dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Naramowice

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

456 000 zł43 m² 10 604,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

597 578 zł59 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14.12 - BIURO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

592 156 zł54 m² 10 988,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14 grudnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

680 000 zł62 m² 10 999,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy wyjątkową okazję do zakupu komfortowego, 3-pokojowego mieszkania w nowoczesnym osiedlu ( 2020r.) na ul. Karpia w dzielnicy Naramowice. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

487 117 zł41 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14 grudnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

441 845 zł41 m² 10 768,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc Zakup odo dewelopera wyjątkowa okazja- rabat 30 000 zł! 3 pokoje w cenie 2! Mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach! Blisko Uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

597 578 zł59 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy naramowice/winogrady w Poznaniu. Wyjątkowo w najbliższą niedzielę 14 grudnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 897,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

436 000 zł41 m² 10 634,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Naramowice,Poznań

2 000 zł47 m² 42,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* najem okazjonalny ** umowa min. DO 30.09.2026 *** NAJEMCY BEZ ZWIERZĄT DOSTĘPNE OD ZARAZ M I E S Z K A N I E Polecam do wynajęcia przestronne, jasne i w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Poznań

Naramowice,Poznań

306 500 zł26 m² 11 788,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klasyczna kawalerka z balkonem, położona na I piętrze w budynku o niskiej zabudowie z windą. Mieszkanie ma duże panoramiczne okno, które zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

569 000 zł54 m² 10 556,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż świetne 3 pokoje narożnikowe doświetlone i ustawne z 2 balkonami mieszkanie na poznańskich Naramowicach Doskonała lokalizacja - tramwaj - autobus Zakup od dewelopera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

627 800 zł61 m² 10 291,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

3 299 zł94 m² 35,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 94m , zlokalizowanego przy ulicy Rubież w Poznaniu. Mieszkanie znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

446 800 zł41 m² 10 921,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc 2 pokoje z balkonem zlokalizowana na poznańskich Naramowicach.! lokal usytuowany w kameralnej części osiedla. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie ponad 100 m2 teras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Naramowice,Poznań

860 000 zł74 m² 11 686,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Chcesz wprowadzić się jeszcze w tym roku? To mieszkanie ma już położone gładzie i sufit typu slim - wystarczy nadać mu Twój styl! Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uniknąć kurzu, hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

529 000 zł42 m² 12 447,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

723 700 zł61 m² 11 918,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem w zielonej i spokojnej części Poznania. PCC 0% prowizja 0% Mieszkanie idealnie sprawdzi się jako pierwsze własne lokum, zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Naramowice,Poznań

540 674 zł55 m² 9 830,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55m2 + balkon od strony zachodniej. Klasyczny układ mieszkania z 2 sypialniami i salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie ma dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

612 090 zł45 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, mieszkanie idealne dla rodziny wykonane w bardzo wysokim standardzie.! kupujący nie płaci pcc, ani prowizji! Najważniejsze informacje: *budynek wykonany w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

2 000 zł28 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia 28,5 m2 - kawalerka. Naramowice - Jasna Rola. Mieszkanie gotowe do zamieszkania- idealne dla jednej lub dwóch osób. W pełni umeblowane, wyposażone w lodówkę, kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Naramowice,Poznań

395 760 zł29 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka o pow. 29,10 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Idealne dla/pod: > studenta, singla > pary na start >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

610 740 zł45 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam na sprzedaż, mieszkanie idealne dla rodziny wykonane w bardzo wysokim standardzie.! kupujący nie płaci pcc, ani prowizji! Najważniejsze informacje: *budynek wykonany w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hawelańska

Naramowice,Poznań

746 500 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

300 900 zł27 m² 11 026 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! przedstawiam na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru już w I kwartale 2026 roku! pcc 0% prowizja 0% Chcesz się wprowadzić do swojego wymarzonego mieszkania już na wiosnę? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

573 000 zł44 m² 13 022,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej na poznańskich Naramowicach. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 267 500 zł86 m² 14 795,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

! przedstawiam na sprzedaż apartament z widokiem na panoramę miasta! pcc 0% prowizja 0% Chcesz się wprowadzić do swojego wymarzonego mieszkania już na wiosnę? Świetnie trafiłeś! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Naramowice,Poznań

327 900 zł28 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 1 pokojowego mieszkania w Poznaniu Lokalizacja Naramowice, to doskonale miejsce, jeśli cenisz sobie bliskość przyrody i dostęp do miejskich udogodnień. Zakola Warty, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dalemińska

Naramowice,Poznań

2 400 zł56 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz lokum z pięknym tarasem? Pragniesz zamieszkać w spokojnej okolicy? bingo! Serdecznie polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w samym sercu zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

456 100 zł43 m² 10 646,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

443 400 zł40 m² 11 085 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

627 800 zł61 m² 10 291,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

502 900 zł48 m² 10 574 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

460 600 zł41 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

438 000 zł38 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Najlepsza okazja - Tanie 2 pokoje - nie czekaj! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rubież

Naramowice,Poznań

850 000 zł69 m² 12 265,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, wygodne mieszkanie z tarasem w doskonałej lokalizacji na Naramowicach, ul .Rubież. Podstawowe informacje: - 69,30m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym (27,4m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Wilczy Młyn,Poznań

900 zł13 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jednoosobowy pokój do wynajęcia od zaraz. Pokój w domku jednorodzinnym znajdującym się na osiedlu Wilczy Młyn pokój jest umeblowany dostęp do aneksu kuchennego lodówka płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

314 800 zł26 m² 11 951,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 595 000 zł200 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie 199 m z 4 balkonami Naramowice, ul. Naramowicka 176 Przestronne i jasne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2007 roku, położone na 3. i 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

691 497 zł68 m² 10 244,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie - trzy sypialnie i przestronny salon z aneksem kuchennym zapewniają komfort dla rodziny lub osób pracujących zdalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym