dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

275 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na 10 piętrze w bloku z lat 70-tych przy ulicy Galileusza w dzielnicy Grunwald. Na powierzchnię mieszkania 53 m2 składają się 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

275 000 zł53 m² 5 283,02 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowym bloku przy ul. Wojskowej. Mieszkanie o powierzchni 52m2, 3 piętro, balkon, winda. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

259 000 zł55 m² 4 734,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 54,70m2 przy ulicy Jarochowskiego. na dziesiątym piętrze w jedenastko piętrowym bloku z 1975 roku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Grunwald,Poznań

850 zł24 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę o pracę lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świt

Grunwald,Poznań

1 090 zł38 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

_____________ multipunkt nieruchomości oferuje: grunwald, świt, 2 pokojowe, umeblowane, po remoncie, kuchnia odrębna, lodówka, jeden pokój przejściowy, łazienka z pralką. Okna pcv, na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

289 000 zł54 m² 5 359,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od kupującego, wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53,92 m2, położone w Poznaniu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka z balkonem do wynajęcia poznań łazarz ul.LIMANOWSKIEGO- STAŁE ZAMELDOWANIE - BRAK CZYNSZU, BRAK ODSTĘPNEGO. Oferta skierowana do osób pracujących i zatrudnionych na umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

513 000 zł90 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 90 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 950 zł76 m² 25,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy babimojskiej/smardzewskiej. Mieszkanie oddane do użytku w 2007 roku, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia bardzo atrakcyjne, nowe mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy marcelińskiej. Osiedle zupełnie nowe wybudowane w 2014-2016 roku przez wiodącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu komfortowego, dwupokojowego mieszkania o pow. 43 m2, zlokalizowanego przy ul. Jeleniogórskiej, na parterze w budynku wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

410 378 zł70 m² 5 862,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 70 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

410 378 zł71 m² 5 779,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 71 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

225 000 zł42 m² 5 331,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, niezależny układ, balkon typu loggia, winda. Polecam dwupokojowe mieszkanie na 10 piętrze, w bardzo ładnej części os. Kopernika przy ul. Galileusza. Powierzchnia mieszkania wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

513 000 zł91 m² 5 637,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 91 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Grunwald,Poznań

248 000 zł42 m² 5 890,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam na sprzedaż ładne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,1 m2, z balkonem. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w niskim budynku z cegły na Grunwaldzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

1 200 zł33 m² 36,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przy tej ofercie biuro nie pobiera prowizji od najemcy, wynagrodzenie pośrednika pokrywa wynajmujący! Polecamy słoneczną i w pełni umeblowaną kawalerkę o powierzchni 32,81 m2 położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Wojskowej. Mieszkanie w nowym bloku o powierzchni 32m2, 1 piętro, winda, balkon. Pokój z aneksem kuchennym. Kuchnia w zabudowie wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Grunwald,Poznań

1 050 zł43 m² 24,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w niskim budynku, w dobrej lokalizacji przy ul. Świt na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świt

Grunwald,Poznań

1 090 zł38 m² 28,68 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

573 315 zł103 m² 5 566,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2 % pcc.Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 103 m2 Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

195 000 zł33 m² 5 855,86 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania typu kawalerka 33,3mkw położonego na Poznańskim Grunwaldzie na wysokości ul.Babimojskiej. Program wnętrza mieszkania obejmuje ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Grunwald,Poznań

259 500 zł55 m² 4 744,06 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

370 000 zł93 m² 3 978,49 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne 93m2, 5 pokoi, parter, dwa balkony, garaż murowany W cenie. Polecam pięciopokojowe mieszkanie na parterze, w bardzo ładnej części os. Kopernika przy ul. Galileusza. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

950 zł32 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki o powierzchniach od 28 -40 m2 znajdujące się przy ulicy Grunwaldzkiej w bliskim sąsiedztwie ulicy Matejki w Poznaniu Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

293 584 zł49 m² 5 991,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 49 m2 .Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

293 584 zł50 m² 5 871,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 50 m2 .Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku położonym w pobliżu ulicy Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia bardzo atrakcyjne, nowe mieszkanie położone na poznańskim Grunwaldzie, przy ulicy Brzask-Mgielna. Kameralne, chronione osiedle wybudowane w 2010 roku przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Grunwald,Poznań

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na parterze w niskim budynku z cegły (2003r.) przy ul.Fabrycznej. Powierzchnia mieszkania to 49 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Winklera

Grunwald,Poznań

6 600 zł149 m² 44,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Polecamy do wynajęcia piękny apartament położony w odrestaurowanym budynku, przy ulicy Winklera w Poznaniu. Świetna lokalizacja wśród domów jednorodzinnych oraz większych willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

573 315 zł100 m² 5 733,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2 % pcc. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 100 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Witam! Polecam do najmu , słoneczne , ustawne mieszaknie w nowym , nowoczesnym budynku z 2010 roku ( inwestycja pwd) przy ul.Smardzewskiej 22 .Na 1 piętrze z windą powierzchni 67,26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

573 315 zł102 m² 5 620,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2 % pcc. Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni około 102 m2 m2 .Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świt

Grunwald,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu na monitorowanym osiedlu bardzo komfortowe mieszkania z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, nowoczesne umeblowanie mieszkania, położone na cichym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Największa oferta rynku pierwotnego W wielkopolsce! ponad 50 inwestycji deweloperskich W poznaniu I okolicach W jednym miejscu! U nas W biurze : - zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

1 000 zł38 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 38m2 przy ul. Ściegiennego na Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze wysokiego budynku z windą i posiada balkon.Są to salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

421 083 zł71 m² 5 930,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

155 000 zł31 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Czyste i zadbane mieszkanie na Grunwaldzie. Spółdzieczo - własnościowe, czynsz 250zł. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina, pokój 18m-wykladzina, wc i łazienka-tarakota. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

599 000 zł108 m² 5 546,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze, o powierzchni 108 mkw, w kamienicy po rewitalizacji. Budynek został wyposażony w windę. Lokalizacja ul. Bukowska.