dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1690

Weychan Nieruchomości poleca mieszkanie na Łazarzu ul. Lodowa. Pow. 38 mkw, piętro 2 w niskim bloku. Rozkład pomieszczeń: - duży pokój z wyjściem na balkon; - kuchnia z oknem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bez podatku pcc! Na sprzedaż! Mieszkanie 3-pokojowe przy ulicy Wojskowej! Mieszkanie o powierzchni 51m2 mieści się na trzecim, ostatnim piętrze w budynku z 2011 roku. Budynek bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

285 000 zł68 m² 4 191,18 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży zadbane, funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe położone na piątym piętrze w bloku na Grunwaldzie. Powierzchnia mieszkania wynosi 68 m2 i składa się z: salonu, kuchni, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 600 zł37 m² 43,24 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu komfortowe w pełni wyposażone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie Atanera przy ul. Marcelińskiej na Grunwaldzie. Lokal o pow. 37 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie gotowe do urządzenia z jednoznacznym udziałem w kamienicy. Mieszkanie ma 64,5 m2 - 2 pokoje z dużą kuchnią (16m2) i łazienką. Wysokość powyżej 3 metrów. IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

229 000 zł50 m² 4 626,26 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie os. Mikołaja Kopernika, usytuowane na 3 piętrze w wysokim 11 - piętrowym bloku. Mieszkanie o pow. 49,5m2, na którą składają się: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa okazja! O % prowizji od kupującego! Doskonała lokalizacja, atrakcyjna cena mieszkania na Grunwaldzie przy ulicy Chociszewskiego! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kopernika

Grunwald,Poznań

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 42m2, zlokalizowane na 1ptr. wysokiego budynku z końca lat 70-tych. Pokoje nieprzejściowe ok. 16m2 oraz 10m2. Jasna, przestronna kuchnia, łazienka i wc osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ławica

Grunwald,Poznań

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 30m2 położona na parterze tzw. poziom 0 bez barier architektonicznych. Budynek z 2011 roku położony na zamkniętym chronionym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

163 000 zł31 m² 5 258,06 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży kawalerkę usytuowaną na Grunwaldzie ul. Jugosłowiańska. Mieszkanie przeszło remont generalny. Ściany - gładź szpachlowa. Podłoga w pokoju i przedpokoju wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Grunwald,Poznań

265 000 zł56 m² 4 732,14 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kopernika - Galileusza. Mieszkanie składa się z trzech pokoi o układzie niezależnym. Kuchnia z oknem. Łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Grunwald,Poznań

329 000 zł89 m² 3 704,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1943

Pilna sprzedaż!weychan Nieruchomości poleca nietuzinkowe mieszkanie na Grunwaldzie ul. Kossaka. Pow. 88,80 mkw, piętro 4 (poddasze) w czteropiętrowym budynku z 1943 roku. Budynek ocieplony, dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Dwupokojowe mieszkanie o tradycyjnym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane przy ul.Rycerskiej na 4 piętrze niskiego budynku z cegły. Pokoje ok. 20m2 oraz 16m2 przejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, umeblowane, trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Grunwald. Budynek został ocieplony, nowa elewacja, dach po remoncie. Powierzchnia całkowita mieszkania 48m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husarska

Grunwald,Poznań

230 000 zł57 m² 4 035,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, zadbane, bardzo przestronne mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze niskiego budynku z cegły z lat 50-tych na poznańskim Grunwaldzie przy ul.Husarskiej. Pokoje ok. 20m2 oraz 16m2 (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

720 000 zł94 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży interesujące mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości znajdujące się w strzeżonym i monitorowanym kompleksie ul smardzewskiej. Mieszkanie o pow. 94m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

168 000 zł31 m² 5 419,35 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Grunwaldzie na sprzedaż! Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 31 m2 usytuowana na jedenastym piętrze. W budynku winda. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

219 000 zł40 m² 5 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż kawalerki na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Grunwaldzkiej. Powierzchnia mieszkania 37m2. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Wynajem kawalerki na II piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Grunwaldzkiej. Powierzchnia mieszkania 37m2. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Grunwald,Poznań

508 000 zł60 m² 8 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w autentycznej zabytkowej architekturze XV Pułku Ułanów Poznańskich, powstał kameralny zespół apartamentów. Niepowtarzalna i wyjątkowa wysokość mieszkania 5,90m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górki

Grunwald,Poznań

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu przestronne, dobrze wyposażone mieszkanie o pow. 52 m2, położone na III p. kameralnego bloku przy ul. Górki na Górczynie. Mieszkanie składa się z oddzielnej sypialni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zmiana ceny! Polecam do sprzedaży mieszkanie usytuowane na os. Kopernika - Newtona. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o układzie nieprzejściowym. Podłoga w pokojach wyłożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Grunwald,Poznań

210 000 zł37 m² 5 614,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,40 m2 mieszczące się przy ul Modrej na Grunwaldzie. Lokal mieści się na parterze w niskim ocieplonym bloku. Dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

168 000 zł31 m² 5 419,35 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biedrzyckiego

Grunwald,Poznań

210 000 zł58 m² 3 620,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Pragniesz zamieszkać w centrum miasta, niedaleko komunikacji miejskiej? Marzy się Tobie spokojna uliczka i mieszanie z własnym ogródkiem? Ta oferta jest dla Ciebie! Chciałabym zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Kopernika ul. Galileusza, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym ocieplonym bloku z 1970 r. Mieszkanie duże, ustawne o pow. 56m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niegolewskich

Łazarz,Poznań

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w zabytkowej kamienicy, przy mało uczęszczanej przez samochody ulicy, w samym centrum Poznania.15 minut spacerem od Dworca PKP, w spokojnej, cichej dzielnicy. Niedaleko park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Galileusza

Grunwald,Poznań

210 000 zł42 m² 4 941,18 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja! Przestronne, ciche, idealne mieszkanie dla rodziny na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Galileusza o powierzchni 42,5 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Łazarz,Poznań

297 000 zł46 m² 6 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowocześnie wykończone 2 pokoje na III piętrze o metrażu - 45,7 m2 w nowym budownictwie wzdłuż ul. Dąbrowskiego przy zbiegu z ul. Polną. Niski czynsz 225 zł/mies. Posiadamy łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowy apartament zaprojektowany przez architekta wnętrz.Znajduje się na 3 piętrze w budynku z windą, komórką lokatorską i dużym balkonem.W całym mieszkaniu nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwald

Grunwald,Poznań

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do nabycia duże (62 m2) mieszkanie dwupoziomowe w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Kontakt: mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym w typie szeregowca i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1690

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Łazarz,Poznań

309 000 zł77 m² 4 007,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Prawdziwa okazja! wyjątkowo korzystna cena! arkei Nieruchomości gorąco poleca, przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie w bloku z cegły, w zacisznej części poznańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strusia

Łazarz,Poznań

379 000 zł96 m² 3 947,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Okazja! Gorąco polecam zakup niezwykle gustownego klimatycznego mieszkania w kamienicy z 1900r. w centrum Poznania w okolicy ul. Głogowskiej. Bardzo atrakcyjna cena! opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Łazarz,Poznań

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

0% prowizji od kupującego! Nowa niższa cena! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ulicy Klaudyny Potockiej! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Łazarzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam! Szanowni Państwo na sprzedaż niebanalna przestrzeń do zagospodarowanie z ścisłym Centrum Poznania! 52 m2 powierzchni o wysokości 4m w zrewitalizowanej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

166 000 zł24 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe na Grunwaldzie! opis mieszkania: mieszkanie jednopokojowe na Grunwaldzie przy ulicy Rycerskiej o powierzchni 24 m2, znajduje się na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

174 000 zł28 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczna kawalerka 28,3 m2 z bardzo dużą łazienką w nowym bloku. Przytulna jasna kawalerka położona na 1 piętrze w nowym, 8 piętrowym bloku z windami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,6 m kw , położone na I piętrze w IV-piętrowym budynku, przy ul. Chociszewskiego (grunwald). Blok położony jest prostopadle do ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

229 000 zł60 m² 3 816,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! dobra cena! Przestronne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Łazarzu przy ulicy Mottego! opis mieszkania: mieszkanie dwupokojowe na Łazarzu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprzaka

Grunwald,Poznań

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe (45m) w nowym apartamentowcu atanera na grunwaldzie/lazarzu rejon ul. Kasprzaka i Szczanieckiej w bardzo korzystnej lokalizacji i komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach