dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 250 zł29 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 29,1m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

305 824 zł46 m² 6 614 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 46,24m2 posiadające pokój dzienny z aneksem (19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

329 000 zł45 m² 7 311,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodziny 3 pokoje po remoncie Oferujemy na sprzedaż świeżo wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

503 728 zł76 m² 6 628 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 76,00m2 Z ogródkiem posiadające pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

445 000 zł94 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone w budynku mieszkalnym przy ul. Wojskowej - 5 minut od głównego budynku Uniwersytetu Medycznego. Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 93,7 mkw +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

574 517 zł84 m² 6 820 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 84,24m2 Z ogródkiem posiadające pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

305 824 zł40 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 40,24m2 posiadające pokój dzienny z aneksem (19m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

441 442 zł62 m² 7 096 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 62,21m2 posiadające pokój dzienny z aneksem (23,82m2), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Grunwald,Poznań

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 3 pokojowe (2 sypialnie) na nowym osiedlu Park Sowińskiego z inwestycji Echo Investment. Mieszkanie znajduje się na III piętrze budynku usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

574 517 zł84 m² 6 820 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 84,31m2 Z posiadające pokój dzienny z aneksem (31m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

375 105 zł55 m² 6 860 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 54,68m2 posiadające pokój dzienny z aneksem (20,45m2), dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

274 056 zł36 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Kamienica o charakterze hotelowym. Mieszkanie dla inwestora - pod gotowiec inwestycyjny - w standardzie deweloperskim. Świetna inwestycja na najem krótko i długoterminowy - wysoka stopa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

263 948 zł35 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Kamienica o charakterze hotelowym. Mieszkanie dla inwestora - pod gotowiec inwestycyjny - w standardzie deweloperskim lub dla małej rodziny Świetna inwestycja na najem krótko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

2 800 zł120 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dostępne od zaraz Piękne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem (salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, korytarz, spiżarnia - garderoba, łazienka) o pow. 120 m2, położone na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na grunwaldzie W świetnej lokalizacji ( niski blok) Oferuję do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 54m2, zlokalizowane na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

597 677 zł90 m² 6 670,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Inwestycja na Poznańskim Grunwaldzie osiedle W otoczeniu zieleni ,dobra komunikacja Z centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 89,60m2 Z ogródkiem posiadające pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 600 zł53 m² 29,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe z garażem, o pow. 53,4 m2, na pierwszym piętrze w kompleksie Atanera przy ulicy Międzychodzkiej. Bardzo ładne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

262 000 zł38 m² 6 987 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe 37,5 m2, położone na 10 piętrze bloku przy ul. Marcelińskiej. Mieszkanie składa się z : - Pokój 1 - 16,2 m2 z wyjściem na loggię 3,5m2 - Pokój 2 - 6,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pogorzelska

Grunwald,Poznań

350 000 zł61 m² 5 728,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Poznaniu na ul. Pogorzelskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 61,1 m 2 , na co składają się 3 niezależne pokoje (22; 12 i 9,5m 2 ), kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu luksusowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 56,6 m2, w apartamentowcu na ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Okolice Lasku Marcelińskiego. Na mieszkanie składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł11 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy pokój na grunwaldzie czeka na pierwszego lokatora Poznań, grunwald Południe. Do wynajęcia niezależny i umeblowany pokój w 6-pokojowym mieszkaniu ze wspólną kuchnią i łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

700 zł7 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogalińskiego

Łazarz,Poznań

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż lokal zaadoptowany na mieszkanie 4 pokojowe 59,1m2 w willi miejskiej z 1938roku. Poznań ul. Rogalińskiego Zakup wyłącznie dla klientów gotówkowych- stan prawny: pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

598 000 zł50 m² 12 030 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Niezwykłe, piękne, nowoczesne, nowe mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji poznańskiego Grunwaldu. - mieszkanie o powierzchni 49,71m2 na które składa się: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

288 347 zł44 m² 6 519,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Kamienica o charakterze hotelowym. Mieszkanie dla inwestora - pod gotowiec inwestycyjny lub dla małej rodziny. Świetna inwestycja na najem krótko i długoterminowy - wysoka stopa zwrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł9 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

356 765 zł52 m² 6 795,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na piętrze nr 2. Istnieje możliwość wykończeia mieszkaia pod klucz w cenie około 900zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

750 zł9 m² 85,23 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

404 000 zł52 m² 7 695,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuje mieszkanie w nowym bloku na ul. Dmowskiego. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 znajduje się na piętrze nr 2. Podana cena jest cena W standardzie wykończenia pod klucz. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Św. Łazarz,Poznań

2 200 zł51 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu luksusowe, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 50,6 m2, w apartamentowcu na ul. Marcelińskiej w Poznaniu. Na mieszkanie składa się: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

277 000 zł38 m² 7 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub na wynajem. Ta wyjątkowa oferta czeka na Ciebie. Gotowe do wprowadzenia, w pełni wyposażone mieszkanie. Nie szukaj dalej już dziś umów się na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

286 212 zł36 m² 7 972,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie mieści się w kameralnym, jedynie 3-piętrowy budynku położonym w dzielnicy Grunwald. W pobliżu znajdują się sklepy restauracje oraz Lasek Marceliński, a więc idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

369 000 zł69 m² 5 317 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Głogowskiej. Lokal znajduje się na 6 piętrze ocieplonego bloku z cegły. Powierzchnia mieszkania to 69,4m2, ma którą składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Św. Łazarz,Poznań

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu, bardzo ładną, nowo wyremontowaną kawalerkę na ul. Kolejowej w Poznaniu Mieszkanie o powierzchni 38 m2, w oficynie monitorowanej posesji. Kawalerka z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

375 000 zł67 m² 5 597,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poznań Grunwald, rejon ul. Palacza - mieszkanie o powierzchni 67 m2, usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku z cegły z lat 70-tych. Na powierzchnię mieszkania składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

351 900 zł50 m² 7 067,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

564 468 zł85 m² 6 650,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze w nowo-budowanym apartamentowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Cztery pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

525 810 zł78 m² 6 782,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania na parterze w nowo-budowanym apartamentowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Cztery pokoje z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

289 474 zł43 m² 6 790 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania od dewelopera bez podatku pcc 2% I prowizji. Poza zaprezentowanym lokalem dostępne są także W tej inwestycji mieszkania O podobnych parametrach. Oferujemy również nowe.