dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Naramowice

211 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

211 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

576 500 zł59 m² 9 787,77 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! super Rabat! Stara cena: 672 696,90zł Nowa cena: 576499,67zł Nowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem - idealne dla osób ceniących komfort i przestrzeń Szukasz miejsca, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

462 400 zł43 m² 10 644,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 388 243 zł155 m² 8 934,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

! hot oferta! stara cena 1 511 692,02zł! nowa cena 1 388 242,51zł Wyjątkowe 5 pokojowe mieszkanie 155 m przestrzeń, która daje możliwości. Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

1 950 zł34 m² 57,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedmiotem najmu jest bardzo funkcjonalna kawalerka o powierzchni użytkowej 34,2 m2, położona na 4 piętrze (z windą) w nowszym budynku mieszkalnym, przy ul. Naramowickiej 45 w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Naramowice,Poznań

2 100 zł37 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań, stare Miasto, naramowice Mieszkanie na wynajem Naramowice 37,2 m nowsze budownictwo z 2001r. Polecam do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 37,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Naramowice,Poznań

439 000 zł35 m² 12 662,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez pcc 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem - komfort, kameralność i świetny dojazd w jednym miejscu Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolka

Naramowice,Poznań

635 000 zł59 m² 10 762,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Poznań, ul. Bolka - 59 m , 2 pokoje, duży balkon 12 m Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m , zlokalizowane na 4. piętrze budynku z windą przy ul. Bolka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

561 000 zł54 m² 10 410,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 53,89 m | 1 piętro | Naramowicka Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu. Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Metraż: 53,89 m Układ: 3 pokoje.