dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

315 000 zł52 m² 6 057,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpieczna transakcja - tylko Z licencjonowanym pośrednikiem! Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu przy ulicy Towarowej 41 w Poznaniu. Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

2 350 zł57 m² 41,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, przestronne, jasne mieszkanie w ścisłym centrum Poznania, z patio wyjście przez piękne atrium do miasta i bezpośrednio do parku i na tereny rekreacyjne nad Wartą; salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe nowiuteńkie mieszkanie, najnowocześniejszy sprzęt, urzadzone przez architekta wnętrz.Polecam dla wymagającego klienta. Opłaty 500 zł. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem dla wymagającego klienta luksusowy, przestronny i słoneczny apartament, o łącznej powierzchni 100 m2, usytuowany na ostatnim - 5 piętrze budynku w kompleksie Galileo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,93 m2 w centrum miasta-Poznań. Bliska okolica Starego Rynku i także blisko przepięknych terenów, poznańskiej Cytadeli, łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Stare Miasto,Poznań

345 000 zł67 m² 5 149,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Super lokalizacja. Doskonałe na inwestycję. Możliwość przejęcia solidnych najemców. Spółdzielczo-własnościowe. Jasna kuchnia-wykładzina pcv. Pokoje 26,21m , 11m, 10m-mozaika parkietowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Zlokalizowane na 3 piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym (31 m2), sypialni (11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

435 000 zł54 m² 7 981,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54,51m2 w centrum miasta-Poznań. Bliska okolica Starego Rynku i także blisko przepięknych terenów, poznańskiej Cytadeli, łąki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Poznań

459 000 zł57 m² 8 052,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest apartament o powierzchni 60 m2, usytuowany na terenie nowego osiedla Galileo przy ul. Kazimierza Wielkiego w Poznaniu. Znakomita lokalizacja mieszkania, kompleks jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

238 000 zł38 m² 6 214,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zapraszamy do obejrzenia i rozważenia zakupu mieszkania-kawalerki o powierzchni 38,29 m kwadratowych w samym Centrum Poznania. Mieszkanie jest zlokalizowane zaledwie 700 m. od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

238 000 zł38 m² 6 214,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

285 000 zł81 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do oglądania i zakupu mieszkania trzypokojowego o powierzchni 81m2, usytuowanego w Centrum miasta , w dzielnicy Stare Miasto/ Garbary, w kamienicy , na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 , położone na 8. piętrze apartamentowca na ul. Kutrzeby. Mieszkanie nowocześnie wykończone w wysoim standardzie z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Stare Miasto,Poznań

549 000 zł59 m² 9 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecam na sprzedaż luksusowy apartament o pow 59 m2, zlokalizowany w prestiżowej lokalizacji w centrum biznesu, kultury i rozrywki. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mateckiego

Stare Miasto,Poznań

1 490 zł56 m² 26,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m2 w niskim budynku z 2008 przy ul. Mateckiego na Piątkowie. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze - 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szweykowskiego

Stare Miasto,Poznań

372 466 zł52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny położony w dzielnicy Stare Miasto, obręb Umultowo przy ul. Zygmunta Szweykowskiego. Dla opisanego lokalu mieszkalnego Sąd Rejonowy w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane, wygodne mieszkanie, położone na 4 piętrze kamienicy przy ul Półwiejskiej (prawie na przeciw Starego Browaru). Mieszkanie położone w oficynie, przez co jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ratajczaka

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł41 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - doskonała lokalizacja: róg Ogrodowej i Ratajczaka - 1 min do Starego Browaru - 3 min do ae i wsb, collegium Novum, asp, awf - 6 min na Rynek 41 m2: duży pokój 21 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Polecam na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie, położone na parterze zadbanej kamienicy z lat 50-tych XX wieku. Mieszkanie składa się z trzech (3) pokoi : 15,3 mkw, 13,4 mkw (pokój przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł96 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

| polecam na wynajem duże mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni ok. 96m2, mieszczące się na 2 piętrze kamienicy przy pl. Wiosny Ludów / Centrum. Mieszkanie częściowo umeblowane. Do adaptacji przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Libelta

Stare Miasto,Poznań

2 999 zł45 m² 66,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. prezentuje na wynajem ekskluzywne mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Błażeja

Stare Miasto,Poznań

511 000 zł70 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Żadnych prowizji. Komfortowe, extra wyposażenie i wykończenie. Przy Żurawińcu. Cena 511 000 zł. Powierzchnia 70 m2. Liczba pokoi 3. Piętro 1. Okna plastikowe. Balkon - Loggia ok. 10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł44 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerke w centrum Poznania. Apartamentowiec ataner, poznań, ul. Półwiejska, z ochroną i monitoringiem 24 h Wyjątkowa lokalizacja -stare Miasto Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

285 000 zł81 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grobla

Stare Miasto,Poznań

599 000 zł92 m² 6 496,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O.O. prezentuje na sprzedaż ekskluzywny apartament w oficynie przepięknej, odrestaurowanej kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

799 000 zł60 m² 13 316,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowej inwestycji Atanera przy ul. Towarowej 41. Mieszkanie znajduje się na 7-piętrze co gwarantuje piękna widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcin

Stare Miasto,Poznań

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

RE search nieruchomości I inwestycje sp. Z O. O. prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 w centrum Poznania przy ul. 27 Grudnia. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 27 Grudnia

Stare Miasto,Poznań

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Stare Miasto,Poznań

1 350 zł49 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49m2, znajdujące się na III pietrze budynku z 2009 roku. Układ mieszkania: dwa pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

1 970 zł60 m² 32,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne mieszkanie trzypokojowe położone w samym sercu Poznania ul. Strzałowa. 500 metrów do Ratusza, 300 metrów do Starego Browaru, 200 metrów do Kupca Poznańskiego. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 46 m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu Maraton Gardens z 2010r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staszica

Stare Miasto,Poznań

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Zapraszamy do obejrzenia i do zakupu bardzo oryginalnego mieszkania poddaszowego położonego w wyremontowanej kamienicy na Jeżycach. Lokal ma powierzchnię użytkową 73,2m2 (po podłodze 98m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, zlokalizowane na strzeżonym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby, nieruchomość położona na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolka

Stare Miasto,Poznań

385 000 zł66 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie położone w Poznaniu na Naramowicach, przy ul. Bolka, niedaleko ?biedronki?. Niski blok pobudowany w 2009r, przez uwi. Solidnie pobudowany, ocieplony. Lokal jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

338 000 zł58 m² 5 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,02m2, zlokalizowane na 2 piętrze w bloku przy ul. Bóżniczej. W budynku i w mieszkaniu wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania i zakupu mieszkania na os. Wichrowe Wzgórze. Mieszkanie jest położone wewnątrz osiedla, w niskim bloku na 4 piętrze. Jest po kapitalnym remoncie i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ratajskiego

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę w centrum Poznania od października do czerwca. Dwie minuty do Placu Wolności, 10 minut do pp i up. Kawalerka składka się z pokoju, korytarzyka, osobnej kuchni.