dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

464 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

464 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Jeżyce,Poznań

2 000 zł28 m² 70,52 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

M i E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia wyjątkową kawalerkę z ogromnym tarasem na poznańskich Jeżycach! Topowa lokalizacja - ul. Zwierzyniecka, inwestycja "zajezdnia".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jagiellońskie

Jagiellońskie,Poznań

3 900 zł77 m² 50,52 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem - przestronne mieszkanie z najlepszym widokiem ratajskich osiedli Nieruchomość znajduje w sąsiedztwie tak topowych miejsc w Poznaniu, jak rzeka Warta ze swoimi urokami czy galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 950 zł28 m² 68,45 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Proponujemy do wynajmu nową, komfortową kawalerkę na Sołaczu przy ul.Dojazd. Lokal o pow. 28,49m2, składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym, w pełni umeblowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości. Oferuję na wynajem przestronne mieszkanie 3-pokojowe z dużym balkonem, komórką lokatorską i miejscami parkingowymi w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bolesława Śmiałego

Piątkowo,Poznań

1 950 zł48 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz mieszkania w komfortowej lokalizacji, w pobliżu Uniwersytetu Adama Mickiewicza i centrum miasta? Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem mieszkania z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasielska

Jeżyce,Poznań

2 000 zł32 m² 62,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie na nowym osiedlu na poznańskich Podolanach przy ul. Jasielskiej 3b. Minimalistyczny design osiedla, bliskość terenów zielonych oraz bogata infrastruktura sprawi, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Grunwald,Poznań

585 000 zł57 m² 10 263,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie 58 m2 3 pokoje Dmowskiego. Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi ( 18, 14, 10 m2), otwartej kuchni ( 7 m2), łazienki z prysznicem i wc (4 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

549 000 zł56 m² 9 803,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szukasz 3 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Piątkowo,Poznań

2 400 zł49 m² 48,58 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się na 5. piętrze budynku z windą na os. Bolesława Śmiałego 1. Jest to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

599 000 zł56 m² 10 696,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niemena

Łacina,Poznań

2 900 zł49 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem! Mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 w centrum miasta w okolicy Centrum Handlowego Posnania, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2020 roku. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Stare Żegrze

Rataje,Poznań

950 zł11 m² 86,36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam pokój (11m2) w wyremontowanym mieszkaniu. Brak opłaty do biura. Lokalizacja: poznań, os. Stare Żegrze 7. Blisko (3 min) do przystanku tramwajowego lub autobusowego. Dojazd w 10 min. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Grunwald,Poznań

1 080 000 zł74 m² 14 693,90 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cudowne 3pok.+ garderoba, 74m2, 2 loggie, 100m od lasku Marcelińskiego, wyjątkowy widok na las i zachody słońca, wysoki standard wykończenia i wyposażenia. Oferta prywatna Sprzedam mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mikke

Strzeszyn,Poznań

3 300 zł59 m² 56,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

pokoje 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym Balkon od strony zachodniej miejsce garażowe w cenie dobra lokalizacja blisko pięknych terenów rekreacyjnych, jezior wysoki standard wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marcelińska

Marcelin,Poznań

3 700 zł68 m² 54,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Chcesz zamieszkać w Luksusowym apartamencie na prestiżowym osiedlu Nowy Marcelin? To oferta jest właśnie dla Ciebie! Spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

604 800 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia się, bez ponoszenia dodatkowych opłat związanych z remontem to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł49 m² 50,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, znajdującego się na 5. piętrze budynku z windą na os. Bolesława Śmiałego. Jest to idealna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

829 000 zł59 m² 14 027,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje, 59,1 m2, jeżyce Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, bardzo dobrze wykończone mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na nowym osiedlu z 2020 roku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Stare Miasto,Poznań

573 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kobylepole,Poznań

4 500 zł73 m² 62,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament na wynajem prestiżowy adres: stara Warzelnia, ul. Majakowskiego 309a Dwupoziomowy apartament o powierzchni 72,5 m2 składający się z dwóch pokoi, w tym na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojskowa

Grunwald,Poznań

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Wojskowej 7 w apartamentowcu z 2015 roku. 2-bedroom apartment for rent in apartment building, fully furnished. Wojskowa street number 7 next to City Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

850 000 zł62 m² 13 602,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 62,49 m2 na Osiedlu Park Podolany. Nieruchomość położona jest przy ulicy Jasielskiej w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smoluchowskiego

Grunwald,Poznań

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja i ogólne informacje: smoluchowskiego 22, 2 piętro, niski blok, 100 metrów do centrum fitness Olymp, 300 metrów do Uniwersytetu Medycznego (wydział Nauk o Zdrowiu). Okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

699 000 zł57 m² 12 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Sprzedam przytulne mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu przy ulicy Wagrowskiej w Poznaniu. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze i ma powierzchnię 57m2. Rozkład pomieszczeń sprawia , że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszyńska

Grunwald,Poznań

445 000 zł50 m² 8 971,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Gwarantujemy bezpieczną transakcja Z pośrednikiem! Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Bolesława Chrobrego

Bolesława Chrobrego,Poznań

1 100 zł21 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie kontakt telefoniczny. - oferuję pokój dwuosobowy w mieszkaniu, znajdującym się na drugim piętrze wysokiego bloku z windą, znajdującego się na osiedlu Bolesława Chrobrego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poplińskich

Wilda,Poznań

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia unikalne trzy pokojowe mieszkanie na ul. Poplińskich. Ta ulica na poznańskiej Wildzie cieszy się lokalną renomą. Dużo zieleni, jednokierunkowy ruch samochodowy, ograniczona liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 350 zł43 m² 54,78 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania usytuowanego w ścisłym centrum Poznania przy ul.Libelta. Przy budynku znajduje się Biedronka , 100 metrów do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

569 000 zł50 m² 11 425,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49,8 m2, położonego na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jeżyce,Poznań

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż rewelacyjny gotowiec inwestycyjny w perfekcyjnej lokalizacji w centrum miasta na Jeżycach przy ul. Dąbrowskiego w bardzo dobrze utrzymanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saperska

Wilda,Poznań

1 999 zł51 m² 39,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem ładne, funkcjonalnie i gustownie urządzone mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy na poznańskiej Wildzie - przy ul. Saperskiej. Na 51 metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Daleka

Górczyn,Poznań

1 799 zł30 m² 59,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktową kawalerkę po zakończonej w 2019r. całkowitej metamorfozie. Mieszkanie o powierzchni 29mkw zlokalizowane w niskim bloku w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Górczynek,Poznań

949 000 zł84 m² 11 258,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż rewelacyjny gotowiec inwestycyjny w perfekcyjnej lokalizacji w centrum miasta na Poznańskim Górczynie przy ul. Głogowskiej w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Łazarz,Poznań

1 250 zł20 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mikrokawalerkę po kapitalnym remoncie w [w 2022r. wszystkie meble oraz sprzęty nowe], znajdującą się z w bardzo klimatycznym miejscu - przy ul. Kolejowej w Poznaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Nowe Miasto,Poznań

2 299 zł51 m² 45,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem komfortowe, klimatyzowane mieszkanie dwupokojowe z przestronnym tarasem. Czytelny układ - pokój dzienny częściowo oddzielony od aneksu kuchennego, sypialnia , łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciech

Święty Wojciech,Poznań

615 000 zł40 m² 15 298 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo! Biuro rs invest house oferuje przepięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 40,20 m2 w samym sercu Poznania. Nieruchomość położona jest przy ulicy Świętego Wojciecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Kosmonautów,Poznań

420 000 zł40 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Komfortowe, wykończone, gotowe do wprowadzenia! Powierzchnia w księdze wieczystej to 39,9 m. kw. z czego 1,8 m. kw. stanowi przynależna piwnica. Mieszkanie położone na osiedlu Kosmonautów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Zwierzyniecka

Jeżyce,Poznań

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Poznań - centrum miasta, rejon ul. Zwierzynieckiej. Kawalerka o pow. 27 m2, położona na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z windą i ochroną (monitoring). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Zawady,Poznań

2 299 zł38 m² 60,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe, kompaktowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem. Czytelny układ - pokój dzienny częściowo oddzielony od aneksu kuchennego [system drzwi przesuwnych] , sypialnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Umińskiego

Wilda,Poznań

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem. dla 1 lub 2 osób. Osiedle zamknięte. Miejsca parkingowe w podziemiach. Pomieszczenie na rowery. Wyposażona w pralkę, lodówkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

3 490 zł62 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Bardzo jasne,nowoczesne 3pok/62m2 w Willi Miejskiej z balkonem ,miejscem parkingowym, grillem, blisko Parku Cytadela do wynajęcia. Polecam bardzo fajne urządzone (lub nie) 3 pokojowe mieszkanie na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij