dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

310 262 zł53 m² 5 831,99 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta 0 % prowizji - licencjonowany pośrednik - gwarancją bezpiecznej transakcji Inwestycja u zbiegu ulic Potockiej i Kolejowej w Poznaniu, to nowoczesny i funkcjonalny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

318 060 zł48 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Grunwald,Poznań

312 595 zł54 m² 5 832 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osiedle monitorowane mieszkanie 2 pokoje 51 M 2 umeblowane , nowe wyposażenie,kuchnia,pralka wysoki standard ataner - ul. Międzychodzka koszty najmu 1300 + 380 pln czynsz Kaucja 2600 pln Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43m2 zlokalizowane w Poznaniu na Grunwaldzie. Lokal mieści się na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

219 000 zł50 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Polecam atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

155 000 zł30 m² 5 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przedmiotem sprzedaży jest 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,1m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Bukowskiej. Lokal mieści się na parterze pięciokondygnacyjnego budynku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kopernika

Grunwald,Poznań

304 000 zł77 m² 3 948,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Arkei nieruchomości gorąco poleca przestronne mieszkanie na Grunwaldzie w Poznaniu. Opis mieszkania: mieszkanie czteropokojowe ( w tej chwili trzypokojowe ) na os. Kopernika na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy po rewitalizacji o powierzchni 61 m2 za 360.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Husarskiej. Lokal mieści się na czwartym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Grunwald,Poznań

555 000 zł100 m² 5 566,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, super zaprojektowane mieszkanie w kamienicy usytuowanej w pobliżu mtp i Parku Wilsona. Oferta powinna zainteresować osoby z pomysłem na własny mały biznes. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane w nowym budynku na os. Kwiatowym na Grunwaldzie. Doskonała lokalizacja - cicha wewnętrzna ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

163 000 zł31 m² 5 258,06 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja! arkei nieruchomości gorąco poleca przestronną kawalerkę na Grunwaldzie w Poznaniu. Opis mieszkania: mieszkanie jednopokojowe na ulicy Izaaka Newtona na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palacza

Grunwald,Poznań

329 000 zł62 m² 5 306,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Okazja! niższa cena! O% prowizji od kupującego! Dwupoziomowe, komfortowe, ciche, przestronne mieszkanie na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe, dwupoziomowe na Grunwaldzie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

442 000 zł64 m² 6 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy tuż przy Parku Wilsona.Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w frontowej części kamienicy.Kamienica całkowicie rewitalizowana ,w trakcie robót.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe (44m) w niskim bloku (r.bud. 2000)na wysokim parterze, z dużą loggią balkonową położonym na Grunwaldzie przy ul.Sieradzkiej w bardzo korzystnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

375.000 PLN garaż w cenie! OFERTA SPRAWDZONA PRZEZ LICENCJONOWANEGO POŚREDNIKA - BEZPIECZNY ZAKUP. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Arkei nieruchości gorąco poleca przestronne zadbane mieszkanie na Grunwaldzie na osiedlu Kopernika w Poznaniu. Opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na os. Kopernika na Grunwaldzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

289 000 zł57 m² 5 106,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na Grunwaldzie, ul. Piotra Skargi. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

345 000 zł51 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

631 400 zł77 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusowe apartamenty i lokale użytkowe w kamienicy nagrodzonej tytułem najlepszej rewitalizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu. Polecam do sprzedaży mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmońskiego

Grunwald,Poznań

1 148 000 zł140 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Luksusowe apartamenty i lokale użytkowe w kamienicy nagrodzonej tytułem najlepszej rewitalizacji przez Miejskiego Konserwatora Zabytków w Poznaniu. Polecam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

900 zł49 m² 18,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe (49m) w niskim bloku znajdującym się na Grunwaldzie przy ul. Chociszewskiego w bardzo dogodnej lokalizacji i komunikacji z z centrum miasta (tramwaj, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sieradzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

340 000 zł71 m² 4 802,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Szanowni Państwo! Możliwość kupna lub zamiany komfortowego mieszkania w pięknej okolicy! opis mieszkania Jest to mieszkanie o powierzchni 70,8 m2 z czterema pokojami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

409 000 zł66 m² 6 196,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy po rewitalizacji o powierzchni 66m2 za 409 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

900 zł68 m² 13,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam lokal mieszkalny nadający się również na biuro. Lokal umiejscowiony jest na I piętrze reprezentacyjnej kamienicy na Łazarzu z dużym ruchem ulicznym. Wejście do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

900 zł68 m² 13,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam lokal mieszkalny nadający się również na biuro. Lokal umiejscowiony jest na parterze zadbanej kamienicy na Łazarzu z dużym ruchem ulicznym. Wejście do lokalu z zadbanego podwórza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

244 900 zł40 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro sprzedaży domów - Salon Nieruchomości Benefit Brokers. Brak jakichkolwiek opłat - obsługa jest bezpłatna. Mieszkanie w zabytkowej kamienicy po rewitalizacji o powierzchni 39,5 m2 za 244.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszynka

Grunwald,Poznań

235 000 zł43 m² 5 490,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, ciche mieszkanie na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Olszynka o powierzchni 42,8 m2, znajduje się na 1 piętrze w ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Winklera

Grunwald,Poznań

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci 2% podatku pcc. Willa miejska przy ulicy Winklera to połączenie nowoczesnego komfortu oraz elegancji z klimatem architektury okresu międzywojennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łukasiewicza

Grunwald,Poznań

245 000 zł53 m² 4 622,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena mieszkania na Grunwaldzie przy ulicy Łukasiewicza! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Łukasiewicza o powierzchni 52,6 m2, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! O % prowizji od kupującego! Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena mieszkania na Grunwaldzie przy ulicy Arciszewskiego! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 380 zł92 m² 15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

239 000 zł54 m² 4 399,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja. Doskonała inwestycja. Rzadko spotykana oferta. W świetnej lokalizacji - niedaleko do autobusu, ryneczku, całej infrastruktury handlowo-usługowej- trzy niezależne pokoje. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

1 100 zł74 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

265 000 zł47 m² 5 590,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na grunwaldzie W poznaniu! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Przepiórczej na Grunwaldzie o powierzchni 47,4 m2, znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 100 zł74 m² 14,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

254 000 zł53 m² 4 792,45 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przestronne, ciche, idealne mieszkanie pod wynajem na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie trzypokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Galileusza o powierzchni 53 m2, znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

900 zł68 m² 13,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

174 000 zł28 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczna kawalerka 28,3 m2 z bardzo dużą łazienką w nowym bloku. Przytulna jasna kawalerka położona na 1 piętrze w nowym, 8 piętrowym bloku z windami. Mieszkanie składa się.