dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

456 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

456 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne i przytulne 67-metrowe mieszkanie usytuowane na siódmym piętrze w jedenastopiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Jawornickiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis oferty: ładne i zadbane 37- metrowe mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Chociszewskiego. Mieszkanie składa się z niezależnego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 493zł.[gaz w czynszu] Jasna kuchnia- wykładzina , pokoje 22m i 11m-wykładzina , loggia , wc-płytki , łazienka-płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

239 000 zł48 m² 4 938,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 350zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje16m , 11m, 10m-wykładzina , wc i łazienka-wykładzina , balkon , okna pcv , wolne od zaraz. kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne,zadbane i praktyczne mieszkanie (40m2) dla jednej lub maksymalnie dwu osób. Składa się z saloniku , pokoju dziennego(pracownia,sypialnia) , oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Grunwald,Poznań

270 000 zł48 m² 5 590,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 600zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 18m i 14m-parkiet po cyklinowaniu , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna , kanalizacyjna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

1 700 zł40 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe komfortowo wyposażone mieszkania o pow. 35,40,42 m/2.Nowe meble w pokojach oraz w pełni wyposażonej kuchni ze sprzetem AGD+internet i SAT TV.Kuchnia i łazienki posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Grunwald,Poznań

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 500zł. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd-płytki , pokoje 20m i 19m-parkiet dębowy , wc i łazienka-płytki , nowa instalacja wodna ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Grunwald,Poznań

2 400 zł62 m² 38,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i przestronne 62-metrowe mieszkanie na pierwszym piętrze w jednopiętrowym apartamentowcu przy ulicy Żmigrodzkiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

329 900 zł54 m² 6 109,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie własnościowe, z Księgą Wieczystą, na sprzedaż z miejscem postojowym w hali garażowej. Opis nieruchomości: ładne, wykończone mieszkanie na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa ,księga wieczysta , opłaty 380zł. Mieszkanie o podwyższonym standardzie. Jasna kuchnia z meblami-marmur , pokoje 16m , 11m, 10m-parkiet bukowy , wc-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne i funkcjonalne 67-metrowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Grunwaldzkiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia piękną kawalerkę w centrum Poznania.Kompletnie umeblowana wyposażona w pralkę,lodówkę i płytę grzewczą.Doskonała lokalizacja,20m do przyst.autob.i 50m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie 59 m2. Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie z kuchnią w aneksie, łazienką i przestronnym tarasem. Mieszkanie w idealnym stanie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia z miejscem postojowym w hali garażowej. Opis nieruchomości: ładne, wykończone mieszkanie na czwartym piętrze w niskim bloku pięciopiętrowym na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie własnościowe, z Księgą Wieczystą, na sprzedaż z miejscem postojowym w hali garażowej (za dopłatą) Opis nieruchomości: ładne, wykończone mieszkanie na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

389 000 zł84 m² 4 642 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 200zł. Mieszkanie deweloperskie II poziomowe z 2008r. Poziom I : jasna kuchnia 6,6m , pokój 22,9m , wc-1,5m , garderoba 2,2m , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zadbane (odświeżone), 4 pokojowe z czego jeden pokój przejściowy. W dużym pokoju zainstalowane dzrzwi harmonijkowe czego nie ma jeszcze na zdjęciu.W większej części mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jawornicka

Kopernika,Poznań

1 300 zł67 m² 19,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ładne i przytulne 67-metrowe mieszkanie usytuowane na siódmym pietrze w jedenastopietrowym bloku mieszkalnym przy ulicy Jawornickiej. Mieszkanie składa sie z czterech pokoi, z czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

229 000 zł51 m² 4 511,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spóldzielczo - własnościowe , czynsz 407zł. Jasna kuchnia 8m z meblami-wykładzina , pokoje 20,79m i 13,39m- mozaika parkietowa dębowa , wc i łazienka-wykładzina , okna drewniane , brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

419 000 zł79 m² 5 303,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! mieszkanie poznań - grunwald 419.000 zł Polecam mieszkanie o powierzchni 79 m2 w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Poznania, w cichej okolicy, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! mieszkanie poznań - grunwald 360 000 zł Polecam mieszkanie o powierzchni 60 m2 w zrewitalizowanej kamienicy w centrum Poznania. Słoneczne, wysokie i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe (45 m kw.) w Poznaniu na Starym Grunwaldzie wynajmę - najchętniej osobom pracującym, bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

650 zł31 m² 20,97 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia kawalerka 31m2 na parterze na ul. Keplera (osiedle Kopernika). Dobre połączenie komunikacyjne. Brak lodówki, pralki, wyposażenia pokoju. Meble w kuchni i łazience. Duża rozsuwana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

351 000 zł54 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania w trakcie rewitalizacji w 100% (elewacja, dach, klatka schodowa, wstawienie windy, zagospodarowanie terenu-mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: ładne, zadbane i przestronne 60-metrowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym przy ulicy Przepiórczej. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jesienna

Grunwald,Poznań

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 230zł.Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 16m-panele , wc i łazienka-płytki , nowa szafa w przedpokoju , okna PCV , brak balkonu , piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łazarz

Łazarz,Poznań

125 000 zł57 m² 2 192,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w zabytkowej kamienicy w centrum Poznania. Standard wykończenia: podłogi - wykładzina, linoleum, deski drewniane; rodzaj okien drewniane. Opis lokalizacji: komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie własnościowe, z Księgą Wieczystą, na sprzedaż z miejscem postojowym w hali garażowej Opis nieruchomości: ładne, wykończone mieszkanie na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem. Opis oferty: atrakcyjne, jasne i komfortowe 45-metrowe mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ulicy Międzychodzkiej. Budynek mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

298 000 zł44 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na spokojnym, kameralnym osiedlu na poznańskim Grunwaldzie. Mieszkanie położone na wysokim parterze w 3-piętrowym bloku z cegły z 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w kamienicy na 2 piętrze, o metrażu 66 m2, składające się z 2-óch dużych pokoi (20 i 17 m2), kuchni (14.5 m2), łazienki (8.5 m2) i przedpokoju (6 m2), umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

215 000 zł38 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 125zł. Jasna kuchnia z meblami i sprzętem agd- płytki , pokój 18m-deska barlinecka , 5m-panele , wc i łazienka-płytki , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krauthofera

Grunwald,Poznań

285 600 zł42 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam kompletnie wyposażone wysoki standard mieszkanie W nowym budownictwie 2 pokojowe Z aneksem kuchennym 42M2 oraz Z miejscem parkingowym ul. Krauthofera 18 poznań istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koźmińska

Grunwald,Poznań

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia kawalerki, mieszkania w Poznaniu - Świerczewie. Wszystko nowe, w nowym budynku. Kawalerki klimatyzowane. Każda kawalerka ma swoją łazienkę, aneks kuchenny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lodowa

Grunwald,Poznań

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 420zł. Jasna kuchnia z meblami-otwarta na pokój-wykładzina , pokoje 20m i 16m-mozaika parkietowa , wc i łazienka z oknem-płytki , okna pcv ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe ekskluzywnie wykończone mieszkanie w nowoczesnym kompleksie wybudowanym przez firmę Ataner. Zlokalizowane blisko centrum miasta z dogodnym połączeniem komunikacyjnym i w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka

Grunwald,Poznań

4 500 zł167 m² 26,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem Opis apartamentu: do wynajęcia piętro willi położonej w pięknej lokalizacji na starym grunwaldzie. Willa w bardzo dobrym stanie, na bieżąco remontowana, zrobiona.

Szczegóły ogłoszenia