dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

453 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

453 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Łazarz,Poznań

375 000 zł45 m² 8 278,15 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Lokal o powierzchni 45 mkw. położony jest na 2. piętrze apartamentowca z 2008 roku. Składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

375 000 zł77 m² 4 870,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 77 mk, usytuowane na parterze kamienicy, zlokalizowanej w pobliżu ul. Bogusławskiego / Szczanieckiej tuż obok Parku Kasprowicza. Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Calliera

Grunwald,Poznań

325 000 zł63 m² 5 158,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam na sprzedaż klimatyczne przestronne mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, zarówno do celów mieszkaniowych lub wynajmu (bliskość Targów oraz wszystkich poznańskich uczelni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalenicka

Grunwald,Poznań

2 500 zł55 800 m² 0,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie 2 pokojowe 58 mk, usytuowane na I piętrze w bloku z lat 60 w pobliżu ul. Opalenickiej na zielonym Grunwaldzie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stablewskiego

Grunwald,Poznań

710 700 zł103 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni użytkowej 103m2 na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy na Łazarzu, w pobliżu ul. Stablewskiego/łukaszewicza (okolice Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

368 000 zł72 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie strychowe na sprzedaż mieszkanie strychowe położone na 4 piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie klimatyczne i nietuzinkowe;cisza,brak sąsiadów,piękny widok z okien.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

750 000 zł65 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament o pow 65 m2, zlokalizowany w prestigowym osiedlu City Park. Mieszkanie usytuowane na parterze całodobową ochrona, recepcją i monitoringiem. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opalenicka

Grunwald,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia o układzie niezależnym 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 40 mk, zlokalizowane na 3 piętrze, w budynku z cegły, wybudowane w latach 60-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 62 mk, usytuowane na IV piętrze w niskim bloku z lat 70 w pobliżu ul. Rycerskiej/włodkowica blisko ul. Grunwaldzkiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Babimojska

Grunwald,Poznań

2 495 zł87 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

87 mk - apartamentowiec, 3 pokoje! Polecam do wynajęcia trzypokojowe przestronne mieszkanie o powierzchni 87 mk, usytuowane na I piętrze w budynku kameralnym w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

595 000 zł70 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2012

Luksusowe apartamenty w kamienicy nagrodzonej tytułem najlepszej rewitalizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu.KAMIENICA Z WINDĄ. Polecam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopanina

Grunwald,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 35 mk znajdującą się w domu wolnostojącym na Kopaninie na Górczynie. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój, korytarz kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

1 499 zł47 m² 31,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji! po remoncie, 2 pokojowe o powierzchni 47 mk, usytuowane na II piętrze w niskim budynku w pobliżu ul. Bułgarskiej na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka

Grunwald,Poznań

287 000 zł46 m² 6 172,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

PO remoncie W idealnym stanie! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46.5 mk, usytuowane na II piętrze w niskim bloku II piętrowym z lat 60 w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sierakowska

Grunwald,Poznań

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 74,5 mk, usytuowane na parterze w niskim bloku w przy ul. Sierakowskiej na Poznańskim Grunwaldzie. Układ pokoi niezależny - idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szronowa

Grunwald,Poznań

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 mk usytuowane na II piętrze niskiego bloku z lat 70 w pobliżu ul. Świt/szronowa na Grunwaldzie. Pokój dzienny dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 000 zł105 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 100 m2 apartament w prestiżowym kompleksie City Park przy ul.Wyspiańskiego. Bardzo wysoki standard wykończenia lokalu. Układ- przeszklony living room z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia gustowne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mk, z garażem i komórką lokatorską w świetnej lokalizacji w pobliżu ul. Cześnikowskiej na Grunwaldzie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

513 000 zł135 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1918

3 800 zł za 1 mk przy targach poznańskich! Polecam na sprzedaż W super cenie 3.800 ZŁ ZA 1 M2, 5 pokojowy apartament o powierzchni 135 mk przy Targach Poznańskich przy ul. Parkowej! Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukaszewicza

Grunwald,Poznań

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone, gotowe do zamieszkania. Składa się z 2 pokoi , kuchni, łazienki, korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem3 pokojowe mieszkani w dobrej lokalizacji w Poznaniu. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych od siebie pokoi, pokoju wraz z aneksem kuchennym oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wyspiańskiego

Grunwald,Poznań

1 500 000 zł100 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe ciepłe mieszkanie, układ niezależny. Polecam do wynajęcia przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mk usytuowane na IV piętrze w niskim bloku w zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łukaszewicza

Grunwald,Poznań

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż klimatyczne dwupoziomowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, na 4 piętrze w pobliżu ul. Łukaszewicza na Łazarzu. Lokal o powierzchni 50 mk składa się z: parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

368 000 zł72 m² 5 111,11 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Grunwald,Poznań

380 000 zł98 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 98 mk usytuowane w kamienicy na I piętrze zlokalizowane w ścisłym centrum przy ul.Gąsiorowskich/Głogowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

600 zł40 m² 15,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ze stałym meldunkiem, 2 pokoje, poznań ul.GŁOGOWSKA Mieszkanie o powierzchni 39,64 m2 mieści się na IV piętrze czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie bezczynszowe, bez odstępnego, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bełchatowska

Grunwald,Poznań

222 000 zł38 m² 5 920 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Stan deweloperski, nowoczesny budynek, zielona okolica! Polecam na sprzedaż mieszkanie, o powierzchni 37,50 m2, usytuowane na II piętrze w budynku z 2000 roku, które wraz z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

2 400 zł95 m² 25,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa cena 2400 zł - 95 M2 apartament ul smardzewska! Polecam do wynajęcia trzypokojowy przestronny apartament o powierzchni 95 mk usytuowany na 3 piętrze w budynku kameralnym 3 piętrowym przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Trębacka

Grunwald,Poznań

800 000 zł91 m² 8 791,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowa niższa cena! Polecam na sprzedaż przestronny apartament 90 mk, z dużym tarasem w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie położonym na zielonym Grunwaldzie w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

299 000 zł52 m² 5 805,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 51,5 mk, usytuowane na II piętrze w niskim bloku z lat 70 w pobliżu ul. Husarskiej niedaleko Grochowskiej na Poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

399 000 zł90 m² 4 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie z poddaszem do zaadoptowania w kamienicy na III piętrze nieopodal ul Głogowskiej / Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

287 876 zł46 m² 6 291 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na 1. piętrze niskiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Grunwald,Poznań

219 000 zł34 m² 6 441,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie przy ul.Kanałowej w Centrum Poznania. Kamienica jest rewitalizowana, posiada ogrzewanie miejskie (dalkia). Mieszkania w stanie deweloperskim ( tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamiennogórska

Grunwald,Poznań

688 000 zł81 m² 8 493,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament 4 pokojowy mieszkania o powierzchni 81mk usytuowany na III piętrze w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowy pobliżu ul. Kamiennogórskiej Poznań, grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

860 000 zł90 m² 9 555,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam kupno pięknego, słonecznego dwu poziomowego apartamentu o powierzchni 90 m2 położonego w nowoczesnym trzy kondygnacyjnym kompleksie mieszkaniowym przy ul. Smardzewskiej na zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

299 000 zł46 m² 6 430,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 46,5 m2, usytuowane na II pietrze w niskim bloku w pobliżu skrzyżowaniu ul.Brzask / Grochowska na Poznańskim Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

289 000 zł48 m² 6 058,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,7 m2 zlokalizowane w budynku z 2007 roku na ul. Grunwaldzkiej. W cenie: miejsce postojowe w garażu pod budynkiem oraz piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

333 785 zł58 m² 5 804,96 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 57,5 mkw. na poznańskim Grunwaldzie, w okolicy ul. Grunwaldzkiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

324 000 zł65 m² 4 984,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Międzyborskiej w Poznaniu. Całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 64,8 m2! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Łazarz

Łazarz,Poznań

850 zł27 m² 31,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie ze stałym meldunkiem, duża kawalerka, osobna kuchnia i łazienka, poznań ul.GRANICZNA Mieszkanie o powierzchni 27,19 m2 mieści się na parterze czteropiętrowej kamienicy. Wejście.