dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

454 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

454 ogłoszenia

435 000 zł36 m² 12 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Dzień dobry, mam na imię Julia i z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość jest położona przy Rynku Łazarskim - mieszkanie ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 774 865 zł111,48 m² 15 920,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkanie. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Cavallia w Poznaniu - budynek klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

942 864 zł82,78 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 5 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji   Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w dzielnicy Grunwald. Idealne dla studentów lub osób pracujących (wymagany najem okazjonalny). Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Poznań, łazarz | 85 m | 3 pokoje | 1. piętro Na sprzedaż przestronne mieszkanie z charakterem, położone w solidnym budynku w jednej z najbardziej stabilnych i lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe z miejscem w hali pod budynkiem.BALKON Świetna lokalizacja - Grunwald, ul. Ułańska 15- osiedle Agrobexu. Cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,50 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 97,50 m2, zlokalizowanego na Łazarzu. Lokal położony na 3 piętrze, w 4 piętrowej odnowionej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł60 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W imieniu naszego Klienta oferujemy do najmu wygodny lokal mieszkalny w Poznaniu, na Grunwaldzie, przy ulicy Modrej. Warunki najmu: - umowa najmu okazjonalnego - kaucja w wysokości 5200 zł.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł32,51 m² 14 610,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mam niezmierną przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości po remoncie generalnym znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł46,60 m² 10 922,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na 5 piętrze bloku przy ulicy Palacza. Opis mieszkania - salon.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone w spokojnej i zielonej części Poznania Grunwald, ul. Izaaka Newtona. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,60 m² 12 076,61 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Jasne i gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na parterze nowoczesnego budynku z 2012 roku w Poznaniu, przy ulicy Klaudyny Potockiej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł59,44 m² 74,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem urządzone mieszkanie na parterze W prestiżowym obiekcie city park na grunwaldzie W poznaniu Funkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

853 000 zł60,12 m² 14 188,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m , położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł67 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m , położone przy ul. Galileusza 6a na Osiedlu Kopernika w Poznaniu (grunwald). Mieszkanie znajduje się na 8. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,17 m² 70,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca dla siebie? Oferuję do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,17 m , położone na poznańskim Grunwaldzie. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

858 652 zł54,54 m² 15 743,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. To miejsce, gdzie idealnie zachowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

907 459 zł68,23 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc oferta deweloperska W mieście i w otoczeniu natury Osiedle Ziębicka 30 jest zlokalizowane na zachód od centrum Poznania. Okolica jest pełna terenów zielonych otacza ją wiele.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł94,34 m² 8 999,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, 3 pokojowe mieszkanie poznań/grunwald Na sprzedaż duże, trzypokojowe mieszkanie o pow. 94,34 m2 w Poznaniu przy ul. Karwowskiego. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na III.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł76,60 m² 12 911,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż przestronne, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 76,6 m , położone w przedwojennej kamienicy przy ul. Stanisława Karwowskiego 10 w sercu poznańskiego Łazarza,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego i przestronnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego przy ulicy Kolejowej w Poznaniu. Lokal znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50,09 m² 51,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Kasprzaka 3a. Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m oraz 19,1 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł51,42 m² 16 822,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garderobą, w standardzie deweloperskim, pomalowanymi na biało ścianami, położone na 3. piętrze apartamentowca w nowej inwestycji Cavallia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 547 zł43,76 m² 11 278,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera uwaga!promocja! Mieszkanie wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł117,70 m² 11 886,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Stylowe 5-pokojowe mieszkanie lub dwa mieszkania lub mieszkanie i biuro ok. 121 m2 w kamienicy z duszą w sercu Łazarza przy ul. Karwowskiego 10 Na sprzedaż przestronne, klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,15 m² 12 086,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł49,40 m² 11 113,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 895 zł41,35 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Grottgera 16 - wyjątkowa i niepowtarzalna inwestycja rewitalizacji secesyjnej kamienicy z początku XX wieku. Ta wyszukana nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 000 zł100 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

# zakup od Dewelopera # bez prowizji # bez pcc. . . . . . . . . . . . . . . . - - - zamieszkaj przy lasku marcelińskim - - - apartament 4-pokojowy 100 m2 - Zobacz na żywo! - Duża loggia 13,9 m2 - Salon 40.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł59,70 m² 22 948,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament w sercu miasta - w City Park Poznań - styl, prestiż i wygoda którą pokochasz. City Park Poznań to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grunwaldzie przy ul. Kuźniczej. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, znajduje się na III piętrze w niskim bloku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 673 zł42,53 m² 14 029 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, które jest dobrze zaprojektowane, z doskonałą lokalizacją, w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, w dodatku jest gotowe do odbioru- warto zainteresować się.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł67,52 m² 14 795,62 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne M3 o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł104 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w sercu Poznania - w prestiżowej dzielnicy Grunwald, przy ul. Sowińskiego! To doskonała okazja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł31 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64,30 m² 10 264,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż polecam przestronne, ustawne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 64,3 m ( 60,5 m mieszkanie + 3,8 m piwnica ), położone przy ul. Floriana Stablewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł33,30 m² 69,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Trójka Nieruchomości prezentuje do wynajęcia, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 położone samym centrum miasta na ul. Jana Matejki na Łazarzu. Ta oferta jest skierowana do klienta,.

Szczegóły ogłoszenia

770 449 zł63,52 m² 12 129,24 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

751 212 zł65,04 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Posiadam W ofercie całą inwestycję-różne piętra, metraże I układy mieszkań. -0% prowizji -brak podatku pcc 2% -zakup bezpośrednio od dewelopera Dla Państwa udostępniam i oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 755 zł42,50 m² 12 982,47 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Bez pcc! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, która znajduje się przy ul. Ptasiej. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z 2019r, o pow. 35 m2 , położona na drugim piętrze w niskim bloku z windą przy ul. Kącik, w Poznaniu.Do której przynależy ( jest.