+ opłaty. Idealne miejsce dla studentki/studenta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

299 000 zł48 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe W dobrej cenie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, położone w dzielnicy Grunwald przy ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

400 491 zł49 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kompleksowa rewitalizacja położonej przy ul. Chełmońskiego kamienicy, a więc w znanym i cenionym kompleksie Maxa Johova - rejonie Poznania słynącym z pięknych, secesyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

316 900 zł40 m² 7 859,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku pcc (2%) - oferta deweloperska. Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

336 676 zł46 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta idealna dla Ciebie! Bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Żadnych kosztów ukrytych! Szukasz mieszkania wśród zieleni a w mieście to oferta idealna dla Ciebie. Mieszkanie 2- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Łazarz

Łazarz,Poznań

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W centrum 2 pok.47m2.w kamienicy niedaleko Międzynar.Targów Poznańskich i dworca głównego PKP oraz parku Kasprowicza i Wilsona w Pozaniu Mieszkanie (do remontu)znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 050 zł71 m² 28,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne,słoneczne 3pok./71m2 mieszkanie na Grunwaldzie do wynajęcia, w willowej dzielnicy w Poznaniu. Spokojna okolica wśród domów jednorodzinnych. Blok obok prywatnego parku dostępnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

449 000 zł76 m² 5 915,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe położone w Poznaniu na ul. Mottego. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Stan mieszkania: do remontu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

359 000 zł59 m² 6 084,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Cenisz sobie przestrzeń? Lubisz czuć swobodę w mieszkaniu i możliwość dowolnej jego aranżacji? W takim razie zapraszam Cię na Stary Grunwald - do spokojnej, kameralnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

245 000 zł26 m² 9 423,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Polecam do kupna, dostępną od zaraz, kawalerkę na Grunwaldzie + miejsce postojowe w garażu podziemnym Opis mieszkania Mieszkanie o powierzchni 25,52 m2 zlokalizowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hetmańskie HCP

Łazarz,Poznań

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 niezależne pokoje - idealna lokalizacja na wynajem lub dla rodziny, osiedle hetmańskie 62, skrzyżowanie ul. Głogowska i Hetmańska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 (+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

375 000 zł59 m² 6 355,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giżycka

Grunwald Południe,Poznań

1 500 zł44 m² 34,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami w nowoczesnym kompleksie przy ul. Giżyckiej W chwili obecnej wynajmowane. Dostępne od końca grudnia 2019. #lokalizacja# grunwald/junikowo/ul. Giżycka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

399 000 zł96 m² 4 152 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

+rezerwacja+ *** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

238 400 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 000 zł56 m² 35,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo piękne mieszkanie na strzeżonym i monitorowanym os. Ułańskim. Link do spaceru 3D: polecam na wynajem piękne , trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jarochowskiego

Św. Łazarz,Poznań

359 000 zł66 m² 5 406,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz mieszkania dla dużej rodziny? A może szukasz nieruchomości pod inwestycję? 4 niezależne, ustawne pokoje, oddzielna kuchnia, osobna łazienka i wc mogą być Twoje. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

295 000 zł35 m² 8 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grunwaldzie przy ul. Raszyńska / Promienista budynek Mieszkanie znajduje się na I piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kopernika,Poznań

319 000 zł51 m² 6 225,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje Z balkonem, ul. Keplera 3: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 51,2 m2 położone na VIII piętrze wieżowca przy ul. Keplera 3. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

426 000 zł71 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecamy do zakupu przestronne 3 pokojowe mieszkanie z ładnie zagospodarowanym ogródkiem, zlokalizowane na wysokim parterze w domu typu bliźniak, przy ul. Grunwaldzkiej w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łukaszewicza

Grunwald,Poznań

247 926 zł32 m² 7 798,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na Łazarzu. Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Przewidywany czas ukończenia inwestycji jest na czerwiec 2020 roku. Polecam do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie nr. 9.