dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

512 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

512 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

436 705 zł36 m² 12 267 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

302 700 zł26 m² 11 444,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z dużym ogródkiem 27 m | Parter Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 26,45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jutrzenka

Grunwald,Poznań

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w bliskiej odległości od centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie terenów zielonych? Zależy Ci na wyremontowanym, urządzanym i wyposażonym mieszkaniu? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ziarnista

Winogrady,Poznań

381 500 zł27 m² 14 036,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem | 27,18 m | Poznań Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 27,18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 590 zł32 m² 49,69 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna, świeżo wyremontowana kawalerka z balkonem przyjazna dla zwierząt na os. Bolesława Chrobrego 26, usytuowana na 6 piętrze. Nieruchomość: powierzchnia 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Antoninek,Poznań

446 316 zł29 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prosto od Dewelopera! Zadzwoń 8-20! Kawalerka o pow. 28,61 m2 w kameralnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy antoninek/zieliniec/ Kobyle pole w Poznaniu. Idealne dla: - pary na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

379 000 zł30 m² 12 718,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Gotowe do wprowadzenia - kawalerka na Ratajach tobis Nieruchomości Sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

416 901 zł30 m² 13 850,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Kawalerka w sercu jeżyc! okazja cenowa - rabat ponad 17 000 zł! Klucze już na wiosnę! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 6 piętrze nowoczesnego 9 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

421 409 zł31 m² 13 463,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka z balkonem w jednej z najlepiej sprzedających się inwestycji w Poznaniu. Centrum Poznania Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

310 000 zł27 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja mieszkania Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m położona na Osiedlu Przyjaźni w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze z 12 w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

310 000 zł26 m² 11 877,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

427 670 zł36 m² 12 013,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży apartamentu z balkonem w Poznaniu, na styku Naramowic i Winograd Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu przestronna, wygodna kawalerka na 1 ptr (bez windy) w bardzo ładnej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul.Pamiatkowej - ok Green Point. . Mieszkanie w czesci frontowej ( wew dziedziniec po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Serafitek

Rataje,Poznań

389 050 zł25 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Super lokata kapitału. Szybki zwrot z inwestycji. Pod wynajem krótko lub długoterminowy. Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

325 500 zł27 m² 11 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O% pcc od dewelopera Zadzwoń 8-20! najtańsza kawalerka w Poznaniu - została już tylko jedna Znajdziesz tu niewielką ale funkcjonalną kawalerkę. Mieszkanie jest komfortowe i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grochowska

Grunwald,Poznań

299 000 zł27 m² 11 198,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,7 m , położona na 2. piętrze w budynku przy ul. Grochowskiej , którego klatka schodowa jest w trakcie odświeżenia. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

477 000 zł36 m² 13 436,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Naramowice,Poznań

332 530 zł28 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ostatnia kawalerka w bardzo ładnej Inwestycji! promocja 351 650 zł -> 332 529,60zł najnowsza inwestycja w Poznaniu => zarezerwuj! -> darmowa pomoc i fachowe doradztwo w wyborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Rataje,Poznań

349 050 zł25 m² 13 906,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

O% pcc od dewelopera Zadzwoń 8-20! ostatnia najtańsza kawalerka Nowe 1-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 25,1 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

312 100 zł26 m² 11 957,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka | 26,1 m | balkon | 2 piętro | idealna pod najem Na sprzedaż nowa, kompaktowa kawalerka z balkonem, zaprojektowana idealnie pod rynek najmu - funkcjonalny układ, nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Michała

Komandoria,Poznań

739 000 zł87 m² 8 465,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

-mieszkanie zarezerwowane- mieszkanie z czystą księgą wieczystą = bezpieczny zakup bez niespodzianek. Mieszkanie jest po wymianie instalacji elektrycznych - nie wymaga dużego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyńca

Jeżyce,Poznań

2 300 zł31 m² 73,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz słonecznego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji z dostępem do wszystkich wygód miasta oraz terenów zielonych? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

303 100 zł27 m² 11 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

416 000 zł32 m² 13 206,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Towarowa

Dzielnica Cesarska,Poznań

2 950 zł36 m² 81,94 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

(English below) Polecam na wynajem wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w samym sercu Poznania! Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Towarowej 37 - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeleniogórska

Grunwald,Poznań

1 899 zł30 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem 4-letnią , kompaktową kawalerkę w południowo zachodniej części Poznania przy ul. Jeleniogórskiej 1/3. Mieszkanie o powierzchni 30,4mkw składające się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

427 000 zł36 m² 11 994,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kompaktowa kawalerka z balkonem Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia mieszkania: 35,60 m Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerka z balkonem w kamienicy przy ul. Limanowskiego/drużbackiej. Lokalizacja: blisko linii tramwajowych (ul. Głogowska oraz Grunwaldzka) i autobusowych oraz dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krysiewicza

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem! Atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie wolne od 1 luty 2025r. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w Kamienicy ,żelazko' 'u zbiegu ulic Krysiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

359 647 zł29 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

310 000 zł26 m² 11 877 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bezpośrednio klimatyczne mieszkanie o powierzchni 35 m , zlokalizowane na 3. piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Wierzbięcice 18. To propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Piątkowo,Poznań

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Quality ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, położony w jednej z najlepszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania jakim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

426 000 zł33 m² 12 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z możliwością przerobienia na dwa pokoje,34m2, 319.000zł, Cena do negocjacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na Grunwaldzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Winogrady,Poznań

351 650 zł28 m² 12 352 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Winogradach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Poznań

Pod Lipami,Poznań

310 000 zł27 m² 11 610,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26,7 m , położona na 4. piętrze niskiego bloku na popularnym osiedlu Pod Lipami w Poznaniu. To świetna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dębiec,Poznań

399 000 zł35 m² 11 335,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2 pokojowe Dębiec Łozowa Powierzchnia: 35,2 m Układ: 2 pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym +sypialnia). Piętro: 2/3. Forma własności: pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Jeżyce,Poznań

416 000 zł30 m² 13 820,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Łazarz,Poznań

512 670 zł37 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Łazarz- ostatnie mieszkania w samym sercu Poznania zapytaj O metraż I cenę Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Rataje,Poznań

381 502 zł25 m² 15 199,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji Mieszkanie idealne dla studenta lub pod dalszy wynajem. Komfortowa kawalerka w świetnej lokalizacji- 2 minuty do Ronda Rataje. Bardzo dobra komunikacja miejska w każdą część.