dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ulicy Bukowskiej. Mieszkanie po remoncie, zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielska

Grunwald,Poznań

358 600 zł58 m² 6 182,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 - pokojowego o powierzchni 58 m2, znajdującego się na piątym piętrze nowopowstłego budynku. Na nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielska

Grunwald,Poznań

459 040 zł74 m² 6 186,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 - pokojowego o powierzchni 74,2 m2, znajdującego się na piątym piętrze nowo powstłego budynku. Na nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

377 200 zł66 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Promocja! Jasne mieszkanie na trzecim pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na wchód; widok na inne budynki. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

1 050 zł39 m² 27,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka ze stałym meldunkiem, poznań ul.GŁOGOWSKA BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO Mieszkanie o powierzchni 38,63 m2 mieści się na V piętrze pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

950 zł23 m² 40,97 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka ze stałym meldunkiem, poznań ul.GŁOGOWSKA BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO Mieszkanie o powierzchni 23,19 m2 mieści się na V piętrze pięciopiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

319 000 zł46 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam Państwu ciche dwupokojowe mieszkanie na czwartym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu - Grunwald. Okna wychodzące na północ, wschód, z widokiem na inne budynki. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

290 000 zł53 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przestronne mieszkanie na czwartym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, południe, wschód, zachód; widok na inne budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Grunwald

Grunwald,Poznań

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie na dziesiątym pietrze w wieżowcu w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Kawalerka od strony południowej z widokiem na panoramę miasta. Standard wykończenia: ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

249 000 zł40 m² 6 303,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedaży przestronne mieszkanie jednopokojowe o pow. 39,5 m2 (+1,5m2 pom. gospodarcze) położone na III p. bloku z 1999 r. przy ulicy Sieradzkiej w Poznaniu. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

198 000 zł34 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie poło one na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Jeden pokój, okna wychodzące na zachód. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 200 zł48 m² 46,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2 pokoje Z tarasem - wysoki standard - komórka lokatorska, miejsce parkingowe, osiedle marcelin ataner 2015 * 2 pok * powierzchnia: 47,6m2 * pomieszczenia w układzie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

335 988 zł49 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciche mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Dwa pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe, zachód; widok na park. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia parter domu położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie. Powierzchnia lokalu 70m2. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka. Łazienka w kafelkach z wanną. Pokoje puste, ale mogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

425 000 zł48 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

358 360 zł58 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie położone na ostatnim piętrze z ładnym widokiem z przylegającego balkonu o pow.5,1 m2 na Poznań, w stanie do wykończenia. Na ostatniej kondygnacji tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

268 450 zł46 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego na poznańskim Grunwaldzie w stanie deweloperskim składające się z dwóch pokoi , łazienki ,przedpokoju , oraz dużego tarasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosa

Grunwald,Poznań

306 800 zł52 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w inwestycji Atrium Grunwald! Położone na parterze, o powierzchni 52m2 z tarasem i ogródkiem. W skład mieszkania wchodzą: hall 3,55 M2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

410 665 zł71 m² 5 748,39 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: inwestycja położona jest na poznańskim Marcelinie przy ulicy Bułgarskiej 59 W pobliżu znajdziemy rozwijający się kompleks biurowy Marcelin oraz liczne inwestycje mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

267 702 zł45 m² 5 906,93 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

222 650 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,5 m.kw. nowym budynku który będzie oddany do użytkowania w kwietniu 2017 r. Bliskość ulicy Głogowskiej gwarantuje szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Grunwald,Poznań

450 zł10 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia miejsce w dwuosobowym pokoju. Tylko dla dziewczyny. Pokój o pow. ok. 10 m2, mieszkanie trzypokojowe. W całości wynajmowane. Lokalizacja - okolice ulicy Bukowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

454 112 zł63 m² 7 184,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ciche mieszkanie na pierwszym pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na południe, zachód; widok na park. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

260 400 zł43 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,4 m.kw. nowym budynku który będzie oddany do użytkowania w kwietniu 2017 r. Bliskość ulicy Głogowskiej gwarantuje szybki dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

362 450 zł66 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam mieszkanie 3 pokojowe w MDM w nowo powstającej Kamienicy na Grunwaldzie! Idealne połączenie ciszy spokoju z dostępnością infrastruktury komunikacyjnej i usługowej. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

319 056 zł56 m² 5 676,14 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

244 000 zł43 m² 5 727,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Piękna panorama na park z przestronnej loggii. Mieszkanie po remoncie- nowe okna, granitowe parapety, piękna współczesna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 750 zł64 m² 27,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 64,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

277 500 zł46 m² 6 098,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

294 487 zł51 m² 5 772 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Promocja! Tylko do końca listopada w cenie 5772 zł/mkw! Rozkładowe, jasne mieszkanie na trzecim pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Grunwald. Dwa pokoje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 9 033,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

poleca: nowoczesne 2 pokoje Z tarasem - wysoki standard - komórka lokatorska, miejsce parkingowe, osiedle marcelin ataner 2015 * 2 pok * powierzchnia: 47,6m2 * pomieszczenia w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentowania Państwu oferty sprzedaży dużej kawalerki położonej w bezpiecznej i spokojnej okolicy. Główne atuty Nowsze budownictwo (2000 r.), duży, ustawny salon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w spokojnej okolicy w dobrej lokalizacji, blisko tramwaju i pkp. Mieszkanie w pełni wyposażone, kuchnia umeblowana, łazienka z pralką i prysznicem, w pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do oglądania i wynajęcia komfortowej kawalerki w nowszym budownictwie! Osiedle ogrodzone, stanowiące kompleks kilku nowych bloków, tuż obok Stadionu Miejskiego. Blisko osiedla pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosa

Grunwald,Poznań

599 000 zł108 m² 5 552,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w inwestycji Atrium Grunwald! Położone na drugim piętrze, o powierzchni 107,87 m2 z dwoma balkonami. W skład mieszkania wchodzą: hall 13,28 M2 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

430 000 zł48 m² 9 033,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie składające się z dwóch niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki, toalety oraz korytarza. Do mieszkania przynależy logia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 150 zł35 m² 32,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna, ładnie umeblowana, cicha kawalerka o powierzchni 35,5 m2, składająca się z pokoju z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki i korytarza, zlokalizowana na 5 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Sprzedam 2 mieszkania ( kawalerka o pow. 40,5 m kw. i 2 pokojowe o pow. 57,5 m kw.) każde z własną łazienką i kuchnią. Mieszkania nadają się do połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest 50 m2 dwupokojowe mieszkanie położone w zrewitalizowanej kamienicy z windą, przy ul. Wyspiańskiego na Łazarzu. Atutem mieszkania jest jego lokalizacja;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

1 900 zł72 m² 26,39 zł/m²