dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł57 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie w nowo powstałym budynku w centrum Poznania - Apartamenty Solna 27 Mieszkanie nowe - oddane do użytku w 2015 roku. Dwa pokoje z ponad ośmio metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Stare Miasto,Poznań

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,3 m2 usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym, zlokalizowane na Os. Kosmonautów, winogrady. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bóżnicza

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł43 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji Atanera przy ul. Bóżniczej 1 w Poznaniu. Ścisłe centrum - 5 minut spacerkiem do rynku. 2 pokoje, w tym salon z aneksem, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę w nowym apartamentowcu z 2015 roku na ulicy Garbary 100. Mieszkanie wykończone i umeblowane jak na zdjęciach. Wyposażone w kanapa 2-osobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł33 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka od środka, ataner, ochrona całodobowa. podziemny za 200 zł miesiecznie.Opłata do Wspólnoty.350 zł. Osoba do prezentacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł37 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia kawalerkę na Starym Mieście przy ul. Garbary. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki. Jest po remoncie i umeblowane tak jak widać na załączonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Studenckim przy Mostowej! to mieszkanie trzypokojowe na pierwszym piętrze, o powierzchni 100 m2. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczak

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy skrzyżowaniu ulic Serbska / Wilczak o powierzchni 47 mkw. W mieszkaniu znajdują się: 2 oddzielne pokoje/ sypialnie, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł78 m² 21,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Studenckim przy Mostowej. Mieszkanie dwupokojowe na parterze, o powierzchni 78m2. Mieszkanie jest zaprojektowane dla 4 lokatorów. Cena: 1700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł44 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Poznaniu w niskim bloku z cegły przy ul.przy ul. Garbary. Niezależne pokoje: 18 m kw. strona zachodnia (od ulicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w wysokim standardzie, gustownie wykończona. Wolna od zaraz. Ciche mieszkanie w centrum miasta, blisko dworzec pkp, pks, kawiarnie, park i komunikacja miejska. 1900 zł czynsz + 280.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczelna

Stare Miasto,Poznań

2 900 zł90 m² 32,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowy nieumeblowany apartament 90 m? w zadbanej przedwojennej willi miejskiej. Mieszkanie na parterze z wyjściem na przydomowy ogródek. Z wszystkich okien widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie dla 3 lokatorów w Miasteczku Studenckim przy Mostowej: poziom: parter Powierzchnia: 51 m2. Przeznaczenie: 3 lokatorów Kuchnia: aneks kuchenny Cena: 1300 zł/miesiąc + opłaty wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowane, wyremontowane mieszkanie w wysokim standardzie, w zabytkowej kamienicy na starówce Poznania. Mieszkanie składa się z dwóch samodzielnych umeblowanych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł29 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie w Miasteczku Studenckim przy Mostowej. Kawalerka na parterze, o powierzchni 29m2. Mieszkanie jest wyposażone w meble ikea i zaprojektowane dla max 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o bardzo dobrym stanie technicznym. Własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie składa się z: - salonu ok 24m2 - na podłodze parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

1 350 zł38 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem wyposażone i gustownie urządzone piękne mieszkanie w samym centrum Poznania. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy na parterze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Stare Miasto,Poznań

259 000 zł49 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe. Własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie jest zadbane i czyste. Nadaje się do wprowadzenia od zaraz. Niski czynsz - 430 zł. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie -60m2 położone na ul. Półwiejskiej w centrum Poznania. Mieszkanie posiada 2 duże oddzielne pokoje (ok. 20-m2 każdy) osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

POlecam na wynajem mieszkanie 42m2 (2 pokoje) w ścisłym centrum Poznania, blisko Politechniki Poznańskiej. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynką z windą. Jest ciche, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

3 000 zł77 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia apartament o powierzchni ok 78 m2 zlokalizowany w luksusowym budynku Wstęga Warty o wyjątkowej bryle (zaprojektowanej w Pracowni Architektonicznej arpa, pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Poznań

323 000 zł66 m² 4 923,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Polecam do kupna zadbane mieszkanie z klimatem. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,6 m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Kościuszki w Centrum Poznania. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem ekskluzywne mieszkanie w Centrum Poznania ul Szyperska od strony Wyższej Szkoły Logistyki. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem 22m2 i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w centrum Poznania, przy ul. Królowej Jadwigi vis a vis awf-u. Mieszkanie 3 pokojowe - 2 pokoje pozostały do wynajęcia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piekary

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem kawalerkę (30m2) przy ul. Piekary. Mieszkanie składa się z 1 dużego pokoju z aneksem kuchennym, korytarza i łazienki. Kompletnie urządzone. W pokoju stolik pod tv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

1 900 zł43 m² 44,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie w centrum Poznania, w zabytkowej kamienicy z połowy XX wieku. Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie Starego Rynku (50m), centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł59 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe, 59 m? (2 piętro) z miejscem postojowym w podziemnym garażu (winda z hali garażowej), nad Wartą, przy ul. Szyperskiej. Zamknięte, chronione osiedle.Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Stare Miasto,Poznań

1 500 zł100 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu mieszkania nad Wartą w Poznaniu! Mieszkanie składa się z 3 samodzielnych pokoi, do których dostęp jest z korytarza, łazienki i przestronnej kuchni, która pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Stare Miasto,Poznań

1 980 zł60 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o wysokim standardzie położone w Centrum nad Wartą na cichym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w kolorowych blokach-domkach na os. Św. Rocha (10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam Dwupokojowe mieszkanie dla 3 lokatorów w Miasteczku Studenckim przy Mostowej: powierzchnia: 46 m2, mieszkanie przeznaczone dla 3 lokatorów. Kuchnia: aneks kuchenny Cena: 1300 zł/miesiąc +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam kawalerke w apartamentowcu Atanera na starym miescie, ul. Garbary. Mieszkanie umeblowane, ciche, znajduje sie od strony atrium,posiada duzy balkon. koszt najmu 1200zł + czynsz 250zł + prąd wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Studenckim przy Mostowej. Mieszkanie dwupokojowe na parterze, o powierzchni 54m2. Mieszkanie jest zaprojektowane dla 4 lokatorów. Cena: 1700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 530 zł45 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie -2 niezależne pokoje, balkon, korytarz, kuchnia, łazienka o łącznej powierzchni 45m^2. Do mieszkanie przynależy piwnica. Mieszkanie znajduje się w bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzałowa

Stare Miasto,Poznań

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie na ul. Strzałowej. Salon z aneksem kuchennym 29,70 m2 Sypialnia?10,00 m2 Łazienka?4,00 m2 Hall 3,00 m2 przyległosci Balkon?3,00 m2 Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 499 zł60 m² 24,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem duże mieszkanie dwupokojowe ? powierzchnia około 60m2. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. Układ niezależny. W dużym, słonecznym pokoju rozkładana kanapa, stolik kawowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyposażone i gustownie urządzone mieszkanie. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy (wszystkie mieszkania oraz fasada i klatki schodowe odnowione). Ładne mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solna

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Solnej, stare Miasto, powierzchnia 52m2. Budynek z cegły, odnowiony, ocieplony. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze. W mieszkaniu:co,internet wifi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia mieszkanie w centrum Poznania, przy ul. Królowej Jadwigi vis a vis awf-u. Mieszkanie wyremontowane w grudniu, składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Stare Miasto,Poznań

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na os. Wichrowe Wzgórze o powierzchni 48 mkw, mieszczące się na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa z trzech niezależnych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Garbary

Garbary,Poznań

1 100 zł32 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka centrum Świetne mieszkanie w ścisłym centrum - 3 minuty pieszo od Starego Rynku. Nowe budownictwo, 1 piętro, obok mieszkania znajdują się głównie biura. W budynku są windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szyperska

Stare Miasto,Poznań

1 650 zł47 m² 35,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Szyperskiej o powierzchni 48mkw. Pokój dzienny umeblowany + telewizor i sofa + kuchnią oraz oddzielnie sypialnia/pokój dziecięcy. oraz.