dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie os. Wilczak o powierzchni 50 mkw, znajdujące się na I w bloku z 2014 roku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem ekskluzywne mieszkanie w Centrum Poznania ul Szyperska. Mieszkanie 3 pokojowe, w pełni umeblowane koszt najmu 3600zł + czynsz ok 700 zł + prąd Kontakt: martyna kowalczyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Os. Bolesława Śmiałego o powierzchni 49 mkw, znajdujące się na I ( z IV ) piętrze w nowym bloku z 2015 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkania - kawalerki w apartamentowcu Ataner. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Garbary. Jego atutem jest bliskość Starego Rynku oraz komunikacji miejskiej - tramwaj, autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

4 000 zł77 m² 51,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apratament w centrum Poznania nad Wartą w budynku zwanym Falowcem. Powierzchnia 77,85 m2, 3 piętro - 2 sypialnie, salon z kuchnią, łazienka, holl, balkon. Mieszkanie w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kosmonautów

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł38 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęci dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kosmonautów o powierzchni 38,5 mkw znajdujące sie na XII piętrze w bloku. Mieszkanie po remoncie, składa się z dwóch osobnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

469 000 zł52 m² 9 019,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 52m2 w apartamentowcu znajdującym się w centrum miasta-Poznań. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze, balkon (7m2) jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Osiedle Zwycięstwa znajdujące się na VI piętrze w XVI piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: dwóch niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja winogrady - os. Wichrowe Wzgórze Sprzedam 2-pok. mieszkanie o pow. 47m2 położone na 9 piętrze wysokiego bloku. Układ mieszkania - salon 21m2 z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł70 m² 8 557,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z wyjściem na mały ogródek w spokojnej okolicy w centrum Poznania, budynek mieszkalny, parter. Apartamentowiec z 2005r., składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Poznań

Stare Miasto,Poznań

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż ładną kawalerkę o powierzchni 37 m2 znajdującą się na 2 piętrze w nowym budynku Willa Wierzbowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błażeja

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł49 m² 24,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Błażeja o powierzchni 49m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku z windą. Pokoje 12 m2 i 16 m2 nieumeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Wichrowe Wzgórze o powierzchni 48 mkw, znajdujące się na I piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Murawie

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł54 m² 24,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Murawa w Poznaniu o powierzchni 54 mkw. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, małego pokoju, kuchni, spiżarni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasna Rola

Stare Miasto,Poznań

380 000 zł63 m² 6 010,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie przy lesie. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,22m2, położone na I piętrze w IV piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2006 roku. Poznań Stare Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

2 100 zł59 m² 35,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie w apartamentowcu galileo w ścisłym centrum Poznania przy ul. Kazimierza Wielkiego. Atrakcyjna lokalizacja 5 min. spacerem od centrum handlowego Stary Browar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Bolesława Chrobrego znajdujące się na I piętrze w IV piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 65 m2, z dwoma w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

1 450 zł63 m² 22,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem dwupoziomowe mieszkanie kamienica W samym centrum poznania - dla studentów, młodych ludzi żyjących rytmem miasta 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,36 m2 (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

295 000 zł66 m² 4 469,70 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 66m2, znajdujące się na os. Sobieskiego 21 w Poznaniu (piątkowo); położone na 2 piętrze w wysokim 12p. bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem komfortowe mieszkanie do wynajęcia w centrum Poznania: - powierzchnia - 49m2 - adres - ul. Garbary - układ / przedpokój, łazienka, pokój dzienny z kuchnią, sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 53 m, ul. Garbary, na pierwszym piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane. Dwa niezależne pokoje - 17,5 i 16 m, , kuchnia przestronna i w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolka

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na przy ul. Bolka o powierzchni 55 mkw, znajdujące się na V piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam całkowicie wyposażone i gotowe do zamieszkania mieszkanie w kamienicy - wysoki parter przy ulicy Mostowej. Pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka (wanna, palka). Koszt 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piaskowa

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajecia piekne mieszkanie w calkowicie odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje sie w odleglosci 100m od Starego Rynku,50 m od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią,68 m2 w samym Centrum Poznania. Wszędzie blisko: sklepy, urzędy, kościoły, komunikacja miejska, 10 minut do Starego Rynku. Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Poznań

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Polecam na sprzedaż mieszkanie 36M2 na osiedlu monitorowanym w Poznaniu, przy ul. Wierzbowej , 600m od Starego Rynku. Bliskość zielonych terenów nadwarciańskich stwarza niepowtarzalną okazję dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

185 745 zł30 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja Polecam na sprzedaż nowe mieszkania na powstającym osiedlu położonym w północnej części Poznania. Termin odbioru - IV kwartał 2016r. Funkcjonalne mieszkania w pobliżu Warty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Winogrady

Stare Miasto,Poznań

421 200 zł78 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Lokalizacja Polecam na sprzedaż gotowe do odbioru mieszkania na nowym osiedlu położone w północnej części Poznania. Funkcjonalne mieszkania w pobliżu Warty i parku. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Warszawy

Stare Miasto,Poznań

285 000 zł54 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja - winiary Sprzedam 2-pok. mieszkanie o pow. 53,70m2 położone na Os. Powstańców Warszawy. Lokal położony na 4 ptr w niskim 4 ptr bloku. Układ mieszkania - salon w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wenecjańska

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Iron House poleca na wynajem atrakcyjne 2 pokoje zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Wenecjańskiej. Budynek to nowy energooszczędny apartamentowiec z 2015r. zaprojektowany przez Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze św. Wojciecha

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na wzgórzu św. Wojciecha. Mieszkanie 2 pokojowe, układ niezależny, duża kuchnia z jadalnią. W mieszkaniu przeprowadzony był remont generalny w 2014 r, ma duż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł66 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowy lokal W centrum poznania, czytelny adres. Na sprzedaż lokal o powierzchni 66,31m2, położony na 2 piętrze w apartamentowcu z 2010r. przy ul. Garbary 95, (starówka, stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Stare Miasto,Poznań

449 000 zł107 m² 4 196,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Poznań, centrum, jeżyce, 107 m2, 4 pokoje, 3p/4p, 2 balkony, kamienica z 1912 roku, cegła; mieszkanie z dużym potencjałem, do generalnego remontu; cztery ustawne pokoje, kuchnia, łazienka, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

499 000 zł66 m² 7 525,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stary Rynek

Stare Miasto,Poznań

284 000 zł36 m² 7 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1940

NA sprzedaż kilka kawalerek w rewitalizowanej kamienicy.W tej chwili prowadzone są prace remontowo-budowlane,istnieje możliwość wyboru mieszkania,piętra,rezerwacji,negocjacji ceny. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

950 zł40 m² 23,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duża kawalerka, dla studentów , poznań blisko starego rynku okolice Placu Wolności i ul. Ratajczaka Polecam na wynajem kawalerkę o powierzchni 40,0 m2, s kładającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kochanowskiego

Stare Miasto,Poznań

610 000 zł155 m² 3 935,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie Z trzema balkonami położone na 3 piętrze w kamienicy.W całym mieszkaniu wymienione okna na drewniane w konsultacji z konserwatorem zabytków.Na podłogach deski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

217 404 zł36 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Stare Miasto,Poznań

345 000 zł87 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam piękne, zadbane, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu niskiej zabudowy. Mieszkanie ma po podłodze 87m2, ale ponieważ ma delikatne skosy jego powierzchnia użytkowa wynosi 80,67m2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

345 000 zł74 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 73,6m2 + balkon 5m2 + piwnica 3m2. Mieszkanie położone na IV pietrze w niskim budynku z 1989 roku, osiedle Bolesława Śmiałego, poznań, stare Miasto,.