dowolna

Mieszkania Poznań Nowe Miasto

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

2 500 zł37,20 m² 67,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe 37,2 m - ul. Główna 33, poznań (nowe Miasto) Do wynajęcia stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 375 zł40 m² 11 534,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł65 m² 8 615,38 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Rezerwacja Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 15 piętrze (przedostatnim) w wysokim 16 piętrowym bloku z cegły na os. Orła Białego na poznańskich Ratajach. Na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w dobrze skomunikowanej części Poznania przy ul. Wagrowskiej, w sąsiedztwie ronda Żegrze. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 280 zł69 m² 11 380,87 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m + przestronna loggia 7,90 m , położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł28 m² 15 321,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł49,30 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Warszawska 91, poznań-Nowe Miasto Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie: salon z aneksem kuchennym + 2.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł55 m² 8 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Willa miejska | 55 m? | Osiedle Warszawskie | I piętro | garaż | do remontu Na sprzedaż lokal mieszkalny w willi miejskiej - 50% udziałów w nieruchomości, użytkowanych jak samodzielny.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł41,06 m² 12 664,39 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Nowoczesna kawalerka 41 m | ostatnie piętro | miejsce w hali garażowej w cenie Szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł55 m² 10 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania otoczonego mnóstwem terenów zielonych w cichej okolicy? Cenisz sobie futurystyczny styl oraz poszukujesz nieruchomości do zamieszkania od zaraz? bingo! Dzisiaj mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,59 m² 13 087,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł50,83 m² 11 981,11 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Poznań, ul. Bielerzawska Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,83 m , zlokalizowane na 1. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 620 zł42,56 m² 11 057,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż Bezpośrednio! Brak Prowizji! > 2 -pokojowe mieszkania 42,56 m2 w cenie 470 000 zł o > Dwupoziomowy garaż podziemny z miejscami parkingowymi, komórkami lokatorskimi oraz stojakami.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł54,30 m² 34,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dobrze doświetlone, o funkcjonalnym rozkładzie, położone w niski bloku z windą, na Os. Przemysława (rataje). Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwa pokoje z oddzielną kuchnią. Z salonu wyjście na duży zadaszony balkon. Mieszkanie umeblowane. Na wyposażeniu pralka oraz niezbędny sprzęt agd (nie ma zmywarki).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 800 zł66 m² 10 981,82 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 66m2 +duży balkon 6,58m2 położony na VII piętrze od strony południowo-wschodniej w nowoczesnym budynku z windą. Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł84,20 m² 9 489,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Polecam do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,2m2 usytuowane na wysokim parterze niskiego bloku z 1993 roku. Lokal znajduję się na Os. Przemysława, w pobliżu użytku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł24 m² 11 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż kawalerkę położoną na wysokim parterze w niskim bloku przy ul Głuszyna na poznańskiej Starołęce. Na powierzchnię 24,4m2 składają się: - ustawny pokój - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

404 300 zł31,10 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Doskonała okazja na kawalerkę 31 m2 z balkonem od strony południowej! Kredyt z nami? Dorzucamy rok ubezpieczenia nieruchomości za darmo. ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł24 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka do remontu Poznań, nowe miasto ul Gluszyna Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24 m , położona w doskonałej lokalizacji Poznań, nowe Miasto. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,80 m² 10 840,16 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 14. piętrze w bloku z dwiema windami na Osiedlu Tysiąclecia. Układ pomieszczeń 48,8 m - 2 niezależne, ustawne pokoje (jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bnińska

Nowe Miasto,Poznań

2 500 zł46 m² 53,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania w centrum, ale jednocześnie z bliskością terenów zielonych? Marzy Ci się ciche mieszkanie z pięknym tarasem na którym możesz wypić poranną kawę? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żelazna

Nowe Miasto,Poznań

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 25 m na ul. Żelaznej - Nowe Miasto! Szukasz przytulnego, zadbanego mieszkania w dobrej lokalizacji? Oferuję kawalerkę o powierzchni 25 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Poznań

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ptak nieruchomości 30 lat doświadczenia Bezpieczny wynajem, sprawdzony standard i podejście, które naprawdę działa. Poznań | głuszyna | 2 pokoje 2 pokoje + osobna kuchnia | 50 m | duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Nowe Miasto,Poznań

515 000 zł49 m² 10 510,20 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie - Osiedle Powstań Narodowych, poznań Do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na 14. piętrze wieżowca o powierzchni 49 m + piwnica. Mieszkanie posiada balkon, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Nowe Miasto,Poznań

676 797 zł71 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 4 pokojowe z balkonem o powierzchni 70,1m2 + balkon 4,5m2. Mieszkanie ma funkcjonalny układ, który umożliwia wiele aranżacji. Salon z aneksem kuchennym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

785 000 zł70 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - zyskaj więcej już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera i pełne wsparcie na każdym etapie zakupu. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

785 000 zł70 m² 11 214,30 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta limitowana - ostatnie mieszkania dwupokojowe! Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz tysiące złotych już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Poznań

796 000 zł70 m² 11 371,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i bez podatku pcc - oszczędzasz już na starcie! Bezpieczna transakcja bezpośrednio od dewelopera. Maksimum korzyści. Promocja cenowa - nie przegap! Idealny moment na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł63 m² 8 728,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Wygodne mieszkanie, piękny widok, 3 pokoje, os. Rusa, rataje, poznań. Wgn Poznań Krauthofera oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie, które będzie idealnym miejsce do życia przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starołęcka

Nowe Miasto,Poznań

549 000 zł38 m² 14 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne 2 pokojowe mieszkanie nad Wartą , na poznańskim Nowym Mieście , przy ul. Starołęckiej o powierzchni 38.20 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Nowe Miasto,Poznań

796 000 zł70 m² 11 371,40 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Nowe Miasto,Poznań

355 000 zł37 m² 9 620,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Jasne mieszkanie, 2 pokoje z balkonem, poznań, głuszyna. Wgn Poznań Krauthofera oferuje do sprzedaży słoneczne mieszkanie 2-pokojowe położone w południowo-wschodniej części Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Nowe Miasto,Poznań

715 000 zł74 m² 9 662,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - oszczędź też na pcc! Ostatnie wolne lokale w nowoczesnej inwestycji na Ratajach w Poznaniu - odbiór kluczy już w maju! Dlaczego warto? Szybki odbiór -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Milczańska

Nowe Miasto,Poznań

890 000 zł70 m² 12 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie, po remoncie w 2025 roku, klimatyzacja, ul. Milczańska Sprzedam lub zamienię na większe mieszkanie/dom (z dopłatą z mojej strony) komfortowe mieszkanie 3-pokojowe na.