dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Goldenhome poleca do sprzedaży: komfortowe, bezpieczne, w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej (os.MARCELIN II etap) na Grunwaldzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

1 299 000 zł200 m² 6 495 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2013

Polecam do sprzedaży lokal,położony na parterze w rewitalizowanej kamienicy.Kamienica całkowicie odrestaurowana,położona tuż przy Parku Wilsona.Możliwość wydzielenia potrzebnej ilości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 46 m2, w dobrej lokalizacji na Grunwaldzie przy ulicy Marcelińskiej. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Perfect situated 120 sqm. Double level apartment contains : 4 large rooms - 2 balconies - underground double garage and A loveley garden with view on the observatory of poznan with her great beautifull.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

58 422 zł14 m² 4 173 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Duży wybór lokali usługowo-mieszkalnych,oferuję lokal położony w przyziemiu kamienicy przy ulicy Chełmońskiego.Kamienica po rewitalizacji,w pobliżu Parku Wilsona,City Park. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

225 000 zł50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam do kupna ciekawe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 przy ulicy Kanałowej na Łazarzu. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze. Kamienica ładna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

320 000 zł63 m² 5 103,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grunwald - os.KOPERNIKA - ul. Jugosłowiańska 54 - polecam do sprzedaży przestronne, bardzo jasne mieszkanie z dużym balkonem typu logia, o pow.62,7 m2, składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

218 000 zł42 m² 5 190,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jedenastopiętrowy wieżowiec, dobry rozkład mieszkania, dwie windy , duży balkon, zsyp na śmieci. W mieszkaniu kuchnia umeblowana i szafy w przedpokoju zostają, podłoga parkiet. Gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

For rent near isop Impressively & spacious (120m2), drenched with light double level apartment situated in the modern apartment block in Poznan's most sought after suburb - Grunwald at Ul. Palacza. With two.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

101 712 zł26 m² 3 912 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

81 471 zł21 m² 3 879,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

495 000 zł120 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę komfortowo wyposażone mieszkanie 2-pokojowe na bardzo wysokim parterze w kameralnej okolicy. W pobliżu 24h hipermarket Tesco, hipermarket Piotr i Paweł, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

990 zł71 m² 13,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| polecam Państwu mieszkanie do wynajęcia o pow. 71 m 2, na pierwszym pietrze w bloku, w dogodnej lokalizacji przy ul. Hetmańskiej na Łazarzu. Mieszkanie 3 - pokojowe, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

2 400 zł125 m² 19,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie do wynajęcia! tuż po remoncie! * Lokalizacja: ul. Bukowska, poznań - Ławica, blisko przystanku komunikacji miejskiej, * koszt wynajmu: 2400 zł. + rachunki, * mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

267 000 zł54 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ustawne mieszkanie trzypokojowe W odrestaurowanym budynku. Powierzchnia mieszkania 54m2. Pokój 15m2 na podłodze panele, wystawa wschodnia. Pokój 13m2 na podłodze panele, wystawa wschodnia. Pokój 7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

440 700 zł66 m² 6 677,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oryginalne mieszkanie W kamienicy w stanie developerskim,położone na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.Nietypowa sprzedaż:kupujący projektuje pod swoje potrzeby układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

169 000 zł24 m² 7 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka Z ogródkiem! Polecam do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24m położone na parterze w nowo powstałym budynku,wybudowanym na działce z odrestaurowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane w Poznaniu na Grunwaldzie, boczna ulica od Hetmańskiej. Lokal mieści się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

1 090 zł72 m² 15,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 72 m2 zlokalizowane w Poznaniu, skrzyżowanie ul. Hetmańska a ul. Głogowska. Lokal mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na drugim piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Budynek został oddany do użytku w 2007 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

3 000 zł125 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment to rent! for 3-4 students! * Location: bukowska Street, (close to the airport and bus stop), * Good price: 3000 pln for 125 sq meters (big flat), * The apartment (rooms) will be furnished - in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

861 000 zł131 m² 6 572,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Polecam do sprzedaży lokal z dużą loggią,położony na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.Kamienica całkowicie odrestaurowana,położona tuż przy Parku Wilsona.Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ognik

Grunwald,Poznań

1 150 zł40 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem przestronne i słoneczne mieszkanie dwu pokojowe o pow. 40 m 2 na Grunwaldzie, przy ul. Ognik. Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Jego zaletą jest dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kamienica Z windą! Polecam do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy.Mieszkanie oddawane w stanie developerskim,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

235 500 zł38 m² 6 197,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Jeden Z ciekawszych lokali W kamienicy w stanie developerskim,położony na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA ANTRESOLI.Nietypowa sprzedaż:kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

130 000 zł30 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka przy ul. Palacza! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 30 mkw przy ulicy Palacza (grunwald/górczyn). Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze kamienicy. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| polecam do wynajęcia odnowione, wygodne i całkowicie umeblowane mieszkanie dwupokojowe w niskim bloku przy ul.Bukowskiej - Grunwald. Mieszkanie o pow.44 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świt

Grunwald,Poznań

185 000 zł43 m² 4 292,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena w atrakcyjnym miejscu. Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 310zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 16m i 14m- wykładzina , wc i łazienka-lastriko , nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| przedstawiam mieszkanie do wynajęcia na poznańskim Łazarzu, przy ul. Morawskiego. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 4. piętrowego budynku z 2010 roku. W budynku winda, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| gorąco Polecam ekskluzywny i nowoczesny 2-pokojowy apartament oryginalnie zaaranżowany, do wynajęcia w luksusowym kompleksie City Park znajdującym się przy ul. Wyspiańskiego. Miejsce to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Grunwald,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,10m2 + balkon 4m2. Mieszkanie położone na II pietrze w IV piętrowym budynku Z windą z 2010 roku, przy ul. Morawskiego (poznań, grunwald,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| oferta skierowana zarówno dla osób prywatnych jak i firm! Polecam na wynajem atrakcyjne i nowoczesne mieszkanie, o powierzchni 50m2, położone w nowym bloku na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Łazarz,Poznań

1 050 zł34 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| gorąco polecam do wynajęcia kawalerkę po remoncie, w wysokim standardzie o pow. 34 mkw. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone , przyjemne i ciche, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

149 500 zł23 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Jeden Z najciekawszych lokali W kamienicy w stanie developerskim,położony na wysokim parterze w rewitalizowanej kamienicy.MOŻLIWOŚĆ ZAINSTALOWANIA ANTRESOLI.Nietypowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

380 000 zł79 m² 4 810,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny salon Z aneksem kuchennym (17m2), trzy pokoje (12, 10 i 8 m2) z łazienką, garderobą oraz szerokim korytarzem, które łącznie osiągają metraż 79 m2, idealny dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

220 000 zł42 m² 5 213,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe - Grunwald, os. Kopernika Cena: 220 000 zł Stan: spółdzielczo własnościowe z kw Powierzchnia użytkowa: 42,2 m2 Termin przekazania mieszkania: do uzgodnienia Polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmońskiego

Łazarz,Poznań

149 000 zł21 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Jeden Z najciekawszych lokali W kamienicy w stanie developerskim,położony na 2piętrze w rewitalizowanej kamienicy.Nietypowa sprzedaż:kupujący projektuje pod swoje potrzeby układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morawskiego

Grunwald,Poznań

217 000 zł40 m² 5 411,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40,10m2 + balkon 4m2. Mieszkanie położone na II pietrze w IV piętrowym budynku Z windą z 2000 roku, przy ul. Morawskiego (poznań, grunwald,.