dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

143 418 zł35 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Doskonała oferta! Odnowiona kamienica. Poznań, ul. św. Antoniego 43. Pełna własność z księgą wieczystą. Wspólnota mieszkaniowa. Niski czynsz. Super komunikacja z centrum. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robocza

Wilda,Poznań

139 000 zł26 m² 5 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Okazja! obniżka ceny! Wyjątkowa oferta mieszkania z 1997roku. Cegła! Monitoring, duża winda, przestronne klatki schodowe. Niskie koszty utrzymania- opłaty około 160zł. Pełna własność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

.kawalerka winogrady. Przedmiotem oferty jest ładna kawalerka na Winogradach. Mieszkanie umeblowane, znajduje się na trzecim piętrze na os.Przyjaźni w Poznaniu. Koszty:wynajem 1000zł plus kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

144 648 zł35 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Sołacz

Sołacz,Poznań

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta! Przytulna kawalerka na Sołaczu. Centrum miasta. Pierwsze piętro. Idealna lokalizacja. Zadbana kamienica. Polecam na sprzedaż nowoczesną kawalerkę położoną w poszukiwanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jawornicka

Grunwald,Poznań

145 000 zł31 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Spółdzielczo - własnościowe , czynsz około 300zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokój 18m-mozaika parkietowa , wc i łazienka-wykładzina , okna pcv, drzwi balkonowe , piwnica , wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest przytulna kawalerka o powierzchni około 30 m2, znajdująca się na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. W mieszkaniu jest jasna i oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Strzeszyn

Strzeszyn,Poznań

209 000 zł36 m² 5 773,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalnei atrakcyjne (ogródek) mieszkanie 1-pokojowe z balkonem i piwnicą Strzeszyn Grecki Poznań. Powierzchnia 36,20 m 2 , wysoki parter. I piętrowy budynek z cegły 2000 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

1 000 zł29 m² 34,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

2010, jak nowe, na wynajem, od zaraz, komfortowe, funkcjonalnie urządzone mieszkanie jednopokojowe 29,4 m2, z balkonem 2,7 m2 (zachód), i piętro (winda), przy ul. Karpia w Poznaniu. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 050 zł30 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu przytulną kawalerkę na poddaszu z oddzielną kuchnią w kamienicy z zamkniętym podwórzem przy ul. Św. Wojciech. Mieszkanie po odświeżeniu, ogrzewane piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przyjaźni

Winogrady,Poznań

149 000 zł27 m² 5 518,52 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka - 27m2. Mieszkanie na os Przyjaźni na Winogradach, usytuowane w bliskiej odległości parków i terenów spacerowych. W okolicy dużo sklepów i pawilonów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

149 000 zł26 m² 5 671,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 320zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokój 16m- parkiet , wc i łazienka-płytki , przedpokój-parkiet , okna pcv , brak balkonu , nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie jednopokojowe-kawalerkę o pow. 30m2 przy ul. Błażeja w Poznaniu. Mieszkanie jest usytuowane na IV piętrze cztero-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

170 000 zł32 m² 5 279,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkania W odr estaurowanej, stylowej kamienicy W samym centrum poznania! stare miasto - ul.DŁUGA , "0" prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 150 zł30 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

155 000 zł32 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Oferta sprawdzona przez licencjonowanego pośrednika - bezpieczny zakup. - 0zł za pośrednictwo w zakupie nieruchomości - 0zł za ubezpieczenie nieruchomości na okres 1 roku - 0zł za wycenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

900 zł32 m² 28,13 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam Posiadam na wynajem kawalerkę na os. Wichrowe Wzgórze. Doskonała lokalizacja: dobre połączenie komunikacyjne i spokojna okolica oraz bliskość wielu punktów usługowo handlowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Poznań,wielkopolskie

155 000 zł32 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1918

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Galla Anonima

Jeżyce,Poznań

750 zł25 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

25m2, kuchnia, łazienka i jasny pokój dzienny. Podwójne drzwi - wyciszone. Mieszkanie na ostatnim piętrze, duża piwnica. Pełne wyposażenie (meble z półkami otwartymi i szafkami, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

189 000 zł37 m² 5 108,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Kawalerka na Ratajach? Lepiej 2-pokojowe mieszkanie w tej samej cenie! Koszty eksploatacji te same, funkcjonalność mieszkania - dużo większa. Okazja cenowa: 2-pokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Kosmonautów

Winogrady,Poznań

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Wyjątkowa okazja! O% prowizji od kupującego! arkei nieruchości poleca przytulną kawalerkę o wysokim standardzie wykończenia i doskonałej lokalizacji! opis mieszkania: mieszkanie jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

900 zł32 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Arkei Nieruchomości gorąco poleca do wynajęcia zadbaną przestronną kawalerkę w estetycznym ocieplonym bloku na osiedlu Bolesława Chrobrego. Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni niemal 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sokoła

Bonin,Poznań

177 000 zł39 m² 4 585,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie na sprzedaż Sołacz, winiary, bonin. Zmodernizowany, porządnie zbudowany budynek z cegły z 1959. Spokojna, pełna zieleni okolica przy ulicy Sokoła. Mieszkania Poznań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu komfortowe mieszkanie opłaty z czynszem to -1100 zł -o pow. 40 m2 w willi miejskiej przy spokojnej ulicy Kolskiej w całości przeznaczonej pod najem mieszkań w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Smardzewska

Grunwald,Poznań

500 zł10 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładny, umeblowany pokój o powierzchni ok. 8m2 w dużym mieszkaniu 4-pokojowym o pow. 84m2 przeznaczonym na wynajem Przedmiotowe mieszkanie znajduje się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

900 zł35 m² 25,71 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

.kawalerka na winogradach. Oferuje do wynajęcia bardzo ładną kawalerkę w idealnym punkcie. Wszystko w pobliżu,- galerie handlowe, kina, sklepy, banki, szkoły, przychodnie, przedszkola itd; do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rusa

Rataje,Poznań

178 000 zł30 m² 5 913,62 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana Polecam na sprzedaż kawalerkę przerobioną na 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wysokim bloku. Układ z niezależną, jasną kuchnią, łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mottego

Łazarz,Poznań

1 300 zł37 m² 35,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Chętnie wynajmę wygodną kawalerkę parze bądź osobie pracującej. Mieszkanie w dobrym punkcie (łazarz), blisko dworca kolejowego z dogodna komunikacją miejską. Mieszkanie jest na spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne, ciepłe, wyremontowane mieszkanie z dużym balkonem i łazienką w nowym bloku samym centrum Poznania (przy Starym Browarze). Ogrzewanie i woda centralne. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Marcelińska

Grunwald,Poznań

700 zł27 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 27m(pokój 16,5m,kuchnia z oknem,łazienka przedpokój ) w cichej okolicy w dzielnicy Poznania "grunwald" położone na parterze. W okolicy tereny zielone, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

72 000 zł29 m² 2 482,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży lokal o pow. 28,8m2 znajdujący się w przyziemiu kamienicy.Lokal mieszkalny składa sie z pokoju, kuchni oraz łazienki. Nowemu właścicielowi lokalu pozostaje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unii Lubelskiej

Rataje,Poznań

145 000 zł32 m² 4 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe. Loggia. Czynsz 430zł [3osoby]. Jasna kuchnia-nowe płytki, pokój 19m-panele, wc i łazienka-nowe płytki. Nowe piony i poziomy wodne. Przedpokój w płytkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

155 000 zł27 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cegła!.Jasne mieszkanie od strony południowej. Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą. Czynsz 320zł (2 osoby). Jasna kuchnia 6,30m samodzielna z meblami- płytki, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania fantastycznie usytuowana kawalerka w ścisłym centrum Poznania przy ul. Grochowe Łąki. 5 minut pieszo od Starego Rynku. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Mogileńska

Malta,Poznań

177 000 zł33 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie Poznań Nowe Miasto, os. Warszawskie, ul. Pobiedziska, blisko Nowe zoo, malta (termy). Blisko ul. Mogileńska, dalej ul. Warszawska z liniami tramwajowymi i autobusowymi. 2001 nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

155 940 zł25 m² 6 313,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka W centrum! Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w sercu Poznania w rewitalizowanej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku. Bardzo dobra lokalizacja - niespełna 3 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Juranda

Naramowice,Poznań

1 000 zł32 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę przytulną, słoneczna kawalerkę na ul. Juranda. Mieszkanie położone na 3 piętrze, nowszego bloku. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Kuchnia w zabudowie z piekarnikiem, płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

198 000 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie 1-pokojowe przy skrzyżowaniu Naramowickiej i Łużyckiej, 36 m2, 1 piętro w 4-piętrowym bloku, niezależny układ pomieszczeń: - pokój (18 m2, panele), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

800 zł41 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na stronie mamy również inne oferty najmu! Piękne mieszkanie na II ptr. o łącznej powierzchni 41 m2. 1 pokoj, kuchnia, łazienka, korytarz. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Poznań,wielkopolskie

800 zł42 m² 19,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy na stronę - posiadamy więcej ofert najmu. Kawalerka dwuosobowa - idealna dla osób studiujących. Parter o łącznej powierzchni 42 m2. Duzy pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilda

Wilda,Poznań

800 zł41 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na stronie mamy również inne oferty najmu - Zapraszamy Piękne mieszkanie na I ptr. o łącznej powierzchni 41 m2. 1 pokoj, kuchnia, łazienka, korytarz. Mieszkanie jest umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij