dowolna

Kawalerki Poznań - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

508 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

508 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł26 m² 77,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przytulną kawalerkę w apartamentowcu zlokalizowanym na osiedlu Polanka przy ul. Milczańskiej. Wybudowany w 2022 roku budynek zapewniający całodobową ochronę, windy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

2 300 zł29 m² 79,31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z oddzielną sypialnią położona w ścisłym centrum Poznania przy ulicy Libelta 3 na 3 piętrze. Idealna lokalizacja do zamieszkania, aby korzystać z uroków miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: kawalerka z Sypialnią w Centrum Poznania Jeśli szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w centrum Poznania, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Oferujemy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Poznań,wielkopolskie

2 000 zł29 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościelna

Jeżyce,Poznań

545 000 zł27 m² 20 230,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowa kawalerka z balkonem, 5 piętro, nowy z 2023 roku budynek z windą Jeżyce okolice ul. Kościelnej. Lokal o pow. 26, 91 m2 składa się z części dziennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

645 000 zł64 m² 10 078,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Witam, zapraszam do zapoznania się z propozycją gotowca inwestycyjnego po kapitalnym remoncie, złożonego z dwóch oddzielnych kawalerek o łącznej powierzchni 64 m2 Kawalerki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bełchatowska

Grunwald,Poznań

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do najmu od zaraz duza kawalerka w bloku na 4 ptr (brak windy) Spory pokój i aneks kuchenny , mały przedpokój. łaz razem z wc. Brak balkonu. Standard zgodny z fotkami , umeblowanie tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zwycięstwa

Zwycięstwa,Poznań

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie pod wynajem na Os. Zwycięstwa 8 Lokalizacja: - mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 15-piętrowym budynku, zlokalizowanym w dogodnej lokalizacji. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pobiedziska

Warszawskie,Poznań

386 000 zł35 m² 11 028,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż kawalerkę z balkonem na II piętrze w niskim bloku z 2000r. przy ul. Pobiedziskiej na poznańskim Nowym Mieście. Na powierzchnię 35,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

758 484 zł70 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

2 wydzielone kawalerki W super cenie Szanowni Państwo serdecznie przedstawiamy promocje dwupaku od inwestora w inwestycji - podział zakłada wydzielenie dwóch niezależnych kawalerek, każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowej i funkcjonalnej inwestycji, z dogodnym dojazdem do centrum Poznania? Zlokalizowanej wśród nadwarciańskich terenów, ale doskonale skomunikowanej z resztą miasta? Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Gostyńska

Świerczewo,Poznań

1 000 zł15 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronny pokój na wynajem, 15 m2, świerczewo Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu pokoju w domu jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej. Budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żydowska

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

! polecam na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w samym sercu Poznania, przy ul. Żydowskiej, niespełna 50 metrów od płyty Poznańskiego rynku. Mieszkanie o powierzchni 45m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Winogrady

Winogrady,Poznań

300 024 zł28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc 2 wydzielone kawalerki W super cenie Szanowni Państwo serdecznie przedstawiamy promocje dwupaku od inwestora w inwestycji - podział zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

425 000 zł32 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na 1 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu oddanym do użytku w 2001r. Mieszkanie o łącznej powierzchni 32,5m2 składa się z: > salonu >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wichrowe Wzgórze

Winogrady,Poznań

375 000 zł32 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż jasną przestronną kawalerkę z balkonem na osiedlu wichrowe wzgórze. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 15 piętrowym wysokim bloku z lat 70-tych na poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nadolnik

Zawady,Poznań

1 600 zł20 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem słoneczna, przytulna kawalerka o pow 20m2. znajdująca się na 1 piętrze w apartamentowcu z windą na ul.Nadolnik (okolice Warty). Świetny dojazd do centrum miasta. Komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Łazarz,Poznań

540 000 zł39 m² 13 846,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kawalerka do własnej aranżacji w centrum Poznania bez pcc i prowizji Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tysiąclecia

Rataje,Poznań

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia kawalerka na ratajach, na os. Tysiąclecia! blisko do przystanku tramwajowego! Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 32 m2, zlokalizowane w wieżowcu, na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

580 000 zł52 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nie czekaj! Zapewnij sobie już dziś korzystną perspektywę inwestycyjną! Jedno z ostatnich mieszkań w tej inwestycji - idealnie się sprawdzi na wynajem krótko lub długoterminowy. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Poznań

Rataje,Poznań

349 178 zł27 m² 12 702 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w doskonałej lokalizacji: szybki dojazd tramwajem do centrum miasta, w okolicy nowa zabudowa oraz sklepy i punkty usługowe, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Poznań

Podolany,Poznań

400 000 zł42 m² 9 523,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się- to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż dużą kawalerkę położoną na 2 piętrze w 2-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Poznań

Naramowice,Poznań

351 880 zł30 m² 11 729,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy kawalerkę o powierzchni użytkowej 29,86m2 + loggia 3m2. Mieszkanie położone na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł33 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowane Z balkonem W super lokalizacji Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 33 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty z 1982r., na 1 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nadolnik

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia kawalerka znajdująca się w Poznaniu przy ul. Nadolnik 8a mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w nowo wybudowanym bloku. Lokal wyposażony we wszystkie niezbędne rzeczy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Poznań

Jeżyce,Poznań

849 000 zł87 m² 9 712,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz dobrej inwestycji- chcesz wynajmować i zarabiać ? To jest oferta właśnie dla Ciebie. Lokal posiada wszystkie instalacje, aby przerobić go na 4! mikro kawalerki ( rzut w galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł32 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piątkowo, os. Stefana Batorego 52 - polecam do wynajęcia w nowszym bloku, atrakcyjną kawalerkę o pow. 32m2, świeżo odmalowaną. Pozostałe atuty: bardzo jasne mieszkanie z niezależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Żegrze,Poznań

343 951 zł26 m² 12 994 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż inwestycji położonej w doskonałej lokalizacji blisko Centrum Miasta, politechniki Poznańskiej, jeziora Malta. Kawalerka idealnie nada się na użytek własny lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 400 zł23 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *uwaga - Stałe koszty najmu, brak dodatkowych rachunków *świetne mieszkanie, nowoczesne i funkcjonalne *idealna lokalizacja - blisko centrum, a jednocześnie cisza i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

385 939 zł28 m² 13 594,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy kawalerkę położoną w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Poznania. Kawalerka idealnie nada się na użytek własny lub jako inwestycja. Powierzchnia użytkowa lokalu to 28,39m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stefana Batorego

Piątkowo,Poznań

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia kawalerkę na os. Stefana Batorego - Piątkowo. Lokal znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Jeżyce,Poznań

270 000 zł32 m² 8 837,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Niezwykle atrakcyjna lokalizacja, w samym centrum poznańskich Jeżyc, u zbiegu ulicy Poznańskiej i Żurawiej, zaledwie 200 metrów od Rynku Jeżyckiego i ulicy Kościelnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

343 900 zł27 m² 12 601,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

408 000 zł34 m² 11 891,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Hit Na sprzedaż duża ustawna kawalerka na poznańskich Naramowicach! Balkon i winda! Bez prowizji i bez ukrytych kosztów! Bisko tramwaj i autobus! Świetna lokalizacja! Piękna okolica! -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 390 zł24 m² 57,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka przy ul.Saperskiej w Poznaniu *Składa się z pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki, korytarza oraz balkonu *Świetna lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Warszawskie,Poznań

458 000 zł37 m² 12 378,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w Poznaniu na Osiedlu Warszawskim przy ulicy Kolskiej. Mieszkanie zostało w pełni wyremontowane. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

399 000 zł37 m² 10 659,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dużą kawalerkę z balkonem na 4 piętrze w rewitalizowanej kamienicy przy ul. Chłapowskiego na poznańskiej Wildzie. Na powierzchni 37,43 m2 składają się: - pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powstań Narodowych

Rataje,Poznań

312 000 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Czy kiedykolwiek marzyłeś o swoim własnym kącie, który nie tylko jest przytulny, ale także jest świetną inwestycją? Jeśli tak, to masz szczęście, bo właśnie go znalazłeś. opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłapowskiego

Wilda,Poznań

399 000 zł37 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację przestronnej kawalerki, usytuowanej w samym sercu Wildy, w odrestaurowanej kamienicy o powierzchni 37,43 m2. Mieszkanie znajduje się niedaleko Starego Browaru oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

331 700 zł29 m² 11 398,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio Od Dewelopera Faktura, gwarancja 5 lat, brak Podatku i Prowizji Możliwość Wykończenia Pod Klucz Kredyt + Ubezpieczenie Domu gratis zapraszam do kontaktu i umówienia się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Jeżyce,Poznań

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładna kawalerka w kamienicy na Poznańskich Jeżycach. Ul. Staszica. Blisko Ogrody, ul. Szamarzewskiego, dąbrowskiego. Tramwaj przy ul. Dąbrowskiego. Kawalerka składa się z pokoju.