dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

367 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

367 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

251 850 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

245 305 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Oferta z rynku pierwotnego. Dostępne mieszkania w metrażach od 28 m2 do 77 m2. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł36 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

284 400 zł32 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 położone w centrum Poznania. Mieszkanie składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Ogromną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł35 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

245 305 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

206 856 zł29 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

251 850 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

253 612 zł35 m² 7 340 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

488 004 zł74 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działowa

Stare Miasto,Poznań

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Przestronne mieszkanie na trzecim pietrze w bloku mieszkalnym w Poznaniu, w dzielnicy Stare Miasto. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na park. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podgórze

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe miejsce, wyjątkowy klimat! Mieszkanie przy ulicy Podgórze, przy Wzgórzu św. Wojciecha inwestycja Adalberto. Niewielki, harmonijnie wkomponowany budynek w otoczenie, kilka minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

251 850 zł34 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

292 804 zł41 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

292 804 zł41 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

244 584 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 126 998 zł105 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 107 m2. Mieszkanie położone jest w samym centrum Poznania, na osiedlu, które łączy dwa pozornie odmienne style:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł34 m² 430 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne mieszkanie w ścisłym centrum Poznania. Mieszkanie świeżo po remoncie. Do Starego Rynku 10 minut piechotą. Dwa przystanki tramwajowe i przystanek autobusowy w zasięgu 2 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

379 000 zł63 m² 5 977,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pok. 63m2 na Os. Bolesław Śmiałego cena: 379 000 - spółdzielcze własnościowe z kw - 3p./4p. w budynku z 1989 roku - czynsz na 4 os. 777 zł ( w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł33 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w samym sercu Poznania przy ul. Strzałowej ( ulica równoległa do deptaku Półwiejska) Mieszkanie w nowym budownictwie z 2000 roku (plomba) z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, świeżo po remoncie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z nową kuchnią, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 27 Grudnia

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w samym centrum Poznania. Idealna lokalizacja, między Kupcem Poznańskim a Okrąglakiem ul. 27 Grudnia Wygodne dotarcie piechotą do Starego Rynku oraz C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

276 000 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1894

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe o pow.30m2 w rewitalizowanej kamienicy z windą nieopodal Starego Rynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Warszawy

Stare Miasto,Poznań

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nowa cena - atrakcyjne W super lokalizacji okazja! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 41 m2. Cena sprzedaży wynosi 250,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Saperska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji biura! mieszkanie dostępne od kwietnia! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą luksusowego apartamentu na wynajem! Mieszkanie położone jest w nowszym bloku (2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże 3 pokojowe mieszkanie w układzie niezależnym samo Centrum Poznania przy ul. Królowej Jadwigi obok awf z miejscami postojowymi na terenie osiedla! Wirtualna wizyta (film).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2013r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

301 000 zł50 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na poznańskich winogradach! Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji. Już dziś możesz zarezerwować swoje mieszkanie. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 49,75 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Elite Garbary Residence - w samym sercu Poznania Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 32 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2010r., na 5 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Garbary

Garbary,Poznań

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W inwestycji garbary 95 Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 68 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2009r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Garbary,Poznań

4 800 zł62 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Elite Garbary Residence - w samym sercu Poznania Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2010r., na 5 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

361 745 zł51 m² 7 093,04 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kontakt W sprawie oferty: paulina tel.;Marcin tel.;Magda tel. Mieszkanie W stanie deweloperskim. Oraz podatku pcc. Przewidywany termin ukończenia inwestycji 31 sierpnia 2019 roku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Stare Miasto,Poznań

316 740 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta zwolniona Z prowizji od kupującego! oferta 0%! Kupujący zwolniony z 2% pcc! Sprzedajemy całą inwestycję, zadzwoń i zapytaj o inne oferty. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2015r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł107 m² 4 663,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie dostępne od zaraz. Opis lokalu - mieszkanie położone przy ulicy Kilińskiego w Poznaniu (wilda); - powierzchnia mieszkania wynosi 99 m2 (powierzchnia w księdze wieczystej wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 550 zł35 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Garbary 100, casa verona Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 35 m2. Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie z 2015r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

290 387 zł27 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Stare Miasto,Poznań

288 288 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż nowej inwestycji! 3-pokoje, w kameralnej części osiedla! Zadzwoń i zapytaj również o inne mieszkania. W ramach inwestycji dostępne mieszkania od 1-4 pokojowych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij