dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja! obniżona cena O 34 000 zł! bezpieczny zakup tylko Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Polecam ładne zadbane mieszkanie dwupokojowe na Łazarzu w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Okazja! cena obniżona O 34 000 zł bezpieczny zakup tylko Z licencjonowanym I ubezpieczonym pośrednikiem Polecam ładne zadbane mieszkanie dwupokojowe na Łazarzu w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszynka

Grunwald,Poznań

1 325 zł53 m² 25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowany blok z cegły, nowa winda, nowe okna balkon, 5 piętro, 2 min do tramwaju na Grunwaldzkiej (przystanek Drzewieckiego). Wszystkie rodzaje sklepów (Lidl, netto, 2 Biedronki, żabka, fresh).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daleka

Grunwald,Poznań

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Poznań - ul. Daleka - polecam do sprzedaży obszerną kawalerkę (37mkw) w nowszym budownictwie (2005), II piętro, teren zamknięty. Doskonała lokalizacja, bardzo blisko do ul. Głogowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

299 000 zł63 m² 4 768,74 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grunwald - os.KOPERNIKA - ul. Jugosłowiańska 54 - polecam do sprzedaży przestronne, bardzo jasne mieszkanie z dużym balkonem typu logia, o pow.62,7 m2, składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

230 000 zł64 m² 3 622,05 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,50 m2 w Poznaniu przy ulicy Matejki. Lokal składa się z dwóch pokoi jeden o powierzchni 22,30 m2 i drugi o powierzchni 16,87.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

650 zł37 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 37m2, zlokalizowane w Poznaniu skrzyżowanie ul. Hetmańska a ul. Głogowska. Lokal mieści się na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Grunwald,Poznań

240 000 zł45 m² 5 286,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do kupna ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,4 m2 w znakomitej lokalizacji przy ulicy Wysockiego na Grunwaldzie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Międzyborska

Grunwald,Poznań

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

| polecam na wynajem atrakcyjną nieumeblowaną kawalerkę o powierzchni 35m 2 przy ul. Międzyborskiej - Grunwald, mieszczącą się na wysokim parterze w nowszym budownictwie. Zdjęcia oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Obrotu Nieruchomościami Credo ma przyjemność zaproponować Państwu następująca nieruchomość: pilnie sprzedamy! Oferta zakupu lokalu biurowego położonego na parterze domu jednorodzinnego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe wynajmę (wolne od 15.03.2015r.) 50 m2, balkon 5 m2, ul. Przepiórcza 33b na Grunwaldzie w Poznaniu. Mieszkanie jest czyste i utrzymane w dobrym stanie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

578 000 zł56 m² 10 248,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nieruchomość w Poznaniu w kompleksie apartamentów ,kasztanowa Aleja" przy ulicy Wojskowej o powierzchni 56,4m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 usytuowane na wysokim parterze w niskim, 2-piętrowym bloku z cegły, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

219 000 zł53 m² 4 132,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Oferta zablokowana 0% - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! Poznań dzielnica Grunwald ul Swoboda na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Iron House poleca na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w nowym budynku przy ul. Krauthofera. Wolne od kwietnia Mieszkanie o powierzchni 34m2 położone jest na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łazarz

Łazarz,Poznań

194 000 zł36 m² 5 373,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę na Łazarzu w okolicach Parku Wilsona. Lokal położony jest na parterze niskiego bloku z lat 50. Zajmuje powierzchnię 36,1 mkw. i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

260 000 zł62 m² 4 186,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Lokal znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły, zbudowanego w latach '60. Składa się z 3 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

249 000 zł53 m² 4 698,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1928

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Głogowskiej na poznańskim Łazarzu. Lokal znajduje się na 1. piętrze kamienicy. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 53 mkw. i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze niskiego bloku bez windy. Składa się z 2 dużych niezależnych pokoi, jasnej oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Grunwald,Poznań

595 000 zł111 m² 5 374,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż duże, 4-pokojowe mieszkanie w okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich. Lokal znajduje się na 1 piętrze willi miejskiej. Zajmuje powierzchnię 111 mkw. i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Grunwald,Poznań

225 000 zł37 m² 6 147,54 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Uwaga! Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Credo poleca na sprzedaż nieruchomość w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej o powierzchni 36,6m2. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forsycjowa

Grunwald,Poznań

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Iron House poleca na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na osiedlu Kwiatowym (dzielnica Grunwald) ul. Forsycjowa. Mieszkanie (45,7m2) w nowym kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

2 100 zł94 m² 22,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest ładne, klimatyczne, 5 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 94 m2 posiada: - osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

358 000 zł85 m² 4 211,76 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Salon Nieruchomości Iron House prezentuje na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 85 m2. Mieszkanie znajduje sie na parterze w budynku wielorodzinnym w dzielnicy Grunwald. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

4 000 zł85 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie przy ul. Ułańskiej w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na Grunwaldzie, ma powierzchnie 85 m2 i jest bardzo ładnie urządzone. Składa się z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

349 000 zł63 m² 5 548,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Lokal położony jest na 1. piętrze niskiego bloku, położonego na kameralnym osiedlu w okolicy stadionu Lecha. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 500 zł88 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do prezentacji mieszkania. W razie pytań pozostaję do Państwa dyspozycji. Agent prowadzący Mirosław Minicki tel.: IRON HOUSE Oferta znajduje się pod opieką pośrednika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Poznaniu w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

269 000 zł84 m² 3 194,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Lokal znajduje się na 3. piętrze kamienicy. Zajmuje powierzchnię 84 mkw. i składa się z 3 pokoi (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

175 000 zł38 m² 4 646,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Lokal położony jest na 1. piętrze niskiego 4-piętrowego bloku z płyty. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

381 000 zł54 m² 7 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oryginalne mieszkanie 2 lub 3 pokojowe w stanie developerskim,położone na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.Nietypowa sprzedaż:kupujący projektuje pod swoje potrzeby układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

180 000 zł64 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Polecam na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowej kamienicy na Łazarzu. Składa się z 2 przejściowych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

165 000 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Salon Nieruchomości Iron House poleca do sprzedaży ładną, zadbaną i przestronną kawalerkę 30 m2 w niskim bloku z cegły na Łazarzu, blisko Rynku. Mieszkanie ciche, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

189 000 zł74 m² 2 550,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie na Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Lokal zajmuje powierzchnię 65 mkw. i składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

235 000 zł48 m² 4 865,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Grunwaldzie. Lokal zajmuje powierzchnię 48,3 mkw. i położony jest na 3. piętrze niskiego bloku z lat 60. Składa się z 3 pokoi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

390 000 zł97 m² 4 020,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Lokal znajduje się na niskim parterze / przyziemiu ładnej kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, zlokalizowane w Poznaniu w pobliżu ulicy Jugosłowiańskiej. Lokal mieści się w małym budynku na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Grunwald,Poznań

324 780 zł54 m² 6 014,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Iron House poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie (z garderobą) o powierzchni 54m 2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w zrewitalizowaj kamienicy na poznańskim Łazarzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu domków jednorodzinnych. Dogodna lokalizacja (blisko przystanki tramwajowe i autobusowe, markety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

213 750 zł28 m² 7 633,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie Z loggią -możliwość instalacji antresoli z miejscem na łóżko.Oryginalne wszystkie drzwi po renowacji oraz sztukaterie,podłoga wyłożona włoskim gresem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Łazarz,Poznań

259 000 zł51 m² 5 078,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w okolicy Rynku Łazarskiego. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego ocieplonego bloku. Lokal ma powierzchnię 51 m2 i składa się z: 3.