dowolna

Luksusowe mieszkania Poznań - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

466 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

466 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stefana Batorego

Stefana Batorego,Poznań

2 400 zł52 m² 46,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Arkei Nieruchomości poleca na wynajem piękne mieszkanie 2 pokojowe z kominkiem na os. Stefana Batorego w Poznaniu Mieszkanie wolne od zaraz. Brak opłaty dla biura. Opis mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Polan

Polan,Poznań

1 699 zł50 m² 33,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, bardzo funkcjonalne i ustawne mieszkanie dwupokojowe, położone w cichej i spokojnej okolicy na zielonych Ratajach - os.Polan - -przy terenach zielonych parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

949 000 zł109 m² 8 706,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Polecam na sprzedaż klimatyczny i gustownie urządzony apartament położony w spokojnej i zielonej okolicy parku Żurawiniec - na osiedlu Willi Miejskich przy ul. Błażeja 12. Na prawie 110.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Strzeszyn,Poznań

3 400 zł63 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie 2 pokoje, 63 m2, strzeszyn Oferujemy Państwu na wynajem wyjątkowe, nowoczesne, niezwykle jasne i bardzo dobrze wykończone mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się przy ul. Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawrzyniaka

Jeżyce,Poznań

1 899 zł42 m² 45,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem kompaktowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w centrum Poznania, przy ul. Wawrzyniaka, niespełna 200 metrów od Rynku Jeżyckiego. Mieszkanie w układzie przejściowym! po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spławie

Szczepankowo,Poznań

1 700 zł39 m² 43,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Informacje o nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 39 m położone na drugim piętrze w budynku trzykondygnacyjnym. W skład mieszkania wchodzi salon z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

797 000 zł60 m² 13 283,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaje prywatnie. Gotowy do wprowadzenia kompletnie wyremontowany elegancki 3 pokojowy apartament o powierzchni 60 mkw zaprojektowany w stylu Mid Century Modern. W fenomenalnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł39 m² 12 538,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39m2, usytuowanego na piątym piętrze pięciopiętrowego budynku, zlokalizowanego przy ulicy Stefanii Wołynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Głogowska

Łazarz,Poznań

899 000 zł117 m² 7 656,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji Poznania? Chcesz dobrze ulokować pieniądze lub mieć idealną nieruchomość dla siebie i swojej rodziny? Z wielką przyjemnością mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niemena

Rataje,Poznań

499 900 zł42 m² 11 970,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko do końca czerwca bez podatku pcc oraz prowizji to oszczędność kilkunastu tysięcy złotych! Sprzedaję prywatnie i bez prowizji, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,76 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Łacina,Poznań

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta tylko u nas To rzeczywiste zdjęcia już gotowego do zakupu mieszkania, to nie są wizualizacje. Gotowe do zamieszkania lub zakupu pod inwestycję. Zalety tej oferty: -doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerzawska

Marcelin,Poznań

950 000 zł92 m² 10 361 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe o pow. 91,69m2 położone na Marcelinie przy ul. Świerzawskiej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą z 2015r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwald

Grunwald,Poznań

2 490 zł38 m² 65,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, całkowicie wyremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Blisko kingcross, Lidl i inne sklepy. Świetnie skomunikowane 3 min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niegolewskich

Grunwald,Poznań

780 000 zł98 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Gorąco polecam Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie poddaszowe na łazarzu z widokiem na nasz piękny (z góry:) Poznań. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. `Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania 2 pokojowego dostępną tylko w fms nieruchomości Dwupokojowy lokal znajduje się w świeżo oddanej inwestycji Apartamenty Esencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Prądzyńskiego

Wilda,Poznań

1 300 000 zł110 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Polecam atrakcyjny apartament / mieszkanie o powierzchni 110,0 m2, który znajduje się w całkowicie odnowionej, zrewitalizowanej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Wildy. Jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemena

Łacina,Poznań

569 000 zł42 m² 13 547,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Biskupińska

Strzeszyn,Poznań

420 000 zł45 m² 9 417,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Znacząca obniżka ceny. Sprzedam lokal mieszkalny o powierzchni 44; 6m wraz z piwnicą 8 m i z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym o pow. 16 m pełniącym obecnie funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagórze

Ostrów Tumski,Poznań

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

! rezerwacja! okazja cenowa tylko do końca miesiąca! Polecamy na wynajem, do pierwszego zasiedlenia > nowy, komfortowy i bardzo funkcjonalny apartament położony w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lecha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie o pow. 49 m2, na 15 piętrze 16-piętrowego bloku na os. Lecha z niesamowitym widokiem na panoramę Poznania. Mieszkanie 2 pokojowe, z niezależną i jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, Jeżyce

Jeżyce,Poznań

560 000 zł36 m² 15 712,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w centrum Jeżyc w nowym apartamentowcu. Mieszkanie o powierzchni 35,64m usytuowane jest na 3 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

520 000 zł47 m² 11 063,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Super fajne i komfortowe 2pok/47m2 z ogródkiem,miejscem postojowym oraz komórką lokatorską, naramowice, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze 3 kondygnacyjnego małego nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jeżyce,Poznań

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego apartamentu na wynajem w samym centrum miasta Poznania. Jest to oferta skierowana do osób ceniących komfort oraz wygodę z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piątkowo ul. Mateckiego Do wynajęcia bardzo ładna, wygodna kawalerka z dużym tarasem. Mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na I piętrze 5-kondygnacyjnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

849 000 zł56 m² 15 160,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 56 m2 w bezpośrednim centrum - Mielżyńskiego na parterze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Przez miesięcznik Forbes kamienica została uznana za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Piątkowo,Poznań

460 000 zł49 m² 9 330,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe wyremontowane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie 49,3mkw. Układ mieszkania: -2 niezależnie pokoje -kuchnia -łazienka z wanną -wc -korytarz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

2 200 zł44 m² 50,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ rezerwacja + Szanowni Państwo, polecam Państwu serdecznie zadbane, odświeżone i przytulne 2 pok. mieszkanie na os. Piastowskim. Mieszkanie w głębi osiedla, w cichym i ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łebska

Smochowice,Poznań

439 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczne mieszkanie z możliwością zbudowania antresoli Szukasz swojego miejsca do wygodnego życia? Jesteś wymagający i lubisz naturalne wnętrza? Szukasz wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Miasteczku

Rataje,Poznań

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ rezerwacja + Polecam serdecznie komfortowe, nowoczesne i bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie świetnie umeblowane i wyposażone! Lokal jest usytuowany w kompleksie Tarasy Warty przy Rondzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

2 850 zł48 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu bardzo fajne i funkcjonalne mieszkanie na parterze niskiego bloku na os. Armii Krajowej w Poznaniu. Mieszkanie 47,5 m2, po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Lecha

Nowe Miasto,Poznań

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polanka

Rataje,Poznań

2 200 zł38 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie, wyposażone i urządzone w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane, ze swobodnym widokiem z dużego balkonu. Mieszkanie jasne, słoneczne. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

549 000 zł54 m² 10 261,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Przedstawiamy Państwu zadbane trzy pokojowe mieszkanie znajdujące się na Poznańskich Naramowicach! Blok mieszkalny został wybudowany i oddany do użytku w 2003 roku. Naramowice, na których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Malta,Poznań

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

+ + mieszkanie zarezerwowane + + Szanowni Państwo, polecam serdecznie na wynajem całkowicie nowe, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z tarasem 10 m kw.! w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Murawie

Stare Miasto,Poznań

420 000 zł42 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękne, niestandardowe mieszkanie z klimatem na poznańskich Starych Winogradach. Mieszkanie położone jest na parterze, niskiego budynku, na kameralnym, zadbanym osiedlu z końca lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pamiątkowa

Wilda,Poznań

428 000 zł36 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zablokowane Mamy przyjemność zaproponować Państwu przytulną kawalerkę usytuowaną w dogodnej lokalizacji, tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Spychalskiego

Wilda,Poznań

929 000 zł107 m² 8 698,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 106,8 m2 przerobione pod kątem inwestycyjnym na 5 niezależnych kawalerek. Nieruchomość znajduje się w przyziemiu zrewitalizowanej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

659 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szukasz przestronnego, stylowo i nowocześnie urządzonego mieszkania w spokojnej i przyjaznej okolicy? Poranna, świeżo palona kawa i dobra książka czytana na balkonie, każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Winogrady,Poznań

499 900 zł31 m² 16 125,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe do wprowadzenia Designersko urządzone + balkon 6m2 Szukasz nowego, designersko w pełni urządzonego, gotowego do zamieszkania, 2-pokojowego mieszkania na Winogradach Tarasy Wilczak ? jeśli chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Wilda,Poznań

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czy poszukujesz mieszkania w samym sercu Poznania? Tętniącego życiem centrum, w pobliżu Nowego Rynku, dworca kolejowego i autobusowego, starego Browaru, międzynarodowych Targów.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij