dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 600 zł45 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Grunwald, ul. Grochowska - do wynajęcia śliczne, przytulne mieszkanie 3 pokojowe położone na 3 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia mieszkania: 44,80 m2. Mieszkanie składa się z: * salonu - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

178 000 zł27 m² 6 592,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci wynagrodzenia biura nieruchomości! grunwald, ul. Jutrzenki - przytulne, ciche mieszkanie jednopokojowe o pow. 27m2 położone na 6 piętrze w sześciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym położone w kompleksie bloków na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Głogowskiej. Właściciele , poprzez przebudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie odnowione.Nowa łazienka z prysznicem.Panele, ogrzewanie gazowe.Nowa kuchnia i łazienka Opłaty 300 ogrzewanie 75 zł od osoby woda,śmieci,do Wspólnoty. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

320 000 zł72 m² 4 432,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam do kupna duże mieszkanie położone w spokojnej części Łazarza, przy ul. Lodowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze odnowionego bloku z lat 60-tych. Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie po remoncie 3 pokojowe.Oddzielna kuchnia.Wc osobne z łazienką.Loggia .Widok na zieleń.Okna pcv.Nowe instalacje.Polecam.Zadbane mieszkanie. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

178 000 zł27 m² 6 592,59 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

720 000 zł166 m² 4 337,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie w kamienicy, na II piętrze. Na jednym poziomie po dwa mieszkania.Dwa balkony, ogrzewanie gazowe.Okna nowe pcv.Dwie łazienki, dwie kuchnie.Ogrzewanie gazowe,piec dwufunkcyjny.Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

675 000 zł107 m² 6 308,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Oferta bez prowizji. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 107 m2, na drugim piętrze w willowej dzielnicy Grunwald (ul. Jarochowskiego) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 23m2 na parterze w bloku 4 piętrowym przy ul. Rycerskiej w Poznaniu. W skład mieszkania wchodzi: mała kuchnia, łazienka, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3pok. 75m2 - Grunwald cena: 335 000 zł ( do negocjacji ) - pełna własność - parter/ 2 piętra - budynek z cegły, lata 50- te - opłata do wspólnoty 420 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skryta

Grunwald,Poznań

939 000 zł170 m² 5 523,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w zadbanej kamienicy przy bardzo spokojnej małej ulicy. Idealne na super mieszkanie Zabudowa okolicy to stare przedwojenne wille oraz kamienice. W odległości ok. 0,5 km -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

230 000 zł37 m² 6 138,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Naprzeciwko Business Garden na ulicy Bułgarskiej 104, znajduje się wyremontowane, środkowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie (37,47 m. kw.) idealne dla rodzin z dziećmi, par i osób które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

1 199 zł38 m² 31,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie 2 pokojowe w spokojnej lokalizacji na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Bułgarskiej 120. Na prawie 38 metrową powierzchnię składają się dwa pokoje 9,19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 300 zł93 m² 24,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Salon nieruchomości Iron House poleca do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w kamienicy przy ulicy Wojskowej. 3 sypialnie ( jeden pokój przechodni) oraz bardzo duży salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 150 zł38 m² 30,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

178 000 zł38 m² 4 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wstrzymana sprzedaż Atrakcyjna cena mieszkania! 2-pokojowe w cenie kawalerki! Spółdzielczo-własnościowe z księgą wieczystą. Czynsz 350zł. Jasna kuchnia-płytki, pokoje około 16m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

2 580 000 zł178 m² 14 494,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Royal Solutions w Poznaniu oferuje sprzedaż luksusowego apartamentu w wyjątkowym i prestiżowym miejscu w Poznaniu- city Park. City Park to kompleks apartamentowy, hotelowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

699 000 zł106 m² 6 594,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oferta bez prowizji. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego o powierzchni 106 m2, na pierwszym piętrze w willowej dzielnicy Grunwald (ul. Jarochowskiego) wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

450 000 zł114 m² 3 950,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy na Łazarzu. Doskonała lokalizacja. Kamienica znajduje się 100m od Targów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Iron House poleca na wynajem mieszkanie w kompleksie City Park. Mieszkanie 2 pokojowe 60 m2 z osobną kuchnią. Lokal jest w pełni wyposażony. Wolne od zaraz. Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jarochowskiego

Łazarz,Poznań

360 000 zł68 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jeżeli szukasz nieruchomości, w której będziesz mógł nie tylko samodzielnie zamieszkać, ale także część przeznaczyć pod wynajem, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Sprzedam 82m2 mieszkanie w dzielnicy Grunwald Łazarz. Nieruchomość sprzedawana jest z już wykupioną częścią gruntu (tylko podatek roczny dla miasta 80 zł). bez obciążeń hipotecznych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Łazarz,Poznań

339 295 zł54 m² 6 248,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krauthofera. Lokal o powierzchni niespełna 55 mkw. położony jest na wysokim parterze nowszego bloku. Składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zorza

Grunwald,Poznań

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronny, elegancki apartament usytuowany na pierwszym piętrze w niskim bloku z lat 90-tych. Mieszkanie składa się z salonu ok.25m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem kawalerke przy ul. Głogowskiej, okna nie są od strony ulicy. Mieszkanie doskonale zlokalizowane 2 minuty do przystanku tramwajowego, niedaleko dworzec pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarski

Łazarz,Poznań

330 000 zł83 m² 3 975,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w samym sercu poznańskiego Łazarza. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy stojącej przy samym rynku łazarskim. Jego powierzchnia to 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż słoneczne, funkcjonale mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze z windą na osiedlu chronionym na Grunwaldzie. Pierwotnie była to kawalerka. 4 lata temu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Promyk

Grunwald,Poznań

175 000 zł27 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jeśli szukacie Państwo świetnie zlokalizowanej nieruchomości dla siebie lub pod zyskowną inwestycję, to zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki w niskim bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Grunwald,Poznań

458 000 zł84 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie o pow. 84m2 w dobrej lokalizacji przy ul. Żmigrodzkiej. Mieszkanie posiada trzy pokoje, dwa balkony, jest ładnie wykończone, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

179 000 zł26 m² 6 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w pełni wyposazone i urządzone.Garaż pod budynkiem.Wysoki standard, dla wymagającego klienta. Opłata do Wspólnoty 400 zł. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

850 zł26 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

600 zł15 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Grunwald,Poznań

1 350 zł46 m² 29,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie.2 pokoje.Lazienka z kabiną, pralka.Okna pcv.Panele na podłodze w pokojach.Płytki łazienka i kuchnia.I piętro.Opłaty 420 zł do Wspólnoty. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

345 000 zł64 m² 5 390,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 64m2 położone na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z cegły z lat 90 tych. Mieszkanie znajduje się na Łazarzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

359 900 zł48 m² 7 545,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mamy do sprzedania fantastyczne mieszkanie z tarasem, położone na poznańskim Grunwaldzie, w pobliżu pełnej infrastruktury miejskiej, na ul. Wojskowej. W pobliżu komunikacja tramwajowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raszkowska

Grunwald,Poznań

1 800 zł64 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Salon nieruchomości Iron House poleca na wynajem 3pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Raszkowskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Miejsce doskonale skomunikowane, przystanek tramwajowy ok 5min pieszo.