dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 397 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 397 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rataje,Poznań

334 038 zł36 m² 9 225,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! aktualne zdjęcia Z inwestycji! cena do negocjacji! blisko rondo żegrze! linia tramwajowa! dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Naramowice

Naramowice,Poznań

664 401 zł88 m² 7 574,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami na Naramowicach. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grunwald,Poznań

499 700 zł64 m² 7 800,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! ukończenie budowy marzec 2022! gotowe W marcu 2022! blisko głogowskiej! blisko pętli tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

528 654 zł76 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkane + miejsce parkingowe! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

585 000 zł74 m² 7 875,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

337 986 zł37 m² 9 025 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 2-pokojowe mieszkanie na Ratajach zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura - sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żurawiniec,Poznań

345 303 zł37 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! rabaty! cena do negocjacji! dwa pokoje! naramowice! balkon! wykończenie pod klucz! metraż całkowity :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

345 224 zł22 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży developera poleca lokale inwestycyjne w ścisłym centrum Poznania: miniapartamenty z aneksem kuchennym i łazienką o powierzchni od 16 do 27mkw. Lokale wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Żurawiniec,Poznań

422 820 zł49 m² 8 675,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! rabaty! cena do negocjacji! możliwośc wydzielenia oddzielnej kuchni! trzy pokoje! naramowice! balkon!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowska

Jeżyce,Poznań

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji dla biura!. Nowy, stylowy dwupoziomowy apartament o powierzchni 44m2 zlokalizowany w centrum miasta w sąsiedztwie Uniwersytetu Medycznego i Targów Poznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Naramowice,Poznań

340 000 zł42 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, poznań, ul. Sarmacka. Oferujemy Państwu do sprzedaży wygodne, całkowicie rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Sarmackiej w Poznaniu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Wilda,Poznań

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu kawalerkę, z wydzieloną przestrzenią do spania, zlokalizowaną na I piętrze w nowo powstałej inwestycji atanera przy ulicy Różanej. Powierzchnia mieszkania to 30m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Winogrady,Poznań

426 330 zł48 m² 8 962,16 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! cena do negocjacji! blisko rondo żegrze! linia tramwajowa! możliwość oddzielnej kuchni! trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Żurawiniec,Poznań

435 716 zł51 m² 8 612,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! dwa miejsca postojowe gratis! ubezpieczenie mieszkania gratis! smart home gratis! promocja cenowa!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żegrze

Rataje,Poznań

345 644 zł37 m² 9 229,48 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! zakup bezpośrednio od dewelopera! pomoc W uzyskaniu kredytu! dwa miejsca postojowe gratis! ubezpieczenie mieszkania gratis! smart home gratis! promocja cenowa! rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Poznań

Stare Miasto,Poznań

301 380 zł18 m² 16 550,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż nowego projektu realizowanego w samym sercu Poznania. 2 min do Starego Rynku. 1 min od muzeum narodowego w Poznaniu. Zabytkowa kamienica z nowopowstałą częścią. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

373 807 zł43 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie mieszkania od kawalerek do dużych 4-pokojowych mieszkań. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w bliskiej okolicy, szybki dojazd tramwajem do centrum miasta już wkrótce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malta

Malta,Poznań

330 476 zł32 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie od dewelopera - kawalerka w zrealizowanej właśnie inwestycji w pobliżu jeziora Malta. Mieszkanie w Poznaniu gotowe do odbioru! Na całkowity metraż składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Naramowice

Naramowice,Poznań

578 380 zł90 m² 6 426,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Funkcjonalne i przestronne mieszkanie - aż 90 m2 z 3 balkonami. Lokalizacja -15 min od ścisłego Centrum Poznania, przystanek autobusowy. Okolica spokojna - idealne rozwiązanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Poznań

Stare Miasto,Poznań

278 299 zł17 m² 16 604,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Naramowice

Naramowice,Poznań

396 922 zł45 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe w nowej inwestycji na Naramowicach. Mały metraż - wiele możliwości! Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Winogrady,Poznań

459 000 zł58 m² 7 969 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

********rezerwacja Polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni. Lokal znajduje się na 1 piętrze niskiego, ocieplonego bloku w pobliżu ul Słowiańskiej blisko Pestki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Naramowice

Naramowice,Poznań

264 023 zł27 m² 9 775 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę w nowej inwestycji na Naramowicach. Dogodna lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w bliskiej okolicy, szybki dojazd tramwajem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grunwald

Grunwald,Poznań

422 000 zł47 m² 9 048,03 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz". Miejsca postojowe - dodatkowo płatne. Termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. 27 Grudnia

Stare Miasto,Poznań

341 706 zł21 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup tylko za gotówkę, cena zawiera 23% vat Możliwość zwrotu podatku dla przedsiębiorców; nowa inwestycja w samym centrum Poznania, topowa lokalizacja! Kawalerki o metrażu: 17m2 - 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

504 259 zł72 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsca parkingowe! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

283 836 zł31 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortową kawalerkę na Ratajach zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura w okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. 27 Grudnia

Stare Miasto,Poznań

358 500 zł22 m² 16 295,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w samym centrum Poznania, topowa lokalizacja! Kawalerki o metrażu: 17m2 - 33m2 Część mieszkań posiada balkony lub tarasy. Wykończenie pod klucz: 3 opcje wykończeniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Grunwald,Poznań

417 000 zł46 m² 8 981 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na Grunwaldzie. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Miejsca postojowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

354 849 zł21 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małeckiego

Łazarz,Poznań

694 820 zł71 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do zakupu wyjątkowe, unikalne, pełne naturalnego światła mieszkanie w przedwojennej kamienicy położonej przy ul. Antoniego Małeckiego (II piętro, front kamienicy). Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Piątkowo,Poznań

551 651 zł79 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowe osiedle! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Mieszkania + miejsce parkingowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malta

Malta,Poznań

465 626 zł59 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferuję ostatnie wolne mieszkanie 4-pok. w oddanej już inwestycji. Mieszkanie zlokalizowane jest w pobliżu Malty Funkcjonalny układ mieszkania, dający duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

341 067 zł21 m² 16 605 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Górczyn,Poznań

521 600 zł66 m² 7 904,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kameralne osiedle zamknięte. Doskonała komunikacja - 3 min do tramwaju. Liczne sklepy, szkoły, przedszkola w najbliższej okolicy. Funkcjonalny rozkład- 65,99m2 Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

375 000 zł57 m² 6 546,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji 0% podatku pcc! wielkopolskie biuro sprzedaży mieszkań I domów deweloperskich! promocyjna cena tylko U nas do 31.01! MIESZKANIA GOTOWE DO ODBIORU! Kameralne osiedle zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Poznań

272 548 zł27 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca kawalerkę na Ratajach zakup bez pcc i prowizji blisko do tramwaju - szybki dojazd do centrum miasta pełna infrastruktura w okolicy - sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Dębiec,Poznań

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy. Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie znajdujące się w kompleksie red Park na poznańskim Dębcu. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Poznań

Stare Miasto,Poznań

341 706 zł21 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. 27 Grudnia