dowolna

Mieszkania Poznań Osiedle Stare Miasto

366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

366 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

325 000 zł59 m² 5 499,15 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie Z dużą loggią! Poznań- piątkowo, os. W. Łokietka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie o pow. 59,10m2 usytuowane na III piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

396 887 zł32 m² 12 402,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Mam przyjemność zaproponować Państwu apartament o pow. 32 m2 usytuowany na III piętrze w budynku apartamentowym składający się z 1 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest apartament o powierzchni 51 m2 znajdujący się na parterze w centrum Poznania przy ul. Maratońskiej / Królowej Jadwigi. Lokum składa się z dwóch słonecznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mostowa

Stare Miasto,Poznań

1 300 zł58 m² 22,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne komfortowe 2 pokojowe / 58 m2 mieszkanie na ul. Mostowej w Poznaniu, które jest w pełni wyposażone ( lodówka, zamrażarka, kuchenka, pralka ). Nowa łazienka świeżo po remoncie. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Milczańska

Stare Miasto,Poznań

1 200 zł45 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja Witam i polecam do wynajęcia śliczne mieszkanie 2 pokojowe, w nowszym bloku z cegły 2001\" w pobliżu Malty- przy ul. Milczańskiej. W okolicy pełna infrastruktura-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tylne Chwaliszewo

Stare Miasto,Poznań

690 000 zł70 m² 9 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjny apartament o pow. 70,00 m2 zlokalizowany w budynku w 2009 roku na Chwaliszewie. Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maratońska

Stare Miasto,Poznań

2 510 zł51 m² 49,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

292 600 zł76 m² 3 850 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 pokojowe o pow.76m2 usytuowany na IV piętrze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Poznań

263 320 zł45 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka o pow. 45,4m2 usytuowany na IV piętrze w oficynie kamienicy w samym centrum miasta Poznania. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

864 470 zł70 m² 12 402,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Mam przyjemność zaproponować Państwu apartament o pow. 69,7 m2 usytuowany na III piętrze w budynku apartamentowym składający się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

441 687 zł53 m² 8 262,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie o pow. 53,46 m2 usytuowany na parterze w budynku apartamentowym składający się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Stare Miasto,Poznań

497 308 zł52 m² 9 508,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Mam przyjemność zaproponować Państwu apartament o pow. 52,3 m2 usytuowany na II piętrze w budynku apartamentowym składający się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzałkowskiego

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł45 m² 24,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku przy ul. Strzałkowskiego w Poznaniu. Do dyspozycji najemcy są: salon połączony z balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatowa

Stare Miasto,Poznań

585 000 zł88 m² 6 647,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe 88m2 przy ul.Kwiatowej w kamienicy z1920r. na 1.piętrze. Pokoje niezależne(23m2,24m2,18m2) kuchnia ustawna (11,52m2 ) z małą spiżarnią(1,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Stare Miasto,Poznań

610 000 zł102 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecam do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowy aapartament przy ul. Św. Rocha położone w apartamentowcu nad Wartą Mieszkanie o powierzchni 102 m2, w budynku 3-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Znanieckiego

Stare Miasto,Poznań

245 000 zł36 m² 6 805,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Bardzo duża kawalerka na Piątkowie! Polecamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 36,1 m2 na poznańskim Piątkowie. Mieszkanie położone jest na II piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

2 400 zł87 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem lokal mieszkalny (87m2) w centrum Poznania. Dla studentów, osób pracujących. Lokal zajmuje 2-piętro oficyny wyremontowanej kamienicy w okolicy Palcu Cyryla Ratajskiego, al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przyjaźni

Stare Miasto,Poznań

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Poznaniu, na Winogradach, na osiedlu Przyjaźni. Bardzo ładnie położone wśród zieleni. Obok jest park. Duże odległości do innych budynków, nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Garbary

Garbary,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For rent tworoom apartment for 1 person or 2 people. For students or for workers. Living room and kitchenette, bedroom, bathroom with a bathtube, corridor. The apartment is furnished. Landlord can buy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działyńskich

Stare Miasto,Poznań

260 000 zł34 m² 7 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Polecam do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 33,5 m2 położone przy ulicy Działyńskich w Poznaniu. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w kamienicy z windą w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

319 000 zł57 m² 5 614,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wynajmuj Z pośrednikiem - wynajmuj bezpiecznie Polecam mieszkanie 2 pokojowe o pow. 57m2 w Centrum, na ulicy Grobla zlokalizowany na III p. Lokal po generalnym remoncie. Podłogi, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

220 000 zł29 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone w ścisłym centrum Poznania. Idealne na inwestycję! Kawalerka z możliwością przedzielenia i wyodrębnienia drugiego pokoju. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2-pokojowe mieszkanie położone w nowszym apartamentowcu w samym Centrum przy ul. Garbary. Budynek z ładnie zagospodarowanym wewnętrznym, zielonym patio oraz podziemną halą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Stare Miasto,Poznań

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 2 pokojowego mieszkania położonego na parterze w bloku na osiedlu Pod lipami Pełen metraż mieszkania to 38 m2 skład którego wchodzą: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

210 000 zł28 m² 7 614,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Poznań

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament do wynajęcia Z widokiem na stary browar! 3-pokojowy o pow. ok 73 m2 położony na VI piętrze w Apartamentowcu Atanera w Centrum Poznaia na ul. Ogrodowej Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Stare Miasto,Poznań

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia w pełni urządzony i wyposażony apartament położony na zamkniętym kompleksie wybudowanym przez poznański "Ataner" w pobliżu Cytadeli. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pod Lipami

Stare Miasto,Poznań

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze w bloku z windą na osiedlu pod Lipami. Na pełen metraż 38 m2 składają się 2 w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Garbary

Stare Miasto,Poznań

1 850 zł38 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe rewelacyjne 2-pokojowe mieszkanie położone w nowym apartamentowcu w samym Centrum przy ul. Garbary. Mieszkanie jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe. Budynek z ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rocha

Stare Miasto,Poznań

610 000 zł102 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Polecam do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Św. Rocha położone w apartamentowcu nad Wartą Mieszkanie o powierzchni 102 m2, w budynku 3-piętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Stare Miasto,Poznań

3 900 zł103 m² 37,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament stanowi nowoczesny punkt na mapie Poznania, będący jego wizytówką. Apartament został wykonany z najlepszej jakości materiałów, tym samym gwarantuje wysoki standard dla najemcy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Stare Miasto,Poznań

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Półwiejska

Stare Miasto,Poznań

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmuj Z pośrednikiem - wynajmuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest bardzo atrakcyjny 53 metrowy (III piętro) apartament w samym centrum Poznania przy ul. Półwiejskiej. Apartament jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głogowska

Stare Miasto,Poznań

380 000 zł80 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w kamienicy przy ul. Głogowskiej. Do dyspozycji są salon połączony z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, korytarz, garderoba oraz.

Szczegóły ogłoszenia