dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Naramowice

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

494 785 zł60 m² 8 274 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >cena promocyjna!<> >promocja ograniczona czasowo< pracujemy 7 dni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

587 248 zł74 m² 7 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

467 482 zł53 m² 8 874 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

338 076 zł29 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opis Sprzedam funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe z tarasem na prędko rozwijającej się dzielnicy Naramowice. Wokół nowoczesnego osiedla znajdują liczne sklepy, piekarnia, siłownia, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

345 045 zł34 m² 10 092 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocja ograniczona czasowo! Cena katalogowa zestawu 396 604,00 zł< umowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

428 820 zł47 m² 9 178,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

636 444 zł85 m² 7 492 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami. Idealne dla rodziny lub na wynajem (możliwy podział na dwa mieszkania). Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

554 387 zł68 m² 8 178 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

378 500 zł38 m² 9 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Naramowicach przy ul. Błażeja. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

594 188 zł76 m² 7 786,51 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

459 000 zł66 m² 6 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam do kupna 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze w niskim, 2-piętrowym budynku. Jest bardzo funkcjonalne, o wielkości odpowiedniej zarówno dla rodziny, jak i idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Naramowice

Naramowice,Poznań

467 207 zł61 m² 7 698,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

455 097 zł55 m² 8 277,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Naramowice,Poznań

475 648 zł55 m² 8 621,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

332 086 zł33 m² 10 027 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Zależy Ci na swobodnym dostępie do komunikacji ale marzysz o ciszy za oknem? A do tego uwielbiasz pić poranną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasna Rola

Naramowice,Poznań

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja - Słoneczne mieszkanie z 2017 roku odświeżone i wyremontowane - jak nowe! - - Świetnie zlokalizowane - okna z widokiem na rezerwat Żurawiniec, wyjście z dziedzińca na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Naramowice,Poznań

289 346 zł29 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

353 037 zł39 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 39,27 m2 na Naramowicach. Apartament znajduje się na parterze Ogród o powierzchni 18,64 m2 Powierzchnia: salon z aneksem kuchennym - 30,74 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Naramowice

Naramowice,Poznań

689 052 zł88 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88,34 m2 na Naramowicach. Dwa balkony od strony północnej po 3,43 m2. Apartament znajduje się na 3 piętrze. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Władysława Łokietka

Władysława Łokietka,Poznań

459 000 zł59 m² 7 766,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Dzień dobry, jeśli trafili Państwo na to ogłoszenie to oznacza, że szukają Państwo swojego nowego miejsca. To ważny moment w życiu, który wymaga wymiany informacji i indywidualnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Naramowice,Poznań

594 859 zł76 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,46 m2 na parterze z dwoma ogrodami na Naramowicach. Ogród od strony wschodniej o powierzchni 31,10 m2 i ogród od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

450 200 zł55 m² 8 256,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Naramowice,Poznań

302 539 zł29 m² 10 266 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

397 488 zł41 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku pcc! Wynagrodzenie biura pokrywa Właściciel. Serdecznie zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na poznańskich Naramowicach. Lokal znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe i przestronne 2 pok/48m2 z balkonem oraz komórką lokatorską 2m2, naramowice, poznań. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze niskiego, 4 piętrowego bloku z 2015 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Naramowice,Poznań

320 358 zł32 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja! Mieszkanie 2-pokojowe - Idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

535 000 zł57 m² 9 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pok. 57 m2 z loggią oraz miejscem parkingowym, naramowice, poznań. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 5 kondygnacyjnego, nowoczesnego bloku z windą. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

290 000 zł36 m² 8 055 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Polecam serdecznie dużą, wygodną i urządzoną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Naramowickiej, kilka minut od przystanku tramwajowego. Mieszkanie o pow. 36 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

297 508 zł29 m² 10 406 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nieruchomość położoną blisko terenów zielonych, ale dobrze skomunikowaną z centrum Poznania - Naramowice. Klasyczna kawalerka z tarasem i ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

299 254 zł29 m² 10 266 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

1 599 990 zł167 m² 9 580,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam na sprzedaż bardzo duże mieszkanie na osiedlu willi miejskich na poznańskich Naramowicach w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Żurawiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnucha

Naramowice,Poznań

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy w II kwartale 2023 roku. Sprzedaż na podstawie cesji praw do umowy przedwstępnej przeniesienia własności (do wykonania od razu) Zakup tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielawy

Naramowice,Poznań

331 793 zł35 m² 9 548 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z tarasem 4,5m2 z ogrodem. Gotowe w tym roku. Mieszkanie jest częścią spokojnego osiedla, dobrze skomunikowanego z Centrum Poznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Naramowice

Naramowice,Poznań

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4 pok/86 m2 z dwoma balkonami, naramowice, poznań. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze niskiego apartamentowca na zamkniętym osiedlu. W skład mieszkanie wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Naramowice,Poznań

344 608 zł39 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę z opcją wydzielenia drugiego pokoju. Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Serdecznie polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 z wielkim potencjałem mieszkalnym oraz inwestycyjnym! Idealne na pierwsze, wymarzone M lub pod inwestycję typu wynajem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

439 000 zł49 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na Naramowicach Jakie? - Dwa pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Wielkość! 49,2 m Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt agd. W łazience z wc znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błażeja

Naramowice,Poznań

450 000 zł49 m² 9 183 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam Państwu serdecznie ładne 2 pok. mieszkanie z ogródkiem na ul. Błażeja, blisko rezerwatu Żurawiniec, a jednocześnie raptem 250 m od tramwaju. Układ idealny dla singla, pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

455 505 zł59 m² 7 698 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006