dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 600 zł28 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia świetnie zlokalizowana kawalerka z szybkim połączeniem z centrum miasta. *Mieszkanie składa się z pokoju, odrębnej kuchni, korytarza i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

438 000 zł35 m² 12 514,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Ściegiennego na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ścinawska

Grunwald,Poznań

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ofertę prowadzi: , tel. Polecam na wynajem kawalerkę usytuowaną w przyziemiu domu jednorodzinnego na poznańskim Junikowie. Mieszkanie o powierzchni ok. 34 m2 składa się z umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jasna kawalerka przy ulicy Małeckiego 37 *powierzchnia 25 m2 *4 piętro *ogrzewanie gazowe *świetna lokalizacja - 150 metrów do ulicy Głogowskiej, z której łatwo można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

540 000 zł51 m² 10 493,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane i wykończone pod klucz 2-pokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu. Mieszkanie: przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,46m2 zlokalizowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

389 000 zł37 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Szukasz nieruchomości z dużym potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym? Masz wolne środki, które chcesz bezpiecznie i efektywnie ulokować? bingo! Na sprzedaż ustawne, słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

538 000 zł49 m² 10 932,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż pachnące nowością mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Raszyńskiej 39, które właśnie przeszło generalny remont: zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

380 000 zł32 m² 11 949,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż! kawalerka w centrum Grunwaldu 31,8 m2 Oferuję na sprzedaż jasną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31,8 m2, zlokalizowaną w sercu Grunwaldu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Św. Łazarz,Poznań

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bezczynszowe mieszkanie w willi miejskiej przy ul. Morawskiego 12, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Jana Kasprowicza. Lokal o wysokim standardzie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

556 000 zł53 m² 10 562,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam, nowa, niższa cena! Szukasz ciszy i spokoju w środku miasta? To oferta dla Ciebie: mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie na ul. Raszyńskiej. Idealne dla singla, pary ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

669 000 zł45 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Fiqus Marcelin, ul. Świerzawska 11, poznań Mieszkanie, które nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale zmieni Twój sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

785 292 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości idealnej zarówno na wynajem, jak i dla Twojego biznesu? Apartament M20 w Loftach Matejki to strzał w dziesiątkę! Cztery wygodne pokoje, 63,33 m i prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

728 879 zł58 m² 12 500,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy budynek premium! Wysoka jakość i funkcjonalność! funkcjonalny układ pomieszczeń super lokalizacja - w najbliższym sąsiedztwie tereny zielone - Klin Doliny Strumienia Junikowskiego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grunwald,Poznań

550 000 zł47 m² 11 677,30 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,1m2. Lokal znajduje się na drugim piętrze w wysokim bloku przy ul. Macieja Palacza na poznańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsiorowskich

Łazarz,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do najmu od 5 maja mieszkanie 2 pokojowe w kompleksie Budimexu ul.Głogowska/Gasiorowskich Lokal na 7 ptr ( 2 windy) ze sporym tarasem od wew strony kompleksu ( wystawa wschodnia) , bez jakiegokolwiek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Newtona

Kopernika,Poznań

695 000 zł67 m² 10 419,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podpisana umowa przedwstępna. Gotowe do zamieszkania. Polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie przy ul. Newtona w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 66,7m2 znajdujące się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiej

Łazarz,Poznań

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na V piętrze w klimatycznej kamienicy z cegły przy ul. Sczanieckiej na poznańskim Łazarzu. Na powierzchnie użytkową mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

822 296 zł75 m² 10 897,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i unikalny charakter? Lofty Matejki to propozycja dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż tylko czterech ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

886 061 zł81 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która łączy funkcjonalność, elegancję i prestiż? Apartament M25 w inwestycji Lofty Matejki to miejsce, gdzie te oczekiwania stają się rzeczywistością. 81,29 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

1 750 zł48 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne mieszkanie przy ul. Lodowej 43a *powierzchnia 48 m2 *2 piętro *ogrzewanie gazowe *bardzo spokojni i życzliwi sąsiedzi całego budynku gwarantują spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

350 000 zł25 m² 14 073,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 24,87 m , usytuowanej na 1. piętrze w kameralnym bloku z cegły (rok budowy 1970). Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

530 000 zł48 m² 11 018,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz dostępnego od zaraz ? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w okolicach ul. Bułgarska na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chociszewskiego

Grunwald,Poznań

1 700 zł22 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam ofertę wynajmu kawalerki położonej na Łazarzu - ul. Józefa Chociszewskiego. Mieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 1952 roku na trzecim piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Łazarz,Poznań

430 000 zł40 m² 10 736,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w tym roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 40,05 składające się z 2 pokoi, łazienki i otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Grunwald,Poznań

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, zlokalizowane na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Modrej (osiedle niskich bloków). W najbliższej okolicy szkoła, przedszkole, żłobek, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Galileusza

Kopernika,Poznań

349 999 zł33 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka na Grunwaldzie idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż jasna i ustawna kawalerka o powierzchni 32,75 m , położona na 6. piętrze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ściegiennego

Grunwald,Poznań

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Łazarz,Poznań

1 850 zł34 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do objęcia od 01.04.2025r. - dla max 2 osób pracujących lub pracujących i jednoczesnie uczących się - nie palących w mieszkaniu - możliwość parkowania jednego auta osobowego na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Promienista

Kopernika,Poznań

589 000 zł68 m² 8 598,54 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiam Państwu jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2, które znajduje się w zielonej części Łazarza w okolicy parku Kasprowicza oraz Areny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

425 000 zł37 m² 11 437 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Junackiej na Poznańskim Grunwaldzie. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Grunwald,Poznań

356 000 zł28 m² 12 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku przy ul. Poranek na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię mieszkania 28,4 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

415 000 zł39 m² 10 586,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? bingo! link youtube > Chciałbym zaprezentować Państwu niesamowite 2-pokojowe mieszkanie z o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Łazarz,Poznań

433 000 zł61 m² 7 098,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie jako doskonała inwestycja Przy parku Wilsona, 5min do pkp, mieszkanie do remontu. Możliwy remont wg gotowego projektu. Szukasz ochrony kapitału? Chcesz zarobić na wzroście wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

427 000 zł38 m² 11 236,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szukasz mieszkania gotowego do wejścia w cichej okolicy? Dobrze skomunikowanej z centrum miasta? bingo! Chciałbym zaprezentować Państwu niesamowite 2-pokojowe mieszkanie z o powierzchni 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rycerska

Grunwald,Poznań

1 500 zł23 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę położoną na I piętrze w niskim bloku z cegły przy ul. Rycerskiej na poznańskim Grunwaldzie. Na powierzchnię 23,00 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Siemiradzkiego

Łazarz,Poznań

1 650 zł27 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka w odnowionej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego 10a w Poznaniu. Grunwald/łazarz. Blisko: targi Poznańskie, uniwersytety, dworzec pkp, park Wilsona, park Kasprowicza, city.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Drużbackiej

Łazarz,Poznań

1 650 zł25 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gostyńska

Grunwald,Poznań

519 000 zł79 m² 6 569,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe do remontu/ własnej aranżacji, o powierzchni ok. 79m2 w budynku z lat 70-ych. Budynek z cegły, ocieplony i otynkowany (ok. 2010 roku). Dach pokryty jest papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Kopernika,Poznań

459 000 zł50 m² 9 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, ustawnego oraz niezależnym układem ? Marzy Ci się balkon, na którym można pić pyszną kawę z rana? Interesuje Cię zielona, cicha okolica? bingo! Na sprzedaż mieszkanie 2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij