dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł32 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortową kawalerkę w apartamentowcu ,osiedle nad wartą powierzchnia całkowita 32m2, dodatkowo taras 7m2. Piękne otoczenie. Mieszkanie jest jasne, słoneczne i przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w budynku mieszkalnym na 4 piętrze na ul. Garbary w Poznaniu (widok z okien m.in. na ul. Dominikańską).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

4 800 zł55 m² 87,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 55 m2 położony w samym sercu Poznania ul. Garbary 100 - 200 m od Starego Rynku Apartament składa się z: - duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł53 m² 30,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Przyjaźni o powierzchni 53 mkw, znajdujące się na parterze w bloku. W skład mieszkania wchodzą: 2 samodzielne ( mniejsze) pokoje +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Bolesława Śmiałego o powierzchbu 60 mkw, znajdujące się na IV piętrze. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi (21 m2, 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł64 m² 9 337,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam bardzo atrakcyjny apartament o pow. 60,15 m2 (+ 4m2 zabudowany korytarz nie uwzględniony w akcie) zlokalizowany w budynku Nowa Sienna z 2009 roku na Chwaliszewie. Nowa Sienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Błażeja o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w willi z windą. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy Poznań

Stare Miasto,Poznań

385 000 zł63 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

| polecam zakup przestronnego i jasnego mieszkania o powierzchni 62,7m 2 mieszczącego się przy ul. Dolina - Wilda. Lokal mieści się na drugim piętrze, w nowszym budynku / plombie pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszka I

Stare Miasto,Poznań

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Księcia Mieszka I o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na II piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

729 000 zł102 m² 7 147,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, znajdujące się na 3 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie jasne i przestronne, podłogi w pokojach wykończone drewnem jesionowym. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Iron House poleca na wynajem atrakcyjną kawalerkę zlokalizowaną w nowym apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej. Budynek to nowy energooszczędny apartamentowiec z 2015r. zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Naramowickiej o powierzchni 42 mkw, znajdujące się na V piętrze w bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna Rola

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy ul. Jasna Rola o powierzchni 55 mkw, znajdujące się na I piętrze w V piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł34 m² 42,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowoczesną kawalerkę przy ul. Naramowickiej o powierzchni 34m2, znajdującej się na IV piętrze w bloku z 2007 roku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woźna

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł57 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

POlecam do wynajęcia całe mieszkanie dwupokojowe, (pokoje o powierzchniach 21 m2 i 17 m2 ) z małym aneksem kuchennym i łazienką z wanną. Mieszkanie jest jasne, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na os. Stefana Batorego o powierzchni 32 mkw, znajdującą się na IV piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju ( 20,8 mkw ) z półotwartą kuchnią ( 4,3 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na II piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Stare Miasto,Poznań

408 000 zł65 m² 6 276,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie (65m). Własnościowe z księgą wieczystą. Dostępne od zaraz. Mieszkanie składa się z dwóch dużych, przestronnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania w kompleksie mieszkaniowym położonym nad Wartą przy ul. Szyperskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 54 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Batorego o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na I piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Zwycięstwa o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie umeblowane, świeżo wymalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł65 m² 26,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 65 mkw, znajdujące się na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Pod Lipami o powierzchni 38 mkw, znajdujące się na VIII piętrze w XI piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Naramowickiej o powierzchni 40 mkw, znajdujące się na I piętrze w bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 036 800 zł162 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 162 m2 w luksusowym budynku w centrum Poznania. Jedyny taki lokal w ścisłym centrum miasta u zbiegu ulicy Libelta oraz Alei Niepodległości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

1 000 000 zł70 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Polecam bardzo atrakcyjny apartament o pow. 69,90 zlokalizowany w budynku Nowa Sienna z 2009 roku na Chwaliszewie. Nowa Sienna otrzymała w styczniu br. nagrodę dla najbardziej luksusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Os. Batorego o powierzchni 59 mkw, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie częściowo umeblowane: kuchnia z meblami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł31 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wzgórze św. Wojciecha

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł62 m² 48,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe (nigdy wcześniej nie wynajmowane) 3 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, w inwestycji Adalberto. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, na podłogach wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęci trzypokojowe mieszkanie na os. Kosmonautów /winogrady/ w niskim bloku o powierzchni 65 mkw, znajdujące się na IV piętrze. Mieszkanie idealne dla czwórki przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wodna

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem nowoczesny apartament znajdujący się na ul. Wodnej w samy centrum Poznania. Mieszkanie bardzo jasne, dużo okien, balkon, nowa kuchnia, łazienka. Pokoje nie są umeblowane. koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem luksusowa kawalerkę (35m2), zlokalizowaną w reprezentacyjnym budynku przy ul. Wierzbowej- centrum. Mieszkanie usytuowane na 3p budynku z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł74 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na osiedlu B. Chrobrego o powierzchni 74 mkw, znajdujące się na II piętrze w X piętrowym w bloku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Stare Miasto,Poznań

1 290 zł30 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem umeblowaną kawalerkę w centrum przy awf / Starym Browarze ( ul. Karmelicka ). Mieszkanie z widokiem na cichy dziedziniec i zieleń. Mieszkanie o pow. ok 30m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

990 000 zł77 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Apratament w centrum Poznania nad Wartą w budynku zwanym Falowcem. Powierzchnia 77,85 m2, 3 piętro - 2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, holl, balkon. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 61m2 na chroniony zamkniętym terenie z recepcją i miejscem parkingowym w hali garażowej jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naramowicka

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł49 m² 29,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Naramowickiej o powierzchni 49m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł64 m² 29,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na osiedlu B. Chrobrego o powierzchni 64 mkw, znajdujące się na II piętrze w IV piętrowym w bloku. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana III Sobieskiego

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na os. Jana III Sobieskiego o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na III w bloku. Mieszkanie składa się z dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł47 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedle Zwycięstwa znajdujące się na XV piętrze w XVI piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

283 000 zł52 m² 5 442,31 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na 3 piętrze (jest winda) w budynku w samym.