dowolna

Mieszkania pod klucz Poznań - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 403 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 403 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Podolany,Poznań

471 079 zł40 m² 11 756,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Lokalizacja Podolany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Winiarska

Winiary,Poznań

5 200 zł98 m² 52,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort i świetną lokalizację. Zaprojektowane z dbałością o detale, z wysokiej klasy materiałów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Janickiego

Jeżyce,Poznań

537 000 zł41 m² 13 097,60 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj W najmodniejszej dzielnicy poznania. Chcesz mieć wszędzie blisko? bliskość do centrum. A nawet nad jezioro! +opowiem CI O wszystkich mieszkaniach W inwestycji+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jeżyce,Poznań

785 791 zł64 m² 12 355,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z ogrodem w stanie deweloperskim w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

4 600 zł104 m² 460 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, przestronny apartament na nowoczesnym osiedlu Ekspozycja południowo-zachodnia | Klimatyzacja | Garaż | winogrady/naramowice | 2 min do tramwaju | Blisko Cytadeli Przestronny i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

468 972 zł40 m² 11 674,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy winogrady/naramowice w Poznaniu. Limitowana oferta z okazji black week! Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marcelińska

Ławica,Poznań

630 000 zł40 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na ostatnim, 9. piętrze w inwestycji Atanera przy ul. Marcelińskiej. Z przestronnego balkonu (5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

553 000 zł54 m² 10 240,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

>zamieszkaj w zielonej dzielnicy poznania.DO CENTRUM MIASTA 15 MINUT AUTEM ? +OPOWIEM CI O WSZYSTKICH MIESZKANIACH W INWESTYCJI+ Mieszkania bezpośrednio od dewelopera Nie płacisz PCC Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembertowska

Grunwald,Poznań

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Przedmiotem oferty najmu jest 2-pokojowe mieszkanie wykończone wysokim standardzie, w nowym budynku przy ul. Rembertowskiej na poznańskim Grunwaldzie. Lokal o powierzchni 47 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaroczyńskiego

Piątkowo,Poznań

570 000 zł49 m² 11 733,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 48,58 m2, 2 pokoje, piątkowo Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 48,58 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bułgarska

Grunwald,Poznań

499 000 zł39 m² 12 874,10 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki 38,76 m z dużym balkonem - loggią. Dodatkowo oferujemy miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Winiary

Winiary,Poznań

625 000 zł63 m² 9 968 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Świeżo po remoncie! 3-pokojowe mieszkanie 62,7 m2 na os. Winiary. Na sprzedaż oferujemy wyremontowane, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,7 m2, położone na 1. piętrze w wysokim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rataje,Poznań

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Dzisiaj mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży wyjątkowego, 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Winogrady,Poznań

505 400 zł41 m² 12 326,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! limitowana okazja! Nie czekaj, umówi się na prezentację!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rembertowska

Kopernika,Poznań

773 240 zł60 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkanie na nowym, wyjątkowym i kameralnym osiedlu - usytuowane bezpośrednio przy Parku Jasińskiego na poznańskim Grunwaldzie. Nie czekaj - umów się już dziś na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

587 900 zł51 m² 11 484,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! przedstawiam na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru już w I kwartale 2026 roku! pcc 0% prowizja 0% Chcesz się wprowadzić do swojego wymarzonego mieszkania już na wiosnę? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 48,5 m - centrum Poznania, ul. 23 Lutego Przytulne mieszkanie świeżo po remoncie, w pełni umeblowane (pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilda,Poznań

809 000 zł65 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 64,72 m , położone na I piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. (Masterm) przy zbiegu ulic fabrycznej/roboczej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

540 000 zł27 m² 19 773 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckiego apartamentu przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wybickiego

Wilda,Poznań

410 500 zł36 m² 11 530,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Dzień dobry, mam na imię i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 1-pokojowego o powierzchni 35,6 m , położonego na 2. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Naramowice,Poznań

440 500 zł41 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelecka

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł32 m² 58,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka/31,79m2/centrum/tramwaj/osobna kuchnia Witam, nazywam się i mam przyjemność zaprosić Państwa na prezentację mieszkania znajdującego się blisko ścisłego centrum Poznania na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Naramowice,Poznań

837 825 zł88 m² 9 520,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż rodzinny apartament o powierzchni niemal 88 m to doskonale zaprojektowana przestrzeń, łącząca funkcjonalność i komfort codziennego życia. Centralnym punktem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Rataje,Poznań

670 215 zł74 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Chcesz kupić gotowe mieszkanie od developera? Skorzystaj z okazji - zadzwoń - umów się na spotkanie. Mamy promocję na wybrane mieszkania i miejsca postojowe. Mieszkanie z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Piastowskie,Poznań

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferta bez posredników i bez prowizji. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na osiedlu Piastowskim 6, na poznańskich Ratajach nieopodal Centrum Handlowego Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Podolany,Poznań

550 000 zł37 m² 15 010,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! do 31.11.2025 r. kupisz to mieszkanie 20.000 zł taniej, w cenie 550.000 zł + 35.000 za MP M I E S Z K A N I E Zapraszam do kontaktu udostępnię wideo prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Św. Łazarz,Poznań

435 000 zł36 m² 12 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Bez prowizji dla kupującego! kamienica przechodzi remont w styczniu 2026 roku! Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 35,91 składające się z pomieszczenia z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Naramowice,Poznań

725 000 zł62 m² 11 788,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m zlokalizowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łazarz,Poznań

460 000 zł32 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowej do zamieszkania kawalerki na Łazarzu. Mieszkanie o powierzchni32m2 usytuowane na piątym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Katowicka

Malta,Poznań

1 029 000 zł69 m² 14 978,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrońskiego

Górczyn,Poznań

425 218 zł29 m² 14 800,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania: otwarta kuchnia - 6,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górki

Łazarz,Poznań

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt: drodzy Państwo, zapraszam dzisiaj do zapoznania się z moją nową ofertą wyjątkowego mieszkania położonego w nowoczesnym, kilkuletnim bloku z windą przy ul. Górki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

497 000 zł47 m² 10 574,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

R e Z E R W A C J A Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie położone na poznańskich Jeżycach. Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze 5-piętrowego bloku. P O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpia

Naramowice,Poznań

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na wynajem bardzo komfortowej, przestronnej kawalerki na spokojnym, nowym osiedlu niskiej zabudowy na Naramowicach, przy ul. Karpia. Nowoczesne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

520 000 zł27 m² 19 570,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Naramowicka

Naramowice,Poznań

643 000 zł61 m² 10 541 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jeżyce,Poznań

760 111 zł60 m² 12 668,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz idealnej perspektywy inwestycyjnej? Miejsca do życia? To nowoczesne mieszkanie z potencjałem. Paczkomat na osiedlu, life Services i Smart Home to technologie, które ułatwią życie Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Władysława Jagiełły,Poznań

549 000 zł48 m² 11 390 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta zarezerwowana Oferta dostępna tylko u mnie! Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 48,2 m2 położonego na os. Władysława Jagiełły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Górczyn,Poznań

559 982 zł44 m² 12 779,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przytulne mieszkanie z ogródkiem w dzielnicy, która zapewnia dostęp do zieleni i jednocześnie dobrą komunikację z centrum, oraz innymi częściami Poznania. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jeżyce,Poznań

810 000 zł47 m² 17 234 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 2 pokojowego mieszkania wykończonego w standardzie Premium. Mieszkanie o powierzchni 47m2, usytuowane na 3 piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 060 000 zł54 m² 19 669,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dzień dobry, nazywam się i zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą eleganckich apartamentów przy ulicy Półwiejskiej 47! Mamy przyjemność zaoferować Państwu dwa luksusowe apartamenty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij