dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilsona

Grunwald,Poznań

475 188 zł62 m² 7 664,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie. Kamienica w 100% zrewitalizowana. Winda. Prestiżowa lokalizacja. Grunwald. Kamienica znajduje się nieopodal Parku Wilsona, parku Jana Kasprowicza, dworca pkp i pks oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

700 zł15 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę o pracę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

274 292 zł29 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Oferta mieszkań w rewitalizowanej kamienicy, która jest zlokalizowana w tzw. kwartale Maxa Johowa, czyli w zespole budynków z początku XX w. ograniczonym ulicami: matejki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

844 990 zł92 m² 9 154,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

241 110 zł25 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kanałowa

Św. Łazarz,Poznań

425 000 zł84 m² 5 043,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam mieszkanie z balkonem w kamienicy do remontu o pow. 84,4mkw. Drugie piętro, we frontowej części kamienicy. Nieruchomości tel. mail; oferta wysłana z programu dla biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

1 700 zł51 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 2-pokojowe z balkonem po kapitalnym remoncie na poznańskim Łazarzu przy ulicy Klaudyny Potockiej. Mieszkanie składa się z 2pokoi, otwartej (umeblowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

326 407 zł40 m² 8 095,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta 0% prowizji. Zwolniona z prowizji od kupującego. Brak podatku ppc (2%) - oferta deweloperska Jeżeli poszukujecie Państwo mieszkania zapraszam do kontaktu z miłą chęcią pomogę wybrać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 35,46m2 położone budynku z cegły z lat 60 usytuowanego przy ulicy Limanowskiego - na modnym poznańskim Łazarzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

398 507 zł55 m² 7 265,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze w nowo-budowanym apartamentowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

349 000 zł33 m² 10 607,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachęcam do zakupu mieszkania dwupokojowego. Nowoczesne osiedle w topowej lokalizacji Poznania - Łazarz wybudowane przez developera Budimex. Podwyższony standard. Budynek wyróżnia się nie tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

443 415 zł62 m² 7 120,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

603 683 zł85 m² 7 113,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze w nowo-budowanym apartamentowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Cztery pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

350 000 zł57 m² 6 118,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w idealnej lokalizacji (ul. Górczyńska) Bardzo dobre zarówno dla inwestora jak i dla rodziny, pary (blisko 2 przedszkola i szkoła) Biedronka, lidl, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę w rewitalizowanej kamienicy blisko centrum i dworca pkp. Mieszkanie urządzone komfortowo, nowocześnie i przyjemnie. Pokój W pokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

239 000 zł41 m² 5 858 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na poznańskim Łazarzu w dzielnicy Grunwald przy ulicy Głogowskiej (przy parku Wilsona, palmiarni, targach mtp). Lokalizacja sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

564 028 zł78 m² 7 274,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na parterze w nowo-budowanym apartamentowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Cztery pokoje z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jawornicka

Grunwald Północ,Poznań

383 500 zł50 m² 7 747,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 49,5 m2 bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie w pełni wyposażone zarówno w meble jak i sprzęt rtv i agd (pralka i lodówka zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

616 824 zł79 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kompleksowa rewitalizacja położonej przy ul. Chełmońskiego kamienicy, a więc w znanym i cenionym kompleksie Maxa Johova - rejonie Poznania słynącym z pięknych, secesyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

561 209 zł69 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Kompleksowa rewitalizacja położonej przy ul. Chełmońskiego kamienicy, a więc w znanym i cenionym kompleksie Maxa Johova - rejonie Poznania słynącym z pięknych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Św. Łazarz,Poznań

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu, bardzo ładną, nowo wyremontowaną kawalerkę na ul. Kolejowej w Poznaniu Mieszkanie o powierzchni 37 m2, w oficynie monitorowanej posesji. Kawalerka z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynka

Grunwald,Poznań

249 000 zł38 m² 6 587 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam niewielkie, choć ustawne 2 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 150 zł29 m² 39,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

R e Z E R W A C J A ! Do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

1 950 zł68 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę bezpośrednio nowoczesne mieszkanie położone w Poznaniu w dzielnicy Grunwald przy ulicy Międzyborskiej. Mieszkanie składa się z salonu z balkonem, 2 sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

280 500 zł41 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe, komfortowe mieszkania W stanie deweloperskim. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania W tej inwestycji. Biuro oferuje również lokale W innych częściach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

228 660 zł31 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Mieszkanie dla inwestora - w standardzie deweloperskim Świetna inwestycja na najem krótko i długoterminowy - wysoka stopa zwrotu. Możliwość powierzenia wynajmu zewnętrznemu operatorowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52m2 położone na I piętrze w 4 ro piętrowym budynku z windą z 2008r. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w podziemnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcie mieszkanie położone w Poznaniu, na Grunwaldzie w okolicy Areny. Lokal w bloku z 2006r z windą. Powierzchnia mieszkania 57,3m2, III piętro z windą, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

235 000 zł34 m² 6 912 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Grochowskiej (poznań-Grunwald). Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą i szybką komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania zlokalizowane w kamienicy z początki XX wieku zlokalizowanej przy ul. Kanałowej. W mieszkaniu wymieniono okna. Na podłogach oryginalna deska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

639 000 zł107 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** kupuj bezpiecznie *** oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w świetnej lokalizacji na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 300 zł23 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

280 500 zł41 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe, komfortowe mieszkania W stanie deweloperskim. W ofercie posiadamy wszystkie dostępne mieszkania Z tej inwestycji. Zapewniamy pomoc W uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

225 000 zł35 m² 6 429 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji narożnik hetmańska/głogowska w ocieplonym bloku z piwnicą. Lokal o pow. 34,09 mkw składa się z pokoju dziennego o pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

360 000 zł50 m² 7 217,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjne I komfortowe mieszkanie, 2 pokoje, poznań ul.ŁUKASZEWICZA w nowszym budynku 2004 rok Mieszkanie o powierzchni 49,88 m2 mieści się na II (drugim) piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

750 000 zł116 m² 6 476,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Marzysz o klimatycznym mieszkaniu w zabytkowej kamienicy? A może szukasz nietuzinkowego miejsca na siedzibę swojej firmy? Jesteś inwestorem i chciałbyś czerpać korzyści płynące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Łazarz,Poznań

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam Państwa uwadze przestronne mieszkanie zlokalizowane przy samych Targach Poznańskich. Lokal mieści się w niskim bloku z cegły. Budynek oraz mieszkanie po generalnym remoncie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

334 000 zł49 m² 6 774,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kupujący nie płaci pcc - 2 % Polecam Państwu przytulne mieszkanie na piątym piętrze w kamienicy w Poznaniu, w dzielnicy Łazarz. Lokal składa się z salonu, sypialni, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

749 000 zł134 m² 5 602,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Goldenhome Nieruchomości polecają: do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 133,7m 2 znajdujący się na III piętrze odnowionej kamienicy w rewelacyjnej lokalizacji - przy ul. Śniadeckich.

Szczegóły ogłoszenia