dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Grunwald

455 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

455 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skryta

Łazarz,Poznań

1 190 000 zł136 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mam do zaprezentowania mieszkanie o powierzchni 136m2 znajduje się na parterze odrestaurowanej kamienicy. Zaletą jest lokalizacja, w odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem całkowicie wyposażone mieszkanie 3 pokojowe 63m na 2 piętrze z windą, z osobną kuchnią, łazienką i toaletą. Bezposrednio od właściciela bez prowizji Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 2 pok. 52 m2 w kamienicy z garażem w cenie Grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnej ocieplonej kamienicy wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz świetnej lokalizacji, lubisz kamienice i podobają Ci się stylowe wnętrza z charakterem? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! Przedstawiam piękne 3-pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

760 000 zł69 m² 11 049,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny apartament w budynku oddanym do użytku w 2021 roku przy ulicy Jeleniogórskiej. Nowoczesne osiedle Przylesie Marcelin składające się z kompleksu budynków wielorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka w centrum miasta *mieszkanie ciepłe i przytulne *ogrzewanie miejskie, 33 m2 *3 piętro *w pobliżu wszystkie popularne sklepy Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 54 m2 2 pokoje Grunwald ul. Wojskowa. Budynek z 2000 roku z windą. Mieszkanie składa się z 2 oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

339 000 zł43 m² 7 852,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nasze biuro nie pobira prowizji od kupującego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43,17m , które mieści się na drugim piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

1 250 000 zł104 m² 12 030,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam na sprzedaż komfortowy i przestronny 4-pokojowy apartament o pow. 103,9 m2 zlokalizowany przy ulicy Grunwaldzkiej 226 w Poznaniu. Lokal położony jest na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerki w kamienicy przy ul. Limanowskiego 16/16a oraz Drużbackiej 8. Mieszkanie wolne od zaraz. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 100 zł51 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie 2 pokojowe z Loggią o pow. 51 m2 położone w budynku Atanera na Grunwaldzie przy ul. Brzask. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Grunwald,Poznań

310 000 zł33 m² 9 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, poznań. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w spokojnym, kameralnym miejscu na poznańskim Grunwaldzie. Ciche i spokojne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swoboda

Grunwald,Poznań

299 000 zł38 m² 7 952 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ulicy Swoboda w niskim budynku. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia szybką i sprawną komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne mieszkanie. Lokalizacja dająca wszystko! Możesz się wprowadzić i od razu zamieszkać! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w przytulnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

1 750 zł40 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nieumeblowane mieszkanie 2 pokojowe w nowszym bloku zlokalizowanym przy ul. Wojskowej 3 (budynek, w którym na parterze znajduje się Biedronka). Blok mieszkalny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

310 000 zł26 m² 11 787,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Szukasz wyremontowanej kawalerki ? Z dobrą komunikacjąmiejską ? Blisko U. Medycznego? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerke na 3 piętrze w 4- piętrowym bloku przy ul. Bułgarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzask

Grunwald,Poznań

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku Atanera z 2004 roku zlokalizaowane przy ulicy Brzask w Poznaniu na osiedlu Grunwald. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

587 070 zł59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Głogowskiej. Bez pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający! Lokal mieszkalny znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Łazarz,Poznań

445 000 zł56 m² 7 960,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Chcielibyście zamieszkać niedaleko parku, a jednocześnie mieć wszędzie blisko? Polecam trzypokojowe mieszkanie na rozwijającym się Łazarzu, które ma bardzo funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Łazarz,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka przy samych Targach Poznańskich (mtp) i Uniwersytecie Medycznym oraz Parku Wilsona - na skrzyżowaniu ulic Śniadeckich i Parkowa. Jeden przystanek tramwajowy od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

449 000 zł44 m² 10 286,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowy apartament z 60 metrowym przynależnym do mieszkania ogródkiem w budynku o nazwie " Bliski Marcelin" Poznań przy ulicy Jeleniogórskiej 14 Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morawskiego

Łazarz,Poznań

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam na imię i jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i Inwestycji oraz współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giżycka

Grunwald,Poznań

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z 2 osobnymi pokojami w nowoczesnym kompleksie przy ul. Giżyckiej Dostępne od zaraz. #lokalizacja# Grunwald ul. Giżycka. Doskonale skomunikowane miejsce z centrum miasta. Piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczyńska

Grunwald,Poznań

1 950 zł48 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe położone w Poznaniu przy ul. Górczyńskiej. Mieszkanie o pow. 48m2 usytuowane na parterze w 10-cio piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

409 000 zł45 m² 9 048,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Przepiórczej w niskim bloku, który został odnowiony. Mieszkanie Na powierzchnię 45,20 m2 składa się: - otwarta kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

310 000 zł26 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Bezpieczny zakup Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

439 000 zł54 m² 8 059,48 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Chcielibyście zamieszkać w pełni rozkładowym mieszkaniu z ładnym widokiem i mieć wszędzie blisko? Polecam dwupokojowe mieszkanie na poznańskim Łazarzu, które ma bardzo funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Keplera

Kopernika,Poznań

465 000 zł76 m² 6 118,42 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego, cichego, 4-pokojowego mieszkania z loggią, położonego na parterze XI -piętrowego bloku na zielonym Oś. Kopernika, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

484 120 zł49 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

2 400 zł47 m² 50,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia, 2 pokojowy apartament o pow. 47 m2 z tarasem w kompleksie ataner Marcelin. Na powierzchnię mieszkania składają się: salon z otwartą kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Heweliusza

Grunwald,Poznań

599 000 zł62 m² 9 615 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Serdecznie zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Heweliusza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w niskim, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości rs invest house poleca na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55m2, w topowej lokalizacji Poznania, nieopodal Lasku Marcelińskiego w Poznaniu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

330 000 zł38 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Newtona

Grunwald,Poznań

310 000 zł31 m² 10 032,40 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Witam! Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny 1-pokojowy tzw. kawalerkę z wnęką na łóżko. Mieszkanie umiejscowione jest na parterze dwunastopiętrowego bloku przy ul. Newtona, dzielnica Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

291 000 zł38 m² 7 658 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grunwaldzie. Położone w pięknej infrastrukturze miasta Poznań, blisko zieleni, przystanków tramwaju i autobusu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łazarz,Poznań

591 000 zł52 m² 11 282,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Poznania, bardzo dobrze skomunikowanego z resztą miasta to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Polecam na sprzedaż przytulne, klimatyczne dwupokojowe.