dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Wilda,Poznań

970 zł34 m² 28,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o pow. użytkowej 34 m2 położone na Wildzie - boczna od ul. Rolnej Mieszkanie składa się z pokoju , łazienki oraz kuchni w pełni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

415 zł36 m² 11,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie za odstępne! najem przez pośrednika = bezpieczeństwo Przedmiotem najmu jest kawalerka za odstępne o pow. 36m2. Nieruchomość ta zlokalizowana jest na II piętrze w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

151 200 zł30 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

MDM 2014 - program rządowy - mieszkania dla młodych za chwilę rusza! Zarezerwuj za naszym pośrednictwie wymarzone mieszkanie , zapewnij sobie gwarantowaną dopłatę do zakupowanego mieszkania , nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

168 000 zł28 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę na 2 piętrze w wysokim bloku przy ul. Generała Maczka na Sołaczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

165 600 zł24 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkania w centrum Poznania w cenie od 6 490 zł/m2. Oferta - "3 x 0 zł" 0 zł - wynagrodzenia za pośrednictwo od kupującego 0 zł- ubezpieczenie mieszkania za okres 1 roku 0 zł-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Dębiec,Poznań

970 zł34 m² 28,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Podolany

Podolany,Poznań

160 300 zł30 m² 5 343,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Oferta " 3 x 0 zł "- szczegóły Nowa inwestycja w poznaniupowstający kompleks budynków charakteryzuje się nowoczesną formą i ciekawymi koncepcjami aranżacji wnętrz. Dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górczyn

Górczyn,Poznań

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam atrakcyjne przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 36m2 , położone w nowszym budynku z windą na Górczynie ( Głogowska , okolice Bosej ) na czwartym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

650 zł36 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

175 000 zł36 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Gorąco polecam na sprzedaż dużą, wyremontowaną kawalerkę w samym centrum, przy ul. Strzeleckiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

175 000 zł28 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Roosevelta

Jeżyce,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum, przy głównej ulicy Roosevelta. W kamienicy na III pietrze, ostatnim.W mieszkaniu małe skosy. Powierzchnia 30m2, jeden pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piątkowska

Jeżyce,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Doskonała lokalizacja, sołacz - winogrady Do wynajęcia nowa umeblowana kawalerka o powierzchni 34m2 położona na Sołaczu (rejon ul. Piątkowskiej i Urbanowskiej). Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przepiórcza

Grunwald,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu: kawalerkę o powierzchni 32 m2 położoną na Grunwaldzie na ul. Przepiórczej. Przedmiotowy lokal znajduje się na 1 piętrze i obejmuje pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wilda

Wilda,Poznań

110 000 zł26 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Przedmiotem sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

169 000 zł26 m² 6 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Wilda

Wilda,Poznań

130 000 zł32 m² 4 049,84 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Podolany

Podolany,Poznań

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Podolany

Podolany,Poznań

146 160 zł29 m² 5 040 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Daleka

Grunwald,Poznań

900 zł35 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

* gwarantujemy bezpieczną transakcję I profesjonalną obsługę * Najemca nie ponosi kosztów obsługi biura! Gorąco polecam na wynajem doskonale skomunikowaną, przestronną i niezwykle wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

110 000 zł14 m² 7 857,14 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polanka

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni ok 30m2 w formie aneksu kuchennego. Mieszkanie położone na parterze willi z wejściem od podwórza. Lokal w bardzo dobrym stanie, ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grunwald

Grunwald,Poznań

900 zł45 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam lokal mieszkalny nadający się również na biuro. Lokal umiejscowiony jest na II piętrze zadbanej kamienicy na Grunwaldzie - Górczynie Wejście do lokalu z klatki schodowej. Rozmieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piątkowska

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jugosłowiańska

Grunwald,Poznań

159 000 zł33 m² 4 810,89 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka przy ulicy Jugosłowiańskiej 44. Blisko mpk. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 mieści się na 11 piętrze budynku z lat 80'. W budynku winda. Budynek po termomoderniacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turkusowa

Jeżyce,Poznań

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży bardzo ładną kawalerkę na Boninie przy ul.Turkusowej. Lokal o powierzchni 28,60 m2 mieści się na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Kuchnia częściowo otwarta ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gnieźnieńska

Rataje,Poznań

175 000 zł30 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecam do sprzedaży kawalerkę 30m2 z wielkim tarasem 30m2! na wysokim parterze (4m!) położona w Dzielnicy Nadolnik / nowe miasto / zawady. Kawalerka z 2010 roku do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

199 000 zł29 m² 6 885,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odle głości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Jeżyce,Poznań

1 200 zł36 m² 33,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę zadbane, 1-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w wyremontowanej kamienicy przy ul. Słowackiego (jeżyce). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze (niezależne wejście w frontowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lodowa

Łazarz,Poznań

850 zł33 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

BT - bezpieczna transakcja tylko Z biurem nieruchomości Kawalerka do wynajmu w Poznaniu przy ul. Lodowej, dzielnica Łazarz, bliskie okolice Rynku Łazarskiego i Parku Wilsona. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Stare Miasto,Poznań

149 000 zł19 m² 7 720,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

750 zł32 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 32,5 m2. Umeblowane + pralka, lodówka. Ciche, przytulne i ciekawie pomalowane w bloku z cegły. Pokój, osobna kuchnia, łazienka. Mieszkanie kawalerka do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

1 140 zł47 m² 24,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

!bezpośrednio, bez prowizji! ul.Słowiańska, budynek Atanera. Kawalerka 47,4 m2, duży pokój z aneksem kuchennym, korytarz, duża przestronna łazienka + taras ok 20 m2. Mieszkanie na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malta

Malta,Poznań

178 524 zł28 m² 6 264 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Uwaga! nowa inwestycja! Mieszkania w ok. Malty Oferuję do sprzedaży mieszkania w stanie developerskim , w czterokondygnacyjnym budynku wielorodzinnym willi miejskiej, położone w ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Naramowice,Poznań

180 000 zł25 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę nieruchomości niezbędna do kredytu Polecam kawalerkę na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Grunwald,Poznań

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kamienica Z windą! Polecam do sprzedaży mieszkanie w stanie developerskim w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Matejki.Mieszkanie typu\"studio\" z wnęką sypialnianą.Całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

211 000 zł31 m² 6 850,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Oferuję do sprzedaży mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy położonej na Starym Mieście w Poznaniu w niedalekiej odległości od Starego Rynku i Starego Browaru. Stylowa kamienica.

Szczegóły ogłoszenia