dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Sołacz

26 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

26 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 006 050 zł106 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, informacje podstawowe : Posiadamy na sprzedaż całą inwestycję dewelopera. Dostępne 3,4 pokojowe mieszkania - zapytaj o mieszkanie które Cię interesuje, podeślę wszystkie informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sołacz

Sołacz,Poznań

977 523 zł105 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lokalizacja Znakomite położenie w samym sercu Poznania - Sołacz. Miejsce idealne dla osób pracujących w centrum - wszędzie blisko. Komunikacja: autobus 500 metrów, tramwaj 450 metrów. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 006 050 zł106 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronny apartamentowiec W pięknej lokalizacji, otoczony trzema parkami: sołackim,cytadelą oraz adama wodziczki Udogodnienia: bliskość terenów zielonych, ogrzewanie podłogowe. Przynależności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 500 zł32 m² 46,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesna kawalerka 32 m2 z balkonem w centrum Poznania, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 5 kondygnacyjnego apartamentowca z windą. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

970 734 zł104 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

821 105 zł85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

569 000 zł72 m² 7 902,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Trzy pokojowe mieszkanie na ostatnim pietrze czterokondygnacyjnego budynku ataner niezależnym własnym dużym garażem na podwórku! Możliwość dokupienie jeszcze dwóch miejsc parkingowych w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferta zarezerwowana Poznań Sołacz mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Mieszkanie w idealnej lokalizacji, 5 minut pieszo do szybkiego tramwaju Pestki - 1 przystanek do centrum miasta, 3 minuty pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok/39m2, sołacz, poznań. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej kamienicy w pobliżu Uniwersytetu Przyrodniczego i z dobrym dojazdem do centrum. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry, informacje podstawowe : Posiadamy na sprzedaż całą inwestycję dewelopera. Dostępne 2,3,4 pokojowe mieszkania - zapytaj o mieszkanie które Cię interesuje, podeślę wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie pobieram prowizji od klienta. Lokalizacja Znakomite położenie w samym sercu Poznania - Sołacz. Miejsce idealne dla osób pracujących w centrum - wszędzie blisko. Komunikacja: autobus 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

970 734 zł104 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Ani podatku od czynności cywilnoprawnych! Polecam na sprzedaż ostatnie kilka mieszkań w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Drzymały 27. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem, w bardzo dobrym stanie technicznym, świeżo odnowione. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym - w pobliżu dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

322 000 zł44 m² 7 320 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** rezerwacja*** Oferta doskonała dla własnych potrzeb mieszkaniowych oraz jako inwestycja. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w bloku z cegły z przełomu lat 50/60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

379 000 zł32 m² 11 843,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę kawalerki z osobnym miejscem sypialnianym, nowoczesnego mieszkania położonego na Poznańskim Sołaczu na ul. Drzymały 21. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzień dobry, dostępny od ręki na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w prestiżowej inwestycji Zielony Sołacz w Poznaniu. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, posiada taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru! Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Adama Wodziczki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

1 850 zł32 m² 57,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2-pokojowego, nowoczesnego mieszkania położonego na Poznańskim Sołaczu na ul. Drzymały 21. Mieszkanie, które znajduje się na parterze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nad Wierzbakiem

Sołacz,Poznań

329 000 zł46 m² 7 104,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji Sołacz, ul. nad Wierzbakiem. Mieszkanie w układzie z jasną kuchnią, pokojem przechodnim, łazienka i toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sołacz

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy apartament dla wymagających o podwyższonym standardzie. Lokalizacja - Sołacz, blisko Parku Cytadela, zlokalizowany wśród koron drzew, mnóstwo zieleni. Niecodzienna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

2 700 zł85 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia duże mieszkanie położone w nowowybudowanym (2019) apartamentowcu na Sołaczu przy ulicy Drzymały ( Tarasy Zielony Sołacz). Budynek z windą i halą garażową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2 pok.36 m2 niedaleko Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Parku Sołackiego, Sołacz, Poznań. W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna kuchnia z oknem, w pełni wyposażona, (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Sołacz

Sołacz,Poznań

492 031 zł48 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie dla najbardziej wymagających. Lokal położony w nowym kameralnym apartamentowcu o nowoczesnej architekturze. Cicha i spokojna ulica, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Sołacz,Poznań

500 zł38 m² 13,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone w Poznaniu, na Sołaczu, przy ul. Nad Potokiem. Dwa pokoje o pow. 38m2, i piętro w niskim bloku. Mieszkanie do remontu. Był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Sołacz,Poznań

1 350 zł38 m² 36 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia mieszkanie całkowicie po remoncie, składające się z dwóch pokoi z czego jeden z aneksem kuchennym, garderoby , łazienki i korytarza o pow. 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołacz

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na Sołaczu. Wyjątkowa lokalizacja na końcu kameralnej uliczki i spokojna okolica - to cechy, które wyróżniają inwestycję spośród wszystkich innych na poznańskim rynku. W tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Sołacz

Sołacz,Poznań

977 523 zł105 m² 9 300 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

430 000 zł65 m² 6 635,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Polecam mieszkanie zlokalizowane w jednej z bardziej urokliwych dzielnic jaką jest Sołacz. Lokal znajduje się w niskim czteropiętrowym bloku z cegły na ulicy gen. Stanisława Maczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

525 000 zł75 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie zlokalizowane na poznańskim Sołaczu,w pobliżu Parku Sołackiego i Parku Wodziczki. Mieszkanie jest jasne, przestronne i słoneczne. Powierzchnia lokalu 75m2+piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sołacz,Poznań

319 000 zł49 m² 6 496,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sołacz, sokoła 8 - 6 minut uniwersytet przyrodniczy, 8 minut do parku sołackiego idealna lokalizacja do mieszkania, jak również jako inwestycja pod wynajem, bez podatku pcc 2%, prowizja po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołacz

Sołacz,Poznań

634 671 zł65 m² 9 764,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- oferta developerska - Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów - Bez podatku i prowizji - Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym i spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Sołacz,Poznań

1 190 zł30 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna kawalerka 30m2 w super lokalizacji ul.Gen.Maczka -blisko Parku Sołackiego i Parku Cytadela do wynajęcia Mieszkanie położone jest na 9 piętrze (z windą) wysokiego bloku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

4 500 zł81 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, przedmiotem wynajmu jest przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 81mkw. Nowa inwestycja Nickiel Development, oddana do użytku w 2019, umożliwiła stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Sołacz

Sołacz,Poznań

535 000 zł75 m² 7 133 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

329 000 zł44 m² 7 479 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowa i rzadka oferta - dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w bloku z cegły z przełomu lat 50/60. Wszystkie instalacje wymienione. Okna współczesne - plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokoła

Sołacz,Poznań

499 000 zł65 m² 7 700,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie trzypokojowe w Poznaniu na ulicy Sokoła w zielonej części miasta (sołacz). Mieszkanie o powierzchni całkowitej: 64,8 m. Bardzo ustawne. Trzy pokoje: 22 m, 12 m, 12 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sołacz,Poznań

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowość! Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem, w bardzo dobrym stanie technicznym, świeżo odnowione. Świetna lokalizacja pod względem komunikacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

879 800 zł100 m² 8 798 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Gotowe już na grudzień 2020r. Tuż przy parku Adama Wodziczki i nieopodal parku Sołackiego, w nowoczesnym sześciokondygnacyjnym apartamentowcu oferujemy Państwu 15 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drzymały

Sołacz,Poznań

700 700 zł78 m² 8 983,33 zł/m²