dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Jeżyce

375 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

375 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, 1-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (niezależne wejście w frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

419 000 zł101 m² 4 148,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1923

Polecam Państwa uwadze 5-cio pokojowe mieszkanie w kamienicy położonej w bardzo rozpoznawalnym punkcie Poznania przy ulicy Kochanowskiego. Kamienica jest zarządzana przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 800 zł70 m² 25,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (wejście po schodach na półpiętro),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo wygodne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie. Słoneczne i cieple. Doskonała lokalizacja. Mieszkanie do wynajęcia długoterminowego.Tanie w utrzymaniu. Duża swoboda w umeblowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zacisze

Jeżyce,Poznań

2 500 zł104 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferuję do najmu piękne, klimatyczne mieszkanie 4-pok. o pow. 103,65 m2 z tarasem, w dobrej lokalizacji blisko ul. Roosevelta, blisko Centrum, przy ul. Zacisze. Mieszkanie jest gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe na Boninie przy ul.Turkusowej. Lokal o powierzchni 28,60 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Kuchnia częściowo otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

160 000 zł29 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę na Boninie przy ul.Turkusowej. Lokal o powierzchni 28,60 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Kuchnia częściowo otwarta ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mylna

Jeżyce,Poznań

380 000 zł58 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji! polecam na sprzedaż: poznań jeżyce ul. Mylna, 3 pokoje, 58 m2 Przestronne mieszkanie, którego układ został zmieniony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ul. Kościelnej Lokal położony na 5 pietrze w budynku z 2011 roku z portiernią i całodobową ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ciekawa propozycja inwestycyjna , apartament gotowy do wynajmowania na dłuższy okres oraz na doby, na sprzedaż! To, co wyróżnia apartament, to bezobsługowość. Apartament wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

165 000 zł29 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świeżo wyremontowana 2-pokojowe mieszkanie (56 m2) w samym centrum Poznania. Kuchnia połączona z dużym salonem, 2 dodatkowe pokoje , łazienka (wanna) z wc ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia na Jeżycach w bloku Atanera Rok budowy 1998 Piętro 3 w budynku 4 piętrowym. Winda Balkon Ładne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

289 000 zł67 m² 4 313,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W odrestaurowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 66,80m2. Wysokość pomieszczeń 3,40m. Pokój 17,30m2 na podłodze panele, wystawa południowa. Pokój 17,30m2 na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

165 000 zł29 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

399 000 zł59 m² 6 797,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,70 m2 w budynku atanera z 1997r na drugim piętrze. Pierwotnie był to lokal trzy pokojowy jest możliwość przywrócenia go stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

395 000 zł106 m² 3 726,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1942

Polecam do sprzedaży mieszkanie z klimatem o powierzchni 105,62 m2 położone na poznańskich Jeżycach przy południowym krańcu ulicy Kochanowskiego i Słowackiego Oferta idealnie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

340 000 zł59 m² 5 792,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

289 000 zł67 m² 4 313,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie dwupokojowe W odrestaurowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkania 66,80m2. Wysokość pomieszczeń 3,40m. Pokój 17,30m2 na podłodze panele, wystawa południowa. Pokój 17,30m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mateckiego

Jeżyce,Poznań

324 000 zł59 m² 5 491,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 2 pok. 59m2 - Piątkowo - nowe cena: 324 000 ( do negocjacji ). Kredyt ? Pomożemy wybrać najdogodniejszy i załatwic wszystkie formalności! - pełna własność - cegła 2010 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

500 zł37 m² 13,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w dobrej lokalizacji w Poznaniu przy ul.Wawrzyniaka. Mieszkanie o pow. 37m2 zlokalizowane na I piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

395 000 zł101 m² 3 910,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta na biuro lub kancelarie prawne. Mieszkanie 3-pok. o pow.101,20m2 położone w rejonie ulic Słowackiego/Sienkiewicza. Wysoki parter w kamienicy wybudowanej w 1936r. Pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Waryńskiego

Jeżyce,Poznań

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe położone w sercu Jeżyc przy ulicy Waryńskiego. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze , składa się z 3 niezależnych pokoi , oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

360 000 zł106 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Atrakcyjna oferta! po remoncie, niezależne pomieszczenia, 4 pokoje, 106m2, super lokalizacja , okolice Mostu Teatralnego, jeżyce. Mieszkanie może być również wykorzystane jako lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Jeżyce,Poznań

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Sprzedaż mieszkania na wysokim parterze w bloku z cegły wybudowanym w latach 50-tych. Budynek ocieplony po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczyczewskiego

Jeżyce,Poznań

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonałe mieszkanie dla osób chcących mieszkać w centrum miasta. Blok z cegły z lat 60-tych- odnowiony i ocieplony. Spółdzielczo - własnościowe z ksiegą wieczystą, czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

345 000 zł59 m² 5 877,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzałkowskiego

Jeżyce,Poznań

200 000 zł33 m² 6 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Polecam do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę o powierzchni ok 33 m2 na poznańskich Jeżycach przy ulicy Romka Strzałkowskiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w nowej plombie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Jeżyce,Poznań

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Witam i polecam przestronne mieszkanie 3 pokojowe, na Jeżycach -na Os. Lotnictwa Polskiego. Mieszkanie na 1 piętrze- w niskim bloku 4 piętrowym. Ładna i spokojna okolica- dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Jeżyce,Poznań

520 000 zł118 m² 4 406,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow 112m2 z piwnicą pow 6,27m2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi o pow.27,94m2, 25,84m2,15,70m2,5,28m2 na podłogach panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

360 000 zł106 m² 3 393,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Najniższa cena za metr kwadratowy eleganckiego mieszkania w kamienicy! Polecamy na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe,106 m2 w kamienicy z początków XX wieku. Doskonały rozkład( każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie przy ul.Kościelnej na terenie strzeżonego osiedla Bamberski Dwór. Mieszkanie o powierzchni 100m2, w budynku 4-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gorczyczewskiego

Jeżyce,Poznań

1 899 zł81 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie ma metraż 81m2 oraz mały taras ok. 6m2 (z którego widok jest na zieleń i podwórko). Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym (półwysep) ok. 25 metrów. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Jeżyce,Poznań

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja - blisko szybkiego tramwaju Sprzedam kawalerkę o pow. 29m2 położoną przy ul. Maczka na Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na 3 ptr w wieżowcu 10 piętrowym. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam ustawne mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji Nickiel'a " Mały i Duży" na oś. Lotnictwa Polskiego- jeżyce/ Ogrody. Mieszkanie o metrażu 48 m2, rozkład: salon z częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

490 000 zł100 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Polecam do kupna bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie przy ul.Kościelnej na terenie strzeżonego osiedla Bamberski Dwór. Mieszkanie o powierzchni 100m2, w budynku 4-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

900 zł62 m² 14,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 2pok, 62m2 - Centrum Jeżyc Czynsz najmu: 900 zł + media - kaucja - ogrzewanie elektryczne, II faza ( wkłady w piecach kaflowych ) - ciepła woda z junkersa nowego typu - woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szylinga

Jeżyce,Poznań

337 000 zł89 m² 3 786,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Rezerwacja do 25.04.2014r. Przestronne mieszkanie W kamienicy po remoncie Mieszkanie o powierzchni 89,40m2 położone na I pietrze w IV piętrowej kamienicy. Kamienica wybudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szamotulska

Jeżyce,Poznań

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Mieszkanie do wynajmu w Poznaniu przy ulicy Szamotulskiej, bliskie okolice Jeziora Rusałka i Ogrodu Botanicznego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

1 350 zł105 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do długoterminowego najmu z meldunkiem - bez odstępnego. Polecam bardzo ładne mieszkanie o powierzchni około 105 m2 na Jeżycach z czytelnym adresem. Kamienica po remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Jeżyce,Poznań

420 000 zł46 m² 9 130,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest super komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ulicy Dąbrowskiego. Lokal mieści się na drugim piętrze pięciokondygnacyjnego.