dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Grunwald

Grunwald,Poznań

360 000 zł61 m² 5 931 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest piękne mieszkanie o powierzchni 60,7 m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Lokal wyposażony w 2 balkony. Do mieszkania przynależy również piwnica Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 100 zł40 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest kawalerka o powierzchni 40 m2. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny wyposażony w wygodny narożnik z funkcją spania, oddzielna kuchnia, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 400 zł51 m² 27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się z 3 pokoi w tym przechodniego salonu i 2 sypialni. Salon - Wyposażony w rozkładaną kanapę, dwa fotele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł20 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia duży pokój - dla dwóch studentek W mieszkaniu - 2 pokojowym, poznań grunwald ul.SIERADZKA PO REMONCIE CZEKA NA PIERWSZYCH NAJEMCÓW POLECAM do wynajęcia duży pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie na Poznańskim Grunwaldzie, które znajduje się przy ul. Bukowskiej 120. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na pierwszym piętrze. Blok w 2010 roku przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stablewskiego

Łazarz,Poznań

204 500 zł34 m² 6 104 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie z balkonem położone u zbiegu ulic Stablewskiego i Dmowskiego na poznańskim Łazarzu. Lokal usytuowany jest na 2-gim piętrze świeżo wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia Mieszkanie 2-pokojowe, które znajduje się na ulicy Bukowskiej 122. Mieszkanie jest w niskim bloku (4 piętrowym) na wysokim parterze. W zeszłym roku w mieszkaniu odbył.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

205 000 zł37 m² 5 481,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe do własnej aranżacji. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą bez obciążeń. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 9m-panele , wc-płytki , łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie w układzie niezależnym blisko centrum. Spóldzielczo-własnościowe , czynsz 430zł.[4osoby] Ciemna niezalezna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 16m-parkiet , 8m-wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rynarzewska

Grunwald,Poznań

550 000 zł74 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam na sprzedaż piękne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 74mkw, położone na 5-tym piętrze w 7- miopiętrowym budynku z windą z 2012 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

179 000 zł27 m² 6 629,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadbane z klimatem mieszkanie na Grunwaldzie do zamieszkania jak i na inwestycję.Dobre połączenie komunikacyjne do centrum. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wierczystą , czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potworowskiego

Grunwald,Poznań

267 000 zł52 m² 5 095,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Miłe i zadbane mieszkanie po częściowym remoncie. Pełna własność z gruntem , kw bez obciążeń , opłaty około 500zł.[4osoby] Blok cegła z lat 60-tych. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

189 000 zł34 m² 5 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie "na start" w dobrej jakości. "Ciasne, ale własne" marzenie może się spełnić. Spółdzielczo-własnościowe, czynsz 270zł. Jasna kuchnia-płytki, pokoje 16m i 8m-panele, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji w układzie niezależnym. Spółdzielczo-własnościowe , czynsz 330zł. Jasna kuchnia-wykładzina pcv , pokoje 16m , 11m ,9m- panele , wc-płytki , łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Grunwald,Poznań

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie na zielonym Grunwaldzie. Wspólnota mieszkaniowa ,księga wieczysta , opłaty 357zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 9m-wykładzina , balkonik , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

295 830 zł52 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na grunwaldzie W poznaniu! mieszkania W programie MDM 2018 W atrakcyjnej lokalizacji! oferta Z rynku pierwotnego - kupujący nie płaci pcc I prowizji! do wyboru :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie na start życiowy w doskonałej lokalizacji. Czas się usamodzielnić. Doskonałe na inwestycje jak i do zamieszkania. Odrebny lokal z ksiegą wieczystą czynsz 398zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

185 000 zł25 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie remontowane w 2011 roku w doskonałej lokalizacji. Wswpólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 250zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 14m-panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

239 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Trzypokojowe mieszkanie, układ niezależny w atrakcyjnej cenie. Pełna własność z księgą wieczystą. Czynsz 450zł. Jasna kuchnia- płytki, pokoje 16m, 11m, 8m-panele, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne mieszkanie w ciekawym miejscu na Grunwaldzie. Spółdzielczo-własnościowe, czynsz 350zł. Ciemna kuchnia z meblami otwarta na pokój-płytki , pokoje 16m i 10m-panele , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keplera

Grunwald,Poznań

239 000 zł50 m² 4 828,28 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymana sprzedaż. Mieszkanie do własnej aranżacji w dobrej cenie. Spółdzielczo-własnościowe , czynsz 450zł. Jasna samodzielna kuchnia-wykładzina , pokoje 25m i 9m-parkiet dębowy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie w układzie niezależnym, doskonałe na inwestycję. Odrębna własność, księga wieczysta, czynsz 450zł. Jasna kuchnia-wykładzina, pokoje 16m i 14m-wykładzina, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

261 003 zł46 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

230 000 zł42 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Miłe i sympatyczne mieszkanie na Grunwaldzie. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą , opłaty 498zł. Jasna kuchnia z meblami-panele , pokoje 18m i 10m-panele ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hetmańskie HCP

Grunwald,Poznań

205 000 zł38 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Atrakcyjna cena w atrakcyjnym miejscu Poznania. Blisko centrum, doskonałe połączenie komunikacyjne. Może to pierwsze w życiu mieszkanie dla ciebie. Spółdzielczo-własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

174 000 zł37 m² 4 647,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie do remontu.Możliwość własnej aranżcji. Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 290zł.Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 9m-wykładzina , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwa lata po remoncie w układzie niezależnym. Ciekawa lokalizacja, dobre połączenie komunikacyjne. Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 280zł. Jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

207 000 zł38 m² 5 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja okazja cenowa. Warte zakupu. Miłe , sympatyczne i dobrej jakości mieszkanie na Grunwaldzie. Sukcesywnie remontowane i ulepszane dla swoich potrzeb. Wspólnota mieszkaniowa , księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do własnej aranżacji idealne dla rodziny. Wspólnota mieszkaniowa, księga wieczysta , czynsz 520zł.Jasna kuchnia-wykładzina PCV , pokoje 16m i 14m- wykładzina , wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ziębicka

Grunwald,Poznań

177 612 zł31 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

229 000 zł47 m² 4 872,34 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blisko centrum. Świetna lokalizacja. Mieszkanie w układzie niezależnym - doskonałe jako inwestycja jak i do zamieszkania. Spółdzielczo-własnościowe. Czynsz 490zł. Jasna kuchnia- płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w układzie niezależnym do własnej aranżacji. Spółdzielczo-własnościowe, czynsz 497zł. Jasna kuchnia- wykładzina , pokoje 16m-mozaika parkietowa ,11m i 9m-wykładzina , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pogorzelska

Grunwald,Poznań

1 700 zł74 m² 23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta idealna dla 4 lub 5 studentów! grunwald, ulica pogorzelska - meszkanie 4 pokojowe na IV piętrze niskiego budynku. Powierzchnia mieszkania: 73,70 m2. Rozkład pomieszczeń: * słoneczny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Grunwald,Poznań

196 000 zł36 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w bloku z 2000 roku. Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 105zł. Jasna kuchnia otwarta na pokój- płytki , pokój około 20m-panele , wc i łazienka-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 1 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 33,8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Grunwald,Poznań

600 zł30 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie położone w Poznaniu, na Grunwaldzie przy ul. Szamotulskiej. W zasadzie można powiedzieć kawalerkę, jest to pokój, kuchnia, łazienka, korytarz. Jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe w układzie niezależnym Piętro 5 w 10 piętrowym budynku Kuchnia umeblowana z agd Łazienka z wanną + osobne wc Duży pokój od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

268 000 zł30 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferuję na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, o powierzchni ok. 30m2 w znakomitej lokalizacji w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym przy ulicy Wojskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

271 530 zł44 m² 6 101,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie o metrażu 43 m2, które znajdować się będzie w kameralnym budynku na poznańskim Grunwaldzie. Cena: 271 530 zł Miejsce postojowe w hali podziemnej: 30 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ładna kawalerka w nowszym budownictwie w bardzo spokojnej części Grunwaldu na ul. Sieradzkiej. Świetny dojazdem do centrum ( autobus i tramwaj z ul. Grunwaldzkiej ok. 100 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 300 zł44 m² 29,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji, ul. Wojskowa (blisko hali widowiskowej Arena), na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 44 m2.