dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł44,77 m² 11 145,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie 2-pokojowe na grunwaldzie/raszynie przy Parku ks. Jasińskiego, ul. Pogodna Na powierzchnię 44,7 m2 składa się: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym - ul. Rycerska, 53 m Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone przy ul. Rycerskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł57,10 m² 8 493,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dostępna wyłącznie u mnie! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę dwupokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na Grunwaldzie przy ulicy Grochowskiej 38.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł57,06 m² 10 147,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 2-pokojowego mieszkania w świetnej lokalizacji Poznań ul. Raszyńska! Na sprzedaż komfortowe, bardzo ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 100 zł103 m² 39,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 103 m2, które się mieści na 3 piętrze odnowionej kamienicy. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. Niewątpliwym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł48 m² 13 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie | Łazarz | 49 m | gotowe do wprowadzenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Małeckiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł100,30 m² 9 870,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne Mieszkanie Kancelaria Biuro 97,5m Wysokie Wyjątkowe Łazarz Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z duszą 97,5 m , sufity 3,4 m, sztukateria i niepowtarzalny klimat Na.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowy kompleks City Park na poznańskim Grunwaldzie to adres, który mówi sam za siebie. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowany apartament o powierzchni ok. 48 m , usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek Oferuję mieszkanie na wynajem w stylowej, zabytkowej kamienicy położonej przy ul Matejki 61 w jednej z najbardziej urokliwych części Poznania. Budynek z 1905 roku to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł48,20 m² 11 618,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Jasne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 48,20 m , położone na 4. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,60 m , położone na parterze nowoczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku z 2012 roku przy ul. Klaudyny Potockiej 51.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43 m² 14 813,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Grunwald,Poznań

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Grochowskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 34 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł60,73 m² 12 514,41 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gorąca oferta - sprzedaż tylko U mnie - gotowe mieszkanie Zakup od zaufanego dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Obsługa: sandra turkiewicz   Na sprzedaż mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł42,48 m² 13 206,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 997 zł41,34 m² 11 490,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do zaoferowana Państwu w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł48,40 m² 12 706,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowy, słoneczny apartament 2-pokojowy Poznań Grunwald, garaż dodatkowo 35.000 Na sprzedaż wyjątkowy, przepełniony naturalnym światłem apartament 2-pokojowy, położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł55 m² 14 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kontakt telefoniczny w godzinach 08:00 16:00. Proszę o kontakt wyłącznie w podanych godzinach. Uwaga: miejsce parkingowe w hali garażowej dodatkowo płatne 55 000 zł Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. 90 m | Górny Łazarz | 3 niezależne pokoje + odrębna kuchnia Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości - 29 lata doświadczenia - bezpieczna i profesjonalna transakcja! Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy - 3 pokoje, 63 m2 świeżo po remoncie Świetna lokalizacja! Górny Łazarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy nowoczesny, luksusowy apartament w prestiżowym, nowo wybudowanym budynku premium połączenie wysokiej jakości wykończenia, funkcjonalności i komfortu życia! Zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 48 m . Mieszkanie położone jest na parterze w bloku na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Olszynka,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł109 m² 8 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne, funkcjonalne, nowoczesne, dobrze oświetlone 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Łazarzu przy ulicy Głogowskiej. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 000 zł37 m² 12 918,92 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się ze świeżutką ofertą sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji która powstaje na Poznańskim Grunwaldzie przy ul. Wrońskiego 7. Ta nowoczesna Inwestycja to kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł60,36 m² 31,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do najmu: nowoczesne mieszkanie 51,4m2 z dwoma niezależnymi pokojami, w podwyższonym standardzie wykończenia pod klucz, w odnowionej kamienicy, w doskonałej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł66,90 m² 8 819,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66,90 m , usytuowane na 4 kondygnacji w zadbanej kamienicy przy ulicy Niegolewskich, w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 678 zł63,44 m² 12 589,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie nowe atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej dzielnicy Poznania *rynek pierwotny / stan deweloperski / do wykończenia / zdjęcia mają charakter poglądowy i stanowią wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68,05 m² 14 548,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od właściciela. Sprzedam 3 pokojowe, narożne, słoneczne mieszkanie przy lasku Marcelińskim. Cena 990 000 zł Praktyczne, jasne i przemyślane mieszkanie. Kupowane i wykańczane.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52 m² 11 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz miejsca, które będzie jednocześnie wygodne, dobrze skomunikowane i po prostu przyjemne do życia? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. 52 m doskonale zaprojektowanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 950 zł65 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przestronny, elegancki apartament usytuowany na pierwszym piętrze w niskim bloku z lat 90-tych. Mieszkanie składa się z salonu ok.25m2 z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł43,50 m² 12 413,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poznaj atrakcyjną ofertę z serca Grunwaldu w Poznaniu - przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego budynku. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-30

545 000 zł51,80 m² 10 521,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Drzwi otwarte - 30.05.2026 r. Mieszkanie dwupokojowe o pow. 51,80 m2, położone na IV p. budynku, przy skrzyżowaniu ulic jarochowskiego/wyspiańskiego, tuz przy Parku Jana Kasprowicza. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł52,02 m² 33,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości tengo poleca do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 52, 02 m kw, położone na parterze 4-piętrowego budynku przy ul. K. Potockiej. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł47,50 m² 12 526,32 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Mieszkanie 47,5 mkw, 3 pokojowe na bliskim Grunwaldzie ul. Jutrzenka 2b. 4 piętro w 5 piętrowym budynku z windą, lata 60 ale budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,91 m² 13 208,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie (44 m2) przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł33,78 m² 14 505,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie (34 m2) z tarasem, przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49,50 m² 9 595,96 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku przy ul. Jugosłowiańskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 49,50 m2 składają się: - dwa.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł47 m² 10 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie znajdujące się w kamienicy przy ul. Głogowskiej 67 w Poznaniu. Lokal jest położony na pierwszym piętrze, co jest dużym udogodnieniem. Mieszkanie 5 lat temu przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł15,78 m² 12 674,27 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka (15 m2) przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co więcej >.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł30,57 m² 14 393,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie, 31 m2, przy ul. Lodowej w Poznaniu z możliwością personalizacji wykończenia pod klucz! Mieszkanie wykończone pod Ciebie: kup teraz - wybierz styl - odbierz klucze co.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij