dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

801 144 zł126 m² 6 360,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkania, dostępne z odrębnymi, jasnymi kuchniami lub z aneksami kuchennymi. Do wyboru różne metraże, od kawalerek po mieszkania 6 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokoła

Stare Miasto,Poznań

265 000 zł44 m² 5 981,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Polecam Państwu do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie przy ulicy Sokoła Lokal o powierzchni 44,20m2 mieści się na parterze w niskim budynku z cegły. Pokoje niezależne (16,50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Iron House poleca na wynajem bardzo atrakcyjny apartament na wynajem zlokalizowany blisko Centrum przy ul. Jeżyckiej w nowym bloku (2009) wybudowanym przez atanera. Nowa cena Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Iron House poleca na wynajem bardzo atrakcyjne mieszkanie 2 -pokojowe położone przy ul. Kutrzeby w centrum Poznania. Mieszkanie o pow. 40m2 na co składają się salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zależy Ci na dowolnym okresie Najmu a nie na podpisywaniu długoterminowych umów ? -na szybkim dojeździe na uczelnię albo do pracy ? -na zadbanej kamienicy, bliskości sklepów i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

290 000 zł52 m² 5 544,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe na I piętrze.Blok z cegły.Zadbana klatka.Mieszkanie do odmalowania.Deski na podłodze w bardzo dobrym stanie.Dwa balkony .Mieszkanie dwustronne.Podwórze -stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

899 000 zł105 m² 8 562 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Klient - prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Na sprzedaż luksusowy apartament wykończony pod klucz w samym centrum Poznania (3 min. do starego rynku). Apartament o pow. 105 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozowa

Stare Miasto,Poznań

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2 , usytuowane w wysokim ocieplonym bloku w południowej części miasta, w dzielnicy Zielony Dębiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

5 000 zł143 m² 34,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Poznań, ścisłe centrum Propozycja dla wymagającego i zamożnego klienta. Wynajmę absolutnie luksusowo wykończony, jednopoziomowy apartament, zlokalizowany na 2 piętrze w nowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Stare Miasto,Poznań

440 000 zł59 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie w zabytkowej odrestaurowanej kamienicy z 1902 roku. Lokal o powierzchni 58,8 metra kwadratowego mieści się na wysokim parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do najmu mieszkanie o pow. 41 m2 dwupokojowe położone w ścisłym Centrum przy ulicy Libelta w Poznaniu , 200 m od Placu Cyryla Ratajskiego. Mieszkanie w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł75 m² 46,54 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem atrakcyjny apartament w luksusowym, oryginalnym budynku z 2001r. usytuowanym nad Wartą tzw. " wstęga Warty" przy ulicy Mostowej. Jest to mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

700 zł20 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia apartament świeżo po malowaniu o powierzchni ok 78 m2 zlokalizowany w luksusowym budynku Wstęga Warty o wyjątkowej bryle (zaprojektowanej w Pracowni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

579 000 zł49 m² 11 913,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam na sprzedaż mieszkanie w luksusowym apartamentowcu Atanera przy ul. Towarowej. Lokal o powierzchni 48 mkw. położony jest na 11. piętrze od strony zachodniej (widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

400 zł48 m² 8,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Polecam na wynajem mieszkanie dwupokojowe-48m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku w centrum Poznania przy ul. Libelta. Kuchnię można łatwo przerobić na trzeci użytkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Iron House poleca na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w nowym apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej. Budynek to nowy energooszczędny apartamentowiec z 2015r. zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

179 000 zł32 m² 5 593,75 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka z balkonem na Os. Zwycięstwa - Piątkowo. Ładny, duży pokój z wyjściem na balkon. Kuchnia jasna, z oknem .Wystawa wschodnia. Łazienka z wanną.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

3 300 zł63 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Iron House poleca na wynajem mieszkanie położone w Poznaniu przy ul. Maratonskiej. Samo centrum Poznania 150 m od Starego Browaru. W okolicy park, centrum handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantaka

Stare Miasto,Poznań

259 000 zł60 m² 4 331,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1873

Rezerwacja. Niedaleko Teatru Polskiego, okrąglaka czy Zamku. Mieszkanie idealne do połączenia z funkcją biura czy kancelarii. Wysoki parter. Kamienica w trakcie rewitalizacji- od wysuszonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

255 000 zł47 m² 5 426 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z windą. Lokalizacja: poznań, ul.Św.Marcin Niezależny układ pomieszczeń. Składa się z: * 2 pokoi *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Iron House poleca na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Poznania w nowym budynku zlokalizowanym przy ul. Garbary w inwestycji Casa Verona oddanej do użytku w 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieżowa

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł110 m² 24,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! W pełni umeblowane! dodatkowo garaż I piwnica! Polecam do wynajęcia komfortowy, dwupoziomowy apartament, położony w budynku przy ul. Wieżowej. Teren zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Iron House poleca na wynajem mieszkanie 53 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania. Mieszkanie w nowym budynku oddanym w sierpniu 2015 roku. Ulica Wenecjanska olozona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł60 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem mieszkanie w Poznaniu przy ul. Szyperskiej. Mieszkanie położone w Centrum ok 300 m od Starego Rynku. Bardzo dobra komunikacja blisko przystanek tramwajowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Stare Miasto,Poznań

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w samym Centrum Poznania przy ul. Podgórnej. Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie gotowe do wprowadzenia, położone na 3 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Za Cytadelą

Stare Miasto,Poznań

2 950 zł52 m² 56,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Salon nieruchomości poleca na wynajem 2pokojowy apartament w doskonałej lokalizacji. Apartament cytadela Nowoczesny apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Sypialnia (13m2), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grochowe Łąki

Stare Miasto,Poznań

284 000 zł37 m² 7 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Poznania przy ul Grochowe Łąki. Mieszanie o powierzchni 36,5m2 położone w nowszym bloku z cegły (2000 rok) z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie W centrum! Salon Nieruchomości Iron House poleca do wynajęcia gustownie urządzone mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w ścisłym Centrum w popolarnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Iron House poleca na wynajem mieszkanie 49 m2 zlokalizowane w samym centrum Poznania. Mieszkanie w nowym budynku oddanym w sierpniu 2015 roku. Ulica Wenecjanska polozona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. użytkowej ok. 55m2, znajdujące się w Centrum Poznania, ul. Kazimierza Wielkiego. Blok z cegły, ocieplony. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

550 000 zł63 m² 8 730,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Polecam do sprzedaży mieszkanie parterowe 3-pokojowe o powierzchni 63 m2. Lokal znajduje się przy ulicy Franciszka Ratajczaka w Poznaniu. Do atutów nieruchomości należy lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ratajskiego

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł90 m² 23,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie 3 pokojowe.Pokoje puste.Kuchnia urządzona, pralka, prysznic.Opłaty dodatkowe.400 zł cieplik miejskie, 62 zł/osoby woda, śmieci 12 zł/osoby, prąd i gaz co dwa miesiące. Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Stare Miasto,Poznań

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Okazja cenowa. Mieszkanie W centrum. Super lokalizacja. Doskonałe na inwestycję. Możliwość przejęcia solidnych najemców. Spółdzielczo-własnościowe. Jasna kuchnia-wykładzina pcv. Pokoje 26,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

335 000 zł85 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Możliwość zakupu lokalu W ramach programu MDM! Polecam piękne, zadbane, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu niskiej zabudowy. Mieszkanie ma po podłodze 87m2, ale ponieważ ma delikatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

335 000 zł85 m² 3 941,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Poznań

399 000 zł55 m² 7 254,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie w centrum miasta. Blok z cegły z 2009 roku- wybudowany przez renomowaną firmę Ataner. Pełna własność, księga wieczysta. Opłaty około 600zł. Jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł85 m² 45,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Iron House poleca na wynajem atrakcyjny apartament zlokalizowany w nowym apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej. Nowa cena! Budynek to nowy energooszczędny apartamentowiec z 2015r. zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

305 000 zł65 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

oferta zablokowana! Zapraszam do oglądania i zakupu mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie jest położone wewnątrz osiedla, w niskim bloku na 4 piętrze. Jest po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Stare Miasto,Poznań

243 000 zł54 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Polecamy do oglądania i zakupu ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54m2 , usytuowane w bloku z cegły w Centrum miasta. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka, umeblowana, duza łazienka, wanna, pralka.Aneks kuchenny. Opłaty 360 zł. Osoba do prezentacji

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij