dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

360 000 zł25 m² 14 336,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż umeblowana kawalerka w samym sercu Rataj, osiedle Piastowskie. Podstawowe informacje: - 25,11m2 - 3 piętro z windą - jeden pokój z aneksem kuchennym - mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Jeżyce,Poznań

407 226 zł30 m² 13 766,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna kawalerka 29,58 m z balkonem - Jeżyce, poznań Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 29,58 m , położoną w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Wolności

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł19 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ostatnie dni promocji/kawalerka/centrum/0%prowizji Wynajem Kawalerek idealnych dla Studentów w Centrum Poznania - Plac Wolności 3 Jeżeli jesteś studentem poszukującym komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mostowa

Grobla,Poznań

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w ścisłym centrum miasta. Lokalizacja: - ul. Mostowa 31 - 400 metrów od płyty Starego Rynku - komunikacja miejska - Tramwaj (plac Bernardyński 290m, małe Garbary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Wolności

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł14 m² 128,57 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ostatnie dni promocji/kawalerka/centrum poznania/0%prowizji uwaga: promocja do końca sierpnia przy podpisaniu umowy do końca sierpnia 2025 cena czynszu wynosić będzie 1800 zł/m-c na, umowy podpisane po 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka z balkonem na poznańskim Łazarzu przy ulicy Śniadeckich 23 Nieruchomość: powierzchnia 21 m2 Piętro 2 Ogrzewanie gazowe Lokalizacja: świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przemysłowa

Wilda,Poznań

1 690 zł25 m² 67,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia jasna kawalerka przy ul. Przemysłowej 46 (w pobliżu Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości oraz Wyższa Szkoła Języków Obcych) Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promienista

Grunwald,Poznań

299 000 zł18 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 18,4m2, zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie, przy ul. Promienistej. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

363 244 zł29 m² 12 665,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży kawalerki z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

397 160 zł30 m² 13 194,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,10m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Jeżyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Chrobrego

Piątkowo,Poznań

429 000 zł32 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta Premium na sprzedaż: nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka z wydzieloną sypialnią | Poznań, piątkowo, os. Bolesława Chrobrego | 32 m | Blisko pst Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

2 150 zł20 m² 107,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 20 m na wynajem - Poznań, jeżyce Oferujemy na wynajem nowoczesną i przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m , położoną w pięknym nowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

370 545 zł29 m² 12 920 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem w Poznaniu Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zwycięstwa

Winogrady,Poznań

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Szukasz mieszkania idealnego na start, pod inwestycję lub do wygodnego życia w centrum miasta? Ta jasna i ustawna kawalerka spełni Twoje oczekiwania! Z wielką przyjemnością mam zaszczyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czecha

Rataje,Poznań

305 000 zł31 m² 9 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż ustawną kawalerkę położoną na 9 piętrze w wysokim 10 piętrowym bloku z windą na os. Czecha na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 31m2 składają się: - ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jarochowskiego

Górczyn,Poznań

919 000 zł65 m² 14 062,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz nowoczesnej nieruchomości o wysokim standardzie? Dwupak na granicy Łazarza i Górczyna jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu od zaraz! Bądź pierwszym mieszkańcem opisywanych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Helska

Główna,Poznań

289 000 zł29 m² 10 006,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Arciszewskiego

Grunwald,Poznań

389 000 zł30 m² 13 097,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

332 700 zł27 m² 12 191,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień. Zakola Warty, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bernardyński

Stare Miasto,Poznań

590 000 zł39 m² 15 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1902

Nowa cena - tylko do końca sierpnia! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka z balkonem i widokiem na plac i kościół Bernardynów; o powierzchni 39 m , mieszcząca się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Wilda,Poznań

775 000 zł91 m² 8 516,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kompleks kawalerek o łącznej powierzchni 91 m jest to wyjątkowa propozycja dla inwestora lub osób szukających gotowych do zamieszkania lokali w dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pod Lipami

Winogrady,Poznań

330 000 zł27 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka 27 m - Winogrady, os. Pod Lipami | Idealna pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 27 m , położona na parterze wysokiego bloku na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Stary Rynek,Poznań

389 000 zł30 m² 12 966,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Marzysz o mieszkaniu w samym sercu miasta? A może chciałbyś mądrze ulokować środki i osiągać co miesiąc pokaźną stopę zwrotu? Marzenia się nie spełniają, marzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piątkowo,Poznań

367 650 zł31 m² 12 046,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ten lokal jest już zarezerwowany. Szukasz podobnego mieszkania? Zadzwoń! Lokale gotowe do odbioru jesienią tego roku. Zakup bezpośrednio od dewelopera, cena zawiera 8% podatku vat, a Kupujący jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Naramowice,Poznań

439 000 zł43 m² 10 155 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Sprzedam kawalerkę o powierzchni 43,23 m , zlokalizowaną w spokojnej części Naramowic. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze (winda) w 5-piętrowym bloku z 2010 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanałowa

Łazarz,Poznań

550 000 zł34 m² 16 186 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mam ogromną przyjemność zaprezentować ofertę wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej znajdującej się na jednej z najmodniejszych i najstarszych dzielnic Poznania czyli Łazarzu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

304 800 zł28 m² 10 770,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

300 900 zł27 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

1 480 zł23 m² 64,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: kawalerka z antresolą na parterze kamienicy z zamykanym podwórkiem przy ul. Bukowskiej 21 Nieruchomość: powierzchnia 23,05 m2 Parter Ogrzewanie miejskie Centrum miasta Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piątkowo,Poznań

499 000 zł33 m² 15 320,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta zarezerwowana! Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowej kawalerki zlokalizowanej w inwestycji Początek Piątkowo realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barańczaka

Jeżyce,Poznań

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 25 m na wynajem - Poznań, jeżyce Oferujemy na wynajem nowoczesną i przytulną kawalerkę o powierzchni 25 m , położoną w pięknym nowym bloku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

479 890 zł39 m² 12 304,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

+zamieszkaj na najmodniejszej dzielnicy poznania+. Szukasz najlepszej okazji mieszkaniowej. w najbardziej prestiżowej lokalizacji Poznania?. zadzwoń i odbierz klucze już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Psarskie,Poznań

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podolany, ul. Jasielska 3. Miejsce postojowe W hali garażowej W cenie najmu! Mieszkanie przeznaczone jest dla max. 2 osób dorosłych , bez zwierząt. Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Źródlana

Winiary,Poznań

445 000 zł38 m² 11 658,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka 38,17 m2 po remoncie, zlokalizowana przy ul. Źródlanej w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Poznania - Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nadolnik

Główna,Poznań

1 799 zł24 m² 74,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę zlokalizowaną w rejonie poznańskiej Śródki przy ul. Nadolnik 8a. Mieszkanie umeblowane i wyposażone o powierzchni około 24mkw. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Limanowskiego

Łazarz,Poznań

292 000 zł21 m² 14 045,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na piątym piętrze w zadbanej kamienicy przy ul. Limanowskiego na poznańskim Łazarzu. Napowierzchnie 20,79m2 składają się: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalna kawalerka na Wichrowych Wzgórzach w Poznaniu Nieruchomość: powierzchnia 35 m2 Piętro 14 Ogrzewanie miejskie Do dyspozycji pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Winogrady,Poznań

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Chcesz sprawdzić swoją zdolność kredytową? Skorzystaj z bezpłatnych usług Naszego eksperta kredytowego! Na sprzedaż polecam mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łukaszewicza

Łazarz,Poznań

1 590 zł27 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka wolna od Zaraz! Teren zamknięty z możliwością parkowania! Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu przestronnej kawalerki (27m2), mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

362 000 zł30 m² 12 066,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka na Piątkowie - Os. Bolesława Chrobrego 13 B Mieszkanie o powierzchni 30 m2 z balkonem, położone jest na 2 piętrze niskiego bloku z 2000 r Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ratajczaka

Stary Rynek,Poznań

729 000 zł89 m² 8 213,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

0% prowizji! możliwy system płatności 20/80! tel. Sprzedam mieszkanie do remontu w świetnej lokalizacji! Mieszkanie ma 4 pokoje, osobną kuchnię, łazienkę, przedsionek, korytarz. Do mieszkania.