dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Sołacz

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Wierzbakiem

Sołacz,Poznań

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz przytulnej nieruchomości w świetnej lokalizacji z rozwiniętą komunikacją miejską oraz bliskością terenów zielonych? A może chcesz bezpiecznie ulokować swoje środki? bingo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

319 000 zł30 m² 10 633,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Jeśli poszukujesz mieszkania w otoczeniu zieleni oraz terenów rekreacyjnych (blisko Parku Sołackiego oraz Cytadeli), jednocześnie zachowując bliskość do centrum miasta i kultowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu wyjątkową przestronną kawalerkę o powierzchni 37,20m2 w pobliżu Parku Sołackiego w Poznaniu (5 min spacerem do parku). Mieszkanie położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

320 000 zł28 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry! Mam na imię , jestem Specjalistą ds. Nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z ogromną chęcią przeprowadzę z Państwem cały proces sprzedaży bądź zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

425 000 zł52 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na Sołaczu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w niskim, ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie o powierzchni 51,52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sołacz,Poznań

2 000 zł47 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, umeblowane, o funkcjonalnym rozkładzie, w niskim bloku, przy ul. Nad Potokiem 27. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

365 000 zł44 m² 8 371,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Uwaga - dobra lokalizacja - mieszkanie z balkonem, otoczone zielenią - Jeżyce - Sołacz! 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,61 m2 (pokoje w układzie niezależnym) mieści się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

1 600 zł18 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zablokowane Mamy przyjemność zaproponować Państwu przytulną kawalerkę usytuowaną w dogodnej lokalizacji, tuż przy Uniwersytecie Przyrodniczym, z bardzo dobrym dostępem do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

1 500 zł34 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta skierowana do osób pracujących lub uczących się I jednocześnie pracujących (max 2 osoby - kwestia zwierzaków - każdy przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie) - do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonin

Sołacz,Poznań

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w bloku mieszkalnym. To idealne miejsce dla osób poszukujących wygody, spokoju i dogodnej lokalizacji niedaleko parku i uniwersytetu. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grudzieniec

Sołacz,Poznań

2 200 000 zł142 m² 15 503,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

0 zł prowizji dla kupującego podstawowe informacje Luksusowy, energooszczędny apartament, wykończony z materiałów najwyższej jakości, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sołacz,Poznań

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do najmu luksusowy apartament dla wymagającego Klienta, położony w willi miejskiej, w malowniczej lokalizacji na Sołaczu. Apartament o powierzchni 82 m2, na które składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Golęcin,Poznań

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego. *Przeznaczone dla niepalących studentów/absolwentów. *Mieszkanie jest suche, czyste, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

499 000 zł44 m² 11 213,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego położonego przy ul. Sokoła na poznańskim Sołaczu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

2 560 zł56 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niezależne 3pok.56m2 z balkonem, Sołacz, Poznań. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze wysokiego bloku z windą. W skład mieszkania wchodzą: - jasny pokój dzienny z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szydłowska

Sołacz,Poznań

350 000 zł37 m² 9 459,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Polecam do zakupu wyjątkową przestronną kawalerkę o powierzchni 37,20m2 w pobliżu Parku Sołackiego w Poznaniu (5 min spacerem do parku). Mieszkanie sprzedawane jest jako inwestycyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałkowskiej

Golęcin,Poznań

799 000 zł61 m² 13 197,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Jeżycach - ul. Zofii Nałkowskiej. Opis lokalu Mieszkanie o powierzchni całkowitej 60.54 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Poznaniu, na Sołaczu, przy ul. Nad Potokiem. Dwa pokoje o pow. 38m2, i piętro w niskim bloku. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

319 000 zł35 m² 9 156,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

:)! oferta dostępna tylko U nas! Polecam dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Wojska Polskiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni dokładnie 34,84 m2 znajduje się na 3 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

320 000 zł38 m² 8 476,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokoje na sprzedaż, spokojna okolica, poznań. Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na poznańskim Sołaczu. Atrakcyjna okolica ze względu na bliskość terenów zielonych -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

495 000 zł50 m² 9 840,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne po generalnym remoncie 3pok/50m2 z piwnicą, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku, niedaleko Uniwersytetu Przyrodniczego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

405 000 zł34 m² 11 911,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Nad Potokiem w Poznaniu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Sołacz. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z Uniwersytetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

618 000 zł44 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone na wysokim parterze w niskim, 2 piętrowym apartamentowcu z 2021r z windą przy ul. Drzymały na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

289 000 zł38 m² 7 605,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Chcesz mieszkać w towarzystwie terenów zielonych? bingo! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie 2-pokojowe położone na 1 piętrze w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

555 000 zł65 m² 8 538 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie inwestycyjne w kamienicy z dwoma księgami wieczystymi oraz udziałem w gruncie. Mieszkanie z potencjałem w dzielnicy Sołacz, przy ulicy Źródlanej. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dostępne są miejsca parkingowe za zamykaną na pilota bramą. Mieszkanie Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sołacz,Poznań

499 000 zł59 m² 8 457,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja oferty do 6 września sołacz, sokoła 8 - 6 minut uniwersytet przyrodniczy, 8 minut do parku sołackiego 3 pokoje , gotowe do wprowadzenia, bez podatku 2% pcc idealna lokalizacja do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Źródlana

Sołacz,Poznań

560 000 zł65 m² 8 615 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

328 000 zł47 m² 6 993,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na poznańskim Sołaczu, przy ul. Urbanowskiej. Lokal o powierzchni 46,9 m2 znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Golęcin

Golęcin,Poznań

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznań, jeżyce, golęcin. Polecamy do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2, położone na trzecim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

397 000 zł53 m² 7 533,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Niezależne 3pok/52m2 z balkonem oraz piwnicą do remontu, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze niskiego 4 piętrowego bloku w prestiżowej dzielnicy Poznania - Sołaczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Sołacz,Poznań

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje dwa balkony pierwsze piętro winda niski blok - poznań jeżyce/sołacz doskonała lokalizacja idealne mieszkanie pod inwestycję na wynajem jak I do zamieszkania. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

314 000 zł37 m² 8 574,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Sołaczu przy ul Urbanowskiej 24. Cicha i spokojna okolica. 2 pokoje, kuchnia, balkon, piwnica, piętro 2 z 4. Mieszkanie doprowoadzone do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

409 000 zł46 m² 8 836 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie świetne pod inwestycje! Idealna lokalizacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w Poznaniu na na Sołaczu, przy ulicy Urbanowskiej. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Sołacz,Poznań

329 000 zł37 m² 8 853,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Michałowska

Sołacz,Poznań

2 400 zł44 m² 54,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,9m2 położone na III piętrze w X piętrowym budynku przy ul. Michałowskiej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, korytarza, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościelna

Sołacz,Poznań

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje dwa balkony pierwsze piętro winda niski blok - poznań jeżyce/sołacz doskonała lokalizacja Sprzedam przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61 m2. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

425 000 zł41 m² 10 250,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Bezpośrednio. Bez prowizji. Na sprzedaż mieszkanie położone na Sołaczu w zielonej i spokojniej dzielnicy Poznania. Na całym Sołaczu pełno placów zabaw (najbliższy widoczny z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

485 000 zł80 m² 6 062 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Polecam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Poznańskim Sołaczu ,w pobliżu Parku Sołackiego i Parku Wodziczki. Mieszkanie jest jasne, przestronne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sołacz

Sołacz,Poznań

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i komfortowe 36 m2 z balkonem, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 6 kondygnacyjnego apartamentowca z windą z 2018 roku. W skład mieszkania wchodzą:.