dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

467 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

467 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Przyjaźni

Przyjaźni,Poznań

399 000 zł31 m² 12 871 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Cenisz sobie bliskość centrum jak i terenów zielonych? Uprawiasz poranny jogging? A może uwielbiasz długie spacery? Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękną kawalerkę z wielkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Świerzawska

Grunwald,Poznań

499 000 zł29 m² 17 224,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka, gotowa do wprowadzenia, grunwald, bezpośrednio mieszkanie Na sprzedaż nowa kawalerka wykończona pod klucz o powierzchni 29 m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Bolesława Śmiałego,Poznań

589 000 zł52 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane! Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w niskim IV piętrowym bloku na os. Bolesława Śmiałego na poznańskim Piątkowie. Na powierzchnię 52,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł48 m² 52,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2 pok. 47,52 m2 na 4 piętrze w kamienicy w centrum Poznania przy ulicy Garbary. W skład mieszkania wchodzą: - jasny i przestronny salon, - oddzielna , jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 900 zł41 m² 69,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie typu studio 42 m2, ul. Zwierzyniecka, jeżyce Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu nowego mieszkania typu studio, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

2 290 zł48 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: szanowni Państwo, w naszej nowej ofercie mamy mieszkanie do wynajęcia. Położone jest na Winogradach- na os. Kosmonautów, w niskim bloku, na piętrze iii/ivp. Świetne, rozkładowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poznańska

Jeżyce,Poznań

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane, po remoncie! osiedle zamknięte I chronione! doskonałą lokalizacja, bardzo blisko do centrum miasta! dostępne od 1 czerwca! Na wynajem bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Modrakowa

Dębiec,Poznań

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem mikrokawalerkę znajdującą się w budynku po zakończonym w 2021 kapitalnym remoncie. Lokal czeka na drugie zasiedlenie. Lokalizacja- spokojny , zielony Dębiec - rejon ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniadeckich

Łazarz,Poznań

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu ekskluzywnego apartamentu w prestiżowej inwestycji perfumiarnia, przy samym Parku Wilsona na poznańskim Łazarzu. Ten wyjątkowy, klimatyzowany apartament znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Wilda,Poznań

584 000 zł40 m² 14 747,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dzień dobry, mam na imię i serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które znajduje się na strzeżonym osiedlu w malowniczej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Wilda,Poznań

675 000 zł45 m² 15 010 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,97 m2, podzielone na dwie osobne kawalerki w samym centrum Poznania. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzychodzka

Grunwald,Poznań

2 100 zł53 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,4 m2, na pierwszym piętrze w kompleksie Atanera przy ulicy Międzychodzkiej. Bardzo ładne mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Grunwald,Poznań

929 000 zł68 m² 13 758,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament o atrakcyjnym metrażu i położeniu na mapie Poznania. Inwestycja Grunwaldzka 240 znajduje się komfortowej części poznańskiego Grunwaldu, z bardzo dobrze rozbudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Marcelin,Poznań

589 000 zł41 m² 14 503,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym, spokojnym i kameralnym miejscu, w bliskim sąsiedztwie lasu ? Jednocześnie cenisz sobie szybki dojazd do Centrum ? Marzysz o lokalizacji, która zadowoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Marcelin,Poznań

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w idealnej lokalizacji? Chcesz zamieszkać blisko lasu ? Cenisz spokój i wygodę? Ta oferta jest dla Ciebie! Polecam na wynajem komfortową kawalerkę znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

3 100 zł66 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowo powstałe komfortowe mieszkania w niedawno oddanym budynku w Skórzewie koło Poznania. Wszystko nowe, nieużywane , wykonane przy pomocy wysokiej jakości materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Poznań

Grunwald,Poznań

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sczanieckiej

Grunwald,Poznań

5 000 zł145 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania w apartamentowcu przy ul. Sczanieckiej. Dużo kojącej zieleni, tereny spacerowe Parku Kasprowicza, spokój, a przy tym dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolina

Wilda,Poznań

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Dolina. Niski blok, 3 piętro. Powierzchnia 50 m2 Lokal w układzie niezależnym. Duży pokój z wyjściem na balkon, sypialnia, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Falista

Starołęka,Poznań

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę świeżo wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i zabudowanym balkonem - ogrodem zimowym. Mieszkanie w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania. Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Waryńskiego

Ogrody,Poznań

1 750 zł52 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajęcia dwupokojowego mieszkania w układzie niezależnym położonym w samym sercu jeżyckich Ogrodów- przy pełli tramwajowej- pl. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

5 000 zł58 m² 86,46 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie z dwoma tarasami na poznańskich Jeżycach! uwaga oferta idealna dla firmy szukającej mieszkania dla pracownika/na biuro. Najemca otrzymuje fakturę vat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

770 000 zł54 m² 14 272,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie znajduje się pod bardzo dobrym i modnym adresem. Poznań Jeżyce ul. Kościelna, apartamentowiec Longbridge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przygraniczna

Smochowice,Poznań

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, mam przyjemność przedstawić Państwu moją nową ofertę wynajmu inteligentnego apartamentu, położonego w Smochowicach przy ul. Przygranicznej. Nowy budynek mieszkalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Piątkowo,Poznań

798 000 zł67 m² 11 839,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz idealnego mieszkania w okolicy lasu i łatwym dostępem do centrum miasta? Sprawdź to koniecznie! Szczegóły mieszkania: salon z aneksem kuchennym: przestronna, otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

799 000 zł51 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kontakt: drodzy Państwo, nie sposób przejść obojętnie obok tej jakże nietuzinkowej oferty. Idealna komunikacyjnie lokalizacja, lokal w ciekawej, nietuzinkowej kamienicy. Został kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Garbary,Poznań

2 500 zł48 m² 52,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem. 2 pokojowe mieszkanie na wynajem Stare Miasto Poznań- 47,55m2 Wolne od zaraz. W pełni wyposażone mieszkanie. Dwa osobne pokoje z oddzielną kuchnią. Media i czynsz: 2500 msc/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowska

Grunwald,Poznań

398 000 zł29 m² 13 724,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Chcesz wprowadzić się do mieszkania bez straty czasu na kłopotliwe remonty? Zależy Ci dobrej komunikacji? bingo! Serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michała

Komandoria,Poznań

569 000 zł52 m² 10 942,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Św. Michała, o powierzchni 52 m2, idealne dla rodziny lub młodej pary. Jasne, przestronne i ciche. Mieszkanie ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Grunwald,Poznań

899 000 zł67 m² 13 338,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartamanet do zamieszkania! oferta bezpośrednia! Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc (oszczędność ponad 20 tyś) Podana cena zawiera podatek vat. 0% prowizji (oszczędność min. 26 tyś) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Sołacz,Poznań

2 300 zł44 m² 52,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu, nowe, atrakcyjne mieszkanie na Sołaczu przy ul. Dojazd nr2. Lokal o powierzchni 43,5m2, dwupokojowy. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilda,Poznań

979 000 zł74 m² 13 229,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Sikorskiego w Poznaniu. Niezwykle przestronne i dobrze doświetlone, o powierzchni 74m2 składające się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżycka

Jeżyce,Poznań

3 100 zł64 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesny apartament w centrum miasta - Jeżyce, ul. Jeżycka! Powierzchnia użytkowa mieszkania 64,5 mkw, 3 pokoje. Dwa pokoje, kuchnia w aneksie, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Chwaliszewo,Poznań

3 000 zł51 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widok z okien tego apartamentu jest niepowtarzalny. Mam przyjemność przedstawić Państwu jeden z bardziej komfortowych i wygodnych apartamentów na poznańskim Chwaliszewie w nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojciechowskiego

Piątkowo,Poznań

2 700 zł45 m² 59,87 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w bezpiecznej okolicy, blisko terenów zielonych i z dobrym dojazdem komunikacją miejską? Zapraszam do jednego z najnowocześniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Nowe Miasto,Poznań

485 000 zł38 m² 12 898,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 37,60 m2 składają się: - salon - sypialnia - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rybaki,Poznań

799 000 zł61 m² 13 098,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży, atrakcyjnego mieszkania w samym sercu Poznania. To świetna lokalizacja i bardzo ciekawe miejsce. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzeszyńska

Podolany,Poznań

596 000 zł46 m² 12 906 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo ładne mieszkanie W nowszym kompleksie budynków na podolanach! W pełni urządzone, wysoki standard! atrakcyjna lokalizacja! niskie opłaty administracyjne! dostępne od zaraz! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rolna

Wilda,Poznań

805 000 zł60 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecam do zakupu niezwykle eleganckie i wygodne mieszkanie znajdujące się na zamkniętym osiedlu na ulicy Rolnej (dzielnica Wilda) w Poznaniu. Lokal o powierzchni ok. 59,5 m2 mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Grunwald,Poznań

3 000 zł66 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Lecha,Poznań

569 000 zł49 m² 11 659,80 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie, które trafiło w ostatnim czasie do mojej oferty. Jest to mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się w sercu Osiedla Lecha w Poznaniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij